Mini 1000 - dokupienie elementu

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2608
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Mini 1000 - dokupienie elementu

Post »

Witam serdecznie , mam pytanko czy można dokupić element pomiędzy sprężynką a rączką do pompowania cieczy - (to taka mała dwustronna uszczelka - niestety nie wiem jak fachowo opisać ten element) , symbol maroleksa PO21 / 2004 .>> dziękuję M
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mini 1000 cieknie

Post »

Napisz maila do serwisu marolex np na serwis (małpka) marolex.pl
podaj im swój adres , na pewno za darmo Ci doślą jeśli cokolwiek jest nie tak (podejrzewam , że wyślą kompletną główkę)

Ta główka z tego co wiem jest bardzo trwała i jeśli coś cieknie to podejrzewam alby zły montaż albo zagubienie jakiegoś drobnego elementu.
Wszelkie techniczne prośby najlepiej bezpośrednio kierować do działu serwis - szybka reakcja i pomoc Klientowi tak by był w 100% zadowolony
Przy wszystkich tego typu drobnych sprawach serwis nawet nie sprawdza czy minęła gwarancja czy nie , dosyłają Klientowi za darmo elementy tak by natychmiast rozwiązać ewentualny problem , nawet jeśli jest z winy użytkownika
Pozdrawiam
grabik1997
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 49
Od: 10 mar 2012, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mini 1000 - dokupienie elementu

Post »

A czy da się gdzieś w jakimś sklepie nie pisząc do serwisu dokupić tą górną główkę?
Jeśli tak to gdzie
Awatar użytkownika
mr25ur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1115
Od: 10 lis 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mini 1000 - dokupienie elementu

Post »

Opryski pod wieczór, i nigdy gdy kwitnie!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”