Nowy produkt MAROLEX - MASTER ver II (Plus, Viton)

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Uważam, że na małych działkach małe opryskiwacze też są potrzebne.
Nieraz jest potrzeba właśnie opryskania jednego czy dwóch krzewów i nie trzeba wywlekać dużego opryskiwacza.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Nowy Marolex to niezły wybór. Myślę, że wiosną do mojej rodziny Marolexów dołączy również Master II. Przyda się na mniejsze opryski.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

ładne te opryskiwacze,
jak zużyje się ten który mam, to też kupie Marolex
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

A o jakim Grażynko najbardziej myślisz z bogatej oferty Marolexu?
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Mnie bardzo się podoba taki nowoczesny styl, mam w tej chwili jakiś tam 10 litrowy,
2 litrowy domowy, podręczny. Jak przeglądałam ofertę Marolexu to kupiłabym 5, a raczej 10 litrowy.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Grażynko zależy ile masz roślin i drzew w swoim ogródku, ale zawsze lepiej kupić większy.
Później mówi się 'a nie mówiłam ' :D :D :D
tomooo1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 27 sty 2007, o 21:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Witam, można gdzies już kupić ten SUPER produkt??? OCZYWISCIE CHODZI O MAROLEX MASTER II 1,5L
Tomasz W.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

MasterII będzie dostępny już za kilkanaście dni w ilościach hurtowych. Obecnie można zamawiać już mniejsze ilości detaliczne. Produkowane są partie testowe.
Pytania o ceny i szczegóły proszę wysyłać na ades e-mail:
biuro (małpka) marolex.pl
Miłego dnia!
Admin.
Ogrodnik111
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 41
Od: 8 sty 2007, o 18:17
Lokalizacja: Oleśnica

Post »

Widzę że nawet na waszym forum nie brakuje firm które chciały by się dobrze zareklamować nic nie mam do tego :D ale jak już mogę się wtrącić to uważam że opryskiwacze tej firmy wcale nie są nadzwyczajne a nowe rozwiązania konstrukcyjne są już od dawna dostępne w opryskiwaczach konkurencyjnej firmy . Pozdrawiam :shock:
Ogrodnik
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Ogrodnik111 pisze:Widzę że nawet na waszym forum nie brakuje firm które chciały by się dobrze zareklamować nic nie mam do tego :D ale jak już mogę się wtrącić to uważam że opryskiwacze tej firmy wcale nie są nadzwyczajne a nowe rozwiązania konstrukcyjne są już od dawna dostępne w opryskiwaczach konkurencyjnej firmy . Pozdrawiam :shock:
+

Jeszcze napisz, że jesteś jej (konkurencji) przedstawicielem.
DOWODY!!!
Jakub . . . . .
Ogrodnik111
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 41
Od: 8 sty 2007, o 18:17
Lokalizacja: Oleśnica

Post »

nemo56 pisze:
Ogrodnik111 pisze:Widzę że nawet na waszym forum nie brakuje firm które chciały by się dobrze zareklamować nic nie mam do tego :D ale jak już mogę się wtrącić to uważam że opryskiwacze tej firmy wcale nie są nadzwyczajne a nowe rozwiązania konstrukcyjne są już od dawna dostępne w opryskiwaczach konkurencyjnej firmy . Pozdrawiam :shock:
+

Jeszcze napisz, że jesteś jej (konkurencji) przedstawicielem.
DOWODY!!!
Nie jestem niczyim przedstawicielem moi rodzice mają sklep ogrodniczy i posiadają na stanie wszystkie rodzaje opryskiwaczy jakie są dostępne na rynku Marolex musiał wprowadzić nowy ,,produkt,, na rynek ponieważ poprzedni nie był modernizowany już bardzo dawno a właściwie nie pamiętam żeby w ogóle był modernizowany . Z tego co widziałem to zmienili w końcu pompkę która była awaryjna i mało wydajna . Nie chce reklamować żadnej z tych firm ale widzę że wy wolicie i boicie się krytyki :?: Jeżeli coś mam pochwalić to że cenowo są lepsze od konkurencji chociaż nie wiem czy za tymi zmianami konstrukcyjnymi nie zmieniła się też i cena :roll:
Ogrodnik
Awatar użytkownika
Serwis
---
Posty: 82
Od: 30 maja 2005, o 23:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Bardzo mnie dziwi szanowny Ogrodniku111, iż wydajesz opinie nie widząc i nie mając nawet w ręku Mastera II Plus
A z pewnością nie miałeś, ponieważ nie sprzedajemy (w Polsce) jeszcze tych wersji.

Każdy element i zespół "Mastera II Plus" jest na tyle dokładnie i dobrze przemyślany, aby Klient nie miał już ochoty używać innego,
Podam jedynie kilka najważniejszych cech:

- bardzo wydajna i lekka praca pompki, na to Marolex położył bardzo duży nacisk, kierując się potrzebą zminimalizowania zmęczenia ręki
(stosunkowa duża objętość pompy , szczelny system zaworka zwrotnego)
- ergonomia - wyprofilowany kształt idealnie i wygodnie leżący w dłoni.
- 2 dysze (MR1,5 i MR1,0) o regulowanym kącie strumienia, różnych wydajnościach w komplecie, pasujące również do Profession, Titan
- możliwość stosowania dodatkowych akcesorii np. osłonki herbicydowej
- możliwość stosowania wielu innych typów dysz: regulowanych, płaskostrumieniowych
- zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i Użytkownika


Czy w konkurencyjnych opryskiwaczach innych firm możemy wymieniać dysze ?
Czy możemy założyć osłonkę herbicydową ?
Odpowiedź jest jedna....mi w każdym razie nic o tym nie wiadomo.

PS. Do stosowania opryskiwacza do bardzo agresywnych środków, dostępna będzie od lutego 2007 wersja z Vitonowymi uszczelnieniami: Master 1500 Viton , Master 2000 Viton

Z pozdrowieniami Serwis Marolex.
== Serwis techniczny MAROLEX Sp. z o.o. ==
== https://www.marolex.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ==
tomooo1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 27 sty 2007, o 21:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Niech sobie tam ktoś mówi na Marolex Master II jakieś niestworzone rzeczy, ja jestem nim zainteresowany i nikt mnie do jego zakupu nie zniechęci.

Administrator pisze:MasterII będzie dostępny już za kilkanaście dni w ilościach hurtowych. Obecnie można zamawiać już mniejsze ilości detaliczne. Produkowane są partie testowe.
Pytania o ceny i szczegóły proszę wysyłać na ades e-mail:
biuro (małpka) marolex.pl

Napisałem na w/w maila, ale do dnia dzisiejszego nie uzyskałem odpowiedzi, tak więc pytam na forum: Jeśli chciałbym zakupić jedną sztukę spryskiwacza to ile musiałbym za niego zapłacić? Poza tym czy w ogóle dostałbym gdziekolwiek 1 sztukę, czy musiałbym zakupić jakąś większą ilość? Czy jeśli zamówiłbym produkt np. jutro to czy to oznacza że otrzymałbym jakąś wersję testową. Interesuje mnie tylko wersja ostateczna, taka jak na zdjęciu:

LINK:
http://www.marolex.pl/images/produkty/m ... 00hand.jpg

Jeszcze jedno pytanie: Gdzie mógłbym zamówić w/w produkt? Czy jest możliwość zakupu np. na allegro?

Za udzielenie odpowiedzi bardzo dziękuję

POZDRAWIAM ! ! !
Tomasz W.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”