Opryskiwacze jaki kupić

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
Zablokowany
PiotrBe
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 29 sty 2008, o 12:33
Lokalizacja: Okolice Poznania

Opryskiwacze jaki kupić

Post »

Poszukuje dobrego, profesjonalnego opryskiwacza do prac ogrodniczych. Chcę używać go usługowo przy pielęgnacji ogrodów.
W zeszłym sezonie uzywałem kwazara, ale w ciągu miesiąca uszkodzeniu uległy 3 lance - zbyt miekki plastik i puszczają połączenia gwintowe.
Zastanawiałem się nad marolexem, ale nie miałem bezpośredniej styczności z tą marką i poszukuję opinii osób, które miały styczność z ich produktami.
Może macie jakieś inne propozycje??

Dodam jeszcze, ze interesuje mnie urządzenie, do którego dostępne sąkońcówki typu osłonki herbicydowe, potrójne rzędowe lance , które znacznie polepszają ergonomię pracy, co dla mnie ma duże znaczenie.
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Oczywiście polecam markę Marolex i ich produkty jako bardzo niezawodne, jestem głęboko przekonany, że nie zawiedziesz się :idea:
Będąc z nami na tym forum zyskujesz pomoc praktycznie 24h/dobę w każdej , nawet drobnej kwestii technicznej
Wyposażenie masz w tym linku: http://www.marolex.pl/htm_pl/akcesoria.htm
Pozdrawiam

8) :D
Miłego dnia!
Admin.
PiotrBe
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 29 sty 2008, o 12:33
Lokalizacja: Okolice Poznania

Post »

Dzięuję, a czy ktoś z użytkowników może się wyrazić natemat firmy marolex?? Inni producenci też mnie interesują. Pozdrawiam
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Osobiście używam opryskiwaczy Marolexu i jestem z nich bardzo zadowolony, miałem do czynienia w praktyce również z opryskiwaczami innych firm ale nie sprawdziły się w dłuższym działaniu. :D Dla przykładu opryskiwacz do bielenia drzew zerknij na fotorelację kliknij tutaj, mam również opryskiwacze do chemii do drzew i krzewów, do odsysania oleju z silników samochodowych a także do zraszania roślin doniczkowych w domu wszystkie firmy Marolex.
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Marolex to naprawdę bardzo porządny sprzęt - nie jednorazowy, polecam
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Mariusz_S
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 18 lut 2008, o 01:12
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Czy ktoś może używał opryskiwacza plecakowego Kwazara akumulatorowego? Mogę prosić o opinię? Czy Marolex ma konkurencyjny produkt - przejrzałem pobieżnie katalog i nie znalazłem?
Mariusz Surowiński
Poradnik o trawach
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21720
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Jesteśmy forum Marolexu.
Nie etyczne jest moim zdaniem rozprawianie tutaj o zaletach czy wadach konkurencyjnego sprzętu bez względu na jego walory czy niedostatki.

Jeśli chcesz wiedzieć cokolwiek na temat firmowych wyrobów Marolexu
zapraszam tutaj http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=22.
Jest to cała sekcja forum poświęcona produktom Marolexu
gdzie znajdziesz odpowiedź na interesujące Cię tematy.
Polecam również bezpośredni kontakt z SERWISEM ,gdzie możesz uzyskać kompetentne porady
Tutaj proszę bezpośredni link do serwisu http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=1074.
Awatar użytkownika
Mariusz_S
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 18 lut 2008, o 01:12
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Ok, skorzystam z linku. Nie chciałem urazić nikogo z Marolexu. Ktoś przede mną wspomniał o Kwazarze, pociągnąłem temat. Chcę kupić opryskiwacz. Jestem wygodny - chciałbym się nie wysilać i mieć coś lekkiego a nie warczący opryskiwacz spalinowy. Nie używałem produktów Marolexu. Prowadzę firmę ogrodniczą, często doradzam klientom zakup sprzętu, również opryskiwaczy. Jeśli będę zadowolony z produktów to i Marolex będzie usatysfakcjonowany (finansowo) :lol: Cenię sobie to forum, bo tutaj jest wolność.. :roll: Gdzie indziej by mi ten post po prostu skasowano :lol:
Mariusz Surowiński
Poradnik o trawach
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Witam
Panie Mariuszu na forum nie chcemy pisać o konkurencji , jak Karo wspomniała każde prawdziwe czy też potencjalnie negatywne opinie o produktach mogłyby być poczytane przez konkurencję jako wrogość z naszej strony a tego nie chcemy.

Dlatego ograniczamy się do dyskusji o produktach Marolex na naszym Forum
Poświęcona jest temu jedna cała sekcja forum. Służymy w niej wszelkimi poradami technicznymi, serwisem / pomocą.

Spalinowych opryskiwaczy nie produkujemy. Mogę polecić produkty HOND-y , niestety cena idzie za jakością :wink:

Z wyrazami szacunku, Admin.
Awatar użytkownika
Mariusz_S
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 18 lut 2008, o 01:12
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Chciałem akumulatorowy, bo cichszy... Spalinowy już mam. Co do reklamy - antyreklamy. Dla mnie najlepsza jest reklama porównawcza, bo odnosi się do konkretnych produktów a nie teoretycznych. Jeśli Wasze wyroby są lepsze czy też porównywalne to trzeba o tym otwarcie pisać. A taka reklama chyba nie jest zabroniona polskim prawem?
A konkurencja niech się broni, mamy wolny rynek! :lol:
Mariusz Surowiński
Poradnik o trawach
Zablokowany

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”