Propozycje filmów SERWISOWYCH MAROLEX.

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Propozycje filmów SERWISOWYCH MAROLEX.

Post »

W imieniu Zarządu Marolex przekazuję informację iż mogą Państwo umieszczać w poniższym wątku , wszelkie prośby o zaprezentowanie operacji technicznych, co chcielibyście aby pokazano, jak wykonać daną czynność przy obsłudze opryskiwaczy ?

Zarząd firmy chce by opryskiwacze były możliwie łatwe w obsłudze z maksymalnie rozwinięta pomocą techniczną dla swoich Klientów.

Zachęcam też osobiście, jako Administrator do zgłaszania pomysłów.
Sądzę, że ta forma "pomocy technicznej" jest bardzo "przejrzysta i przyjazna" dla Użytkowników opryskiwaczy Marolex
Zostaną opracowane kolejne filmy, po analizie i wyborze Państwa propozycji i umieszczone na Forum w formie jak w wątku z FILMAMI SERWISOWYMI - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=12863
Dziękuję.


Wątek chwilowo zostaje umieszczony w poniższej sekcji. W ciągu najbliższych dni zostanie przeniesiony do sekcji
Wszystko o opryskiwaczach MAROLEX. Sekcja techniczno-informacyjna.

:idea: :arrow:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Poproszę o instrukcję, jak montuje się osłonkę herbicydową i jak potem jej używać.

Przygotujemy z pewnością - ( osłonka to pożyteczny dodatek do opryskiwacza )
http://www.marolex.pl/htm_pl/c28.htm
Admin.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1007
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

To nie wystarczy jej po prostu wsunąć? I świetny pomysł w ogóle :) Sam ostatnio rozłożyłem Mastera na częsci pierwsze, ale to w dziale technicznym napisze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”