MAROLEX - to jest to!

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

MAROLEX - to jest to!

Post »

Witam!
Mam 6 opryskiwaczy" Marolex ", 3 małe i 3 duże. Jestem zadowolona z ich działania, ponieważ używam ich około 20 lat. Mam mały problem z ostatnio kupionym opryskiwaczem około 1,5 roku temu.
Jest to mały opryskiwacz master 2000+plus, który mi szwankował od początku, ale teraz to już nie działa. Tłok się zasysa i ciężko chodzi , był smarowany silikonem i nic , pompując powietrze ucieka u góry ( uszczelka wygląda jakby się powiększyła i nie przylega ). W jakiej cenie jest tłok i uszczelka duża .
Pozdrawiam
Ismena
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sekcja pomocy technicznej Marolex. Wskazówki, porady,naprawy

Post »

Proszę opisać problem na adres:
serwis (małpka) marolex.pl

sądzę że gratis zostanie to wysłane do Pani jeśli problem jest z winy technicznej.
Proszę powołać się na kontakt z Forum = tenże post
Miłego dnia!
Admin.
Ismena
500p
500p
Posty: 706
Od: 5 sty 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

MAROLEX - to jest to!

Post »

Witam !
Marolex są to opryskiwacze , które używam od blisko 20 lat( wtedy chodził akwizytor i sprzedawał od ręki)
Posiadam ich 7szt ( 4 duże i 3 małe.) , a myślałam ,że 6 szt i nie zamienię na inne. Dzisiaj miałam niespodziankę , bo otrzymałam części do opryskiwacza 2000plus gratis, mimo ,że ok 1,5 roku temu kupowany był opryskiwacz. Wszystko pasuje i jest ok. Bardzo się cieszę, że mam sprawne, bo bardzo są potrzebne.
Dziękuję bardzo i wszystkim polecam te opryskiwacze, są naprawdę dobre i trwałe ok 10 lat.
Pozdrawiam i życzę wielu klientów
Ismena
Grażyna Świątkowska
Awatar użytkownika
camellia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4513
Od: 21 mar 2010, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: MAROLEX - to jest to!

Post »

Heh... potwierdzam! Przyznam się szczerze, ze kiedy zaczęłam pisać na tym forum to myślałam sobie "na co u licha nam wszystkim ten jakiś Marolex..." Dopiero dziś się zorientowałam, ze mój spryskiwacz Mini 1000 mam właśnie z Marolexu! Moj błąd, wiem... Teraz się z tego śmieję....
Awatar użytkownika
Ania.S
200p
200p
Posty: 477
Od: 18 sie 2009, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: MAROLEX - to jest to!

Post »

Witam. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale chciałam zapytać o zachowanie opryskiwacza mini 500.
Kupiłam go kilka dni temu i jak go używam to przez chwilkę normalnie jest cichy i nagle taki charkot :shock:
Czy da się coś z tym zrobić? bo to chyba nie jest normalne?
Pozdrawiam
maniek87
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 6 mar 2011, o 23:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Brzesko

Re: MAROLEX - to jest to!

Post »

Mnie także to forum przekonało do zakupu pierwszego Marolexa :D założyłem właśnie konto na forum,przeglądam oferte ale najprawdopodobniej postawie na AUTO WASHERa :D wydaje mi się to bardzo praktyczne urządzenie :D oczywiście za jakiś czas myślę zakupić drugi nieco mniejszy.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MAROLEX - to jest to!

Post »

Do ogrodu NIE polecam Auto.Washera (za krótka lanca)
Sugeruje z mniejszych: Profession
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”