Niewygodne szelki

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
wolodi
100p
100p
Posty: 173
Od: 26 lis 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Swiętokrzyskie

Niewygodne szelki

Post »

Mam pytanie, czy tylko mi bardzo przeszkadzają strasznie niewygodne szelki w opryskiwaczu plecakowym marolex 20l? Po napełnieniu go do pełna wrzynają się niemiłosiernie.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niewygodne szelki

Post »

Są miękkie podkładki, nie ma Pan w komplecie ?
Miłego dnia!
Admin.
wolodi
100p
100p
Posty: 173
Od: 26 lis 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Swiętokrzyskie

Re: Niewygodne szelki

Post »

Miękkie podkładki? mowa o tym plastikowym czymś nasuniętym na szelki?Dodam że Opryskiwacz ten ma już trochę latek. Niemniej jak naleje się do niego 20l cieczy to jest katastrofa.
frant
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 782
Od: 21 mar 2010, o 23:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Re: Niewygodne szelki

Post »

Wolodi ,to jeszcze nic , ale znajomy jak miał dużo zabiegów w tunelach i denerwowała go konieczność ciągłego uzupełniania cieczy , to wpadł na pomysł zastosować beczke po kapuście , czujesz to . Ale mu to odradziłem , dopiero miałby faktyczną katastrofe :shock: ... Ty możesz mówić o nieznacznej niedogodności :wink: .
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3567
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Niewygodne szelki

Post »

Coż, wywaliłem to i dorobiłem sobie porządne.
Mam doświadczenie... dorabiałem do dozownika do nawozów :)
Niestety wada większości opryskiwaczy, również firmy konkurencyjnej, której nazwy nie wymienię. :wink:
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jakości sprzętu, natomiast noszenie tego na tych fabrycznych wstążkach niewykonalne na dłuższą metę.
Awatar użytkownika
Kubuś
200p
200p
Posty: 326
Od: 2 paź 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec, Mazowsze

Re: Niewygodne szelki

Post »

Mirku, może jakieś zdjęcia? Też bym nad czymś takim pomyślał.

Pozdrawiam :wink:
U Kubusia na wsi-Mój ogródek
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3567
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Niewygodne szelki

Post »

Potrzebne porządne pasy- szerokie ze cztery cm, dość sztywne i grube, tak aby nacisk rozkładał się na możliwie dużą powierzchnię równomiernie.
Stary plecak? Potrafiły być porządne.
A założyć to żaden kłopot, nie musi być ślicznie, aby solidnie.
wolodi
100p
100p
Posty: 173
Od: 26 lis 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Swiętokrzyskie

Re: Niewygodne szelki

Post »

oczywiście można dorobić. Jednak wydawało mi się że marolex jest poważna firmą i nie wypuści takiego bubla konstrukcyjnego. Przecież nie potrzeba było niewiadomi jakich testów żeby to wykryć.
Jeśli kupujemy sobie nowy samochód to chyba chcielibyśmy, żeby miał wygodne fotele, a nie że eee to moa sobie dorobić inne:). Rozmawiałem kiedyś na ten temat z przedstawicielem handlowym marolexa. Owa Pani przyznała mi rację, jednak ponoć zmiana dostawcy szelek jest trudna. Dlatego jeszcze długo będą produkować taki bubel.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Niewygodne szelki

Post »

Skoro wszystko wiadomo to po co roztrząsasz temat na forum firmy której jesteś gościem?
Skoro wiadomo,że nic się aktualnie nie zmieni w tej materii przyzwoicie będzie odpuścić publiczne nagabywania,to bardziej przyzwoite niż 'besztanie ' gospodarza u którego gościsz.
Jeśli nadal chcesz dyskutować na ten temat - pisz bezpośrednio na adres firmy Marolex.
Zamykam temat.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
wolodi
100p
100p
Posty: 173
Od: 26 lis 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Swiętokrzyskie

Forum Reklamujące Marolex nie uzanjace krytyki

Post »

Niestety Szanowna Pani KaRo zamknęła mój temat bez możliwości odpowiedzenia na zadane w nim pytania.
Mianowicie w moich wypowiedziach nie było żadnego besztania a jedynie stwierdzenie faktów, które jak widać wiele osób podziela.
Krytyka ta moim skromnym zdaniem mogła by spowodować zmiany w firmie marolex. A tu widzę, że zauważenie jakiś niedoróbek
świadczy o "besztaniu" firmy? Rozumiem trzeba było napisać jakie owe szelki są wygodne i nie ma nic do zarzucenia? Wydawało mi się że to jasne a zostałem potraktowany bardzo nieprzyjemnie. To może w opisie forum napiszmy od razu że zakaz wszelkiej krytyki produktów firmy marolex, gdyż są jedynymi słusznymi?(Marolex przewodnią siłą narodu:) Swoją drogą ciekaw jestem czy mój post nie zostanie usunięty:)
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Forum Reklamujące Marolex nie uzanjace krytyki

Post »

Nie nie zostanie usunięty....
ale nie zamierzam udawać ,że nie widzę wypowiedzi niezbyt pochlebnych o firmie,
która daje nam możliwość przyjemnego spędzania czasu,dzielenia się wiedzą,żartowania,szukania pomocy i rozwiązań itp itd...
Nie widzę powodu byś swoje sugestie na temat firmy roztrząsał publicznie.
Póki co ...wstrzymam się z zamknięciem wątku...by dać tę " możliwość odpowiedzenia na zadane w nim pytania."
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
wolodi
100p
100p
Posty: 173
Od: 26 lis 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Swiętokrzyskie

Re: Niewygodne szelki

Post »

Moje wypowiedzi uściślając dotyczyły jednego z produktów firmy marolex. Czyli sugeruje Pani, że bez względu na stan faktyczny, należy wypowiadać się tylko i wyłącznie pozytywnie o tym produkcie? Dodam, że moje opinie jak widać podziela kilku użytkowników co świadczy, że nie są "wyssane z palca". A miały na celu także ostrzec potencjalnych użytkowników (Poza głównym celem jakim było wywarcie zmian konstrukcyjnych w produkcie) Rozumiem że np. o naszym Rządzie także wypowiada się Pani jedynie pozytywnie, gdyż przecież: "daje nam możliwość przyjemnego spędzania czasu,dzielenia się wiedzą,żartowania,szukania pomocy i rozwiązań itp itd..." :D

Pozdrawiam Pani KaRo
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Niewygodne szelki

Post »

Twoje rozterki na mój temat mnie nie interesują.
Apeluję jedynie o przyzwoitość.

Jeśli nie wrócisz do meritum sprawy - usunę cały temat.
Wątek ma ostatnią szansę i Ty zdecydujesz czy będzie tematem przydatnym czy też zniknie z forum.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”