Co ze starym Marolexem

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
jacekO
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 29 maja 2009, o 20:58

Co ze starym Marolexem

Post »

Mam stary opryskiwacz Marolex 5. Zniszczyłem w nim wężyk, dokupiłem więc nowy ale ten nie pasuje do gwintu który jest w zbiorniku
Czy muszę kupić nowy opryskiwacz czy tez może moge połączyć nowy wężyk ze starym opryskiwaczem poprzez jakis nypel?
I czy gdy to okaze się niemożliwe to czy muszę kupić cały nowy opryskiwacz czy tez mogę kupić sam zbiornik - wąz i lancę mam nową.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co ze starym Marolexem

Post »

jacekO pisze:Mam stary opryskiwacz Marolex 5. Zniszczyłem w nim wężyk, dokupiłem więc nowy ale ten nie pasuje do gwintu który jest w zbiorniku
Czy muszę kupić nowy opryskiwacz czy tez może moge połączyć nowy wężyk ze starym opryskiwaczem poprzez jakis nypel?
I czy gdy to okaze się niemożliwe to czy muszę kupić cały nowy opryskiwacz czy tez mogę kupić sam zbiornik - wąz i lancę mam nową.
Nie trzeba nic dokupywać więcej
Proponuję mail z opisem sprawy na serwis@marolex.pl
Pomogą na pewno (szybko i skutecznie) eweentualnie dosyłając to co potrzebne by pasowało




Proszę im podać numer produktu lub chiciaż datę przybliżona zakupu
Pozdrawiam

PS Niestety do poniedziałku trzeba poczekać , w ten weekend nie pracuje nikt w firmie.
Miłego dnia!
Admin.
jacekO
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 29 maja 2009, o 20:58

Re: Co ze starym Marolexem

Post »

Dziękuję za szybką odpowiedz

Mój opryskiwacz kupiłem w 1999 roku - Na korpusie jest napis Marolex Sprayer 5L
Nowy wężyk (Ro11d) ma inną budowę nakrętki niż stary wężyk ( a co za tym idzie gwint zamontowany w starym zbiorniku jest inny - nie pasuje do nakrętki nowego węża)

Wyślę mail do serwisu
Dziękuję
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Sprawa załatwiona pozytywnie. :idea:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”