Lanca na pędraki #

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Lanca na pędraki #

Post »

Erzam podobno testowałeś lance na pędraki dlaczego nie podzielisz sie dośiadczeniami jak ona działa :D
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Było kilka prototypów /wersji , wprowadzanych modyfikacji.
Chodziło o wybór najlepszego rozwiązania i dopiero przyznanie się , że coś takiego wprowadzamy (konkurencja nie śpi...)

Nie mógł wiedzieć , że właśnie ta będzie ostateczną wersją do praktycznie: wczoraj, stąd zapewne czekał na naszą decyzję , że tak ta jest w 100% OK, i decyzją w firmie o przejściu akceptu "wszystkich" , że "można ruszać" z produkcją/ofertą do Klienta - produkt jest dobry.

Teraz po naszej ostatecznej decyzji o wdrożeniu tej wersji, nie ma przeszkód na wymianę o produkcie opinii.

Powinienem może bardziej sprecyzować moją powyższą wypowiedź:
większość rozmów z pogotowiem ogrodniczym i Erazmem odbywało się "na e-maile" i telefon. Erazm testował tylko jedną wersję - właśnie tą ostateczną /wdrożoną już do produkcji, pogotowie ogrodn. testowało 2 wersje (pierwsza wersja nie spełniała w żaden sposób oczekiwań) ,a my w firmie mięliśmy zanim powstała ostateczna, około 5-ciu czy 6 wersji rozwiązań projektowych które testowaliśmy.
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

dzięki Adminie za wyjaśnienia mam ndzieję że teraz Erazm opowie nam coś więcej o lacy na pędraki
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Napisałem w temacie "Następny prod. Marolex 2006czerwiec - Lanca na pędraki 100cm"
w wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=1023

Jak ktoś ma pytania to z chęcią odpowiem. :wink:
SATI pisze:Erazam podobno testowałeś lance na pędraki dlaczego nie podzielisz sie doświadczeniami jak ona działa :D
Ty też będziesz miała okazję. Przy najbliższym spotkaniu pożyczę Ci do przetestowania. ;:113
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Dzisiaj miałam możliwość użycia lancy na pędraki pożyczył mi Erazm muszę powiedzieć żę coś wspaniałego polecam ją wszystkim
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”