Moja nowa wymarzona działka cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko do twarzy Ci w żółtym ;:167
Czy ta różowa dziewusia to ta co niedawno się urodziła? czy to ona już tak urosła?
Iwonko nie będę już jeździć na żadne wycieczki, bo ostatnio na wszystkich oprócz Dobrzycy byłam, a 6 czerwca wracam do domu. Bawcie się dobrze i zdrowia życzę ;:4
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Widać mile spędzony czas w gronie rodzinnym. Wnuś zadowolony z wycieczki , a wnuczka lubi aparat. Iwonko ,będą miały fajne wspomnienia.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Z okien samochodu rzepak wydaje się być dużo niższy ;:306 Bardzo Ci w nim do twarzy ;:63
Widzę, że gorący okres zaczął się nie tylko na działce ale i w pracy ;:222 12 godzin codziennie przez cały tydzień ;:202 ? Takie tempo trudno chyba wytrzymać?
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Gratulacje dla wnusia miał super urodzinki .Sporo masz tych pociech Iwonko czy w tej chusteczce na głowie to Hanusia .Wciąż jesteście na wypadach fajnie tak ;:108 achhh gdyby mój m tez chciał się ruszyć z chałupy, a nie tylko bawić sie pilotami ;:174 Nie ma to jak ruchowa forma wypoczynku człek jest bardziej dotleniony.Ogródek tez zadbany jestem ciekawa jak dajesz ze wszystkim radę ;:oj ja to już chyba bym nie dala rady, a może kto wie .Ostatnio nie mam czasu na nic, bo wieczorem padam ze zmęczenia .Nawet nie zdążę zajrzeć do wszystkich wątków ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Śliczne kwiaty, te dwunożne przede wszystkim :wink: A te niebieściutkie dzwoneczki to co? Uświadomiłaś mi, że już strasznie dawno nie pływałam rowerkiem wodnym, a to przecież taka frajda ;:173
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witajcie kochani :wit
Doba za krótka, oj za krótka na wszystko, taka działka jak moja wymaga ciągłego na niej bywania, a tu się nie da, bo inne obowiazki i przyjemności też by sie chciało, jeszcze nie wszystko mam wysadzone ze swoich wysiewów i kiedy ja to posadzę to nie wiem, teraz pracuję dzień na dzień znowu, to nawet podrapać po głowie nie ma kiedy, mam nadzieje, że mi wybaczycie, że nic nie pisze, ale odwiedzam Wasze ogrody i podziwiam jak tylko mogę :wit
Małgosiu to cebulica :wit , popływac na rowerku to jest to ;:215
Jadziu tak to nasza najmłodsza pociecha Hanusia, słoneczko nasze kochane ;:167 , jest taka słodka i zabawna teraz, już nie bardzo chce zostawać w domu jak starsze wnuki jadą z nami na wycieczkę, więc zabraliśmy ją i pewnie na krótkie wycieczki już będzie z nami jezdzić :tan Jadziu dała bys i Ty radę, jak trzeba by było, na pewno ;:108
Iwonko oj trudno, przemęczona byłam, teraz co drugi dzień, ale z sobotą i niedzielą, no też ciężko, ale jak trzeba to trudno, a kasa na kwiatki potrzebna ;:306 więc nie marudzę i pracuję :wit
Iwonko, one będą miały wspomnienia i my też, piękne wspomnienia ;:215
Marysiu kochana, tak to nasza Hanusia, jak ten czas szybko leci prawda ;:108 , szkoda, że nie wybierasz się na Szczecin, Adaś teraz ma trochę chodzenia po lekarzach i po całym tygodniu wizyt nie chce mu sie daleko wybierać, próbowałam go namówić, boa tak blisko jesteś ;:196
Ewo masz racje, fajny to czas, i dzieci, i my uwielbiamy takie wspólne wypady ;:215
Elu to cebulica, roslinka cebulkowa, mam jeszcze różową, ale słabo widać ją w tym roku ;:108
Lucynko ;:215
Mariusz, dorodny, a jak pachnie ;:215
Beatko mam porzeczko agrest, dziękuje kochana ;:196
Wybaczcie, że mnie tak mało ostatnio :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witaj Iwonko,świetnie spędzacie swój czas z rodzinką wnuki zadowolone i dziadkowie też ,tak ślicznie i szczęśliwie razem wyglądacie ,a w ogrodzie też piękności kwitną, ta cebulica niebieska taka wysoka jest ,piękna ona ,jak będą jakieś wolne cebulki to ja bardzo poproszę :uszy ,mak czerwony półpełny od Ciebie zakwitnął w tym roku,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko widzę ,ze też masz orlikolistną rutewkę i cudna Lewisja też ją wypatrzyłam ostatnio zakochałam sie tak jak w przetacznikach .Cudny klonik mieni się w słońcu kolorami. Serce młode :wink: lecz reszta nadaje się do wymiany :;230
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

I jestem na pięknym spacerku u Iwonki ;:167
Też odwiedzam ogrodu ale dopiero teraz ;:333
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko, Ciebie może i mało, ;:108 ale Twoja działeczka nadrabia, uzupełniając nieobecność ogrodniczki. ;:63
Jest dobrze, bo kolorowo ;:333 i niech tak będzie aż do zimy. ;:303
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko fajnie i kolorowo na Twojej działce, jakaś ona bardzo grzeczna że tak sama sobie radzi ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko ,czasu spędzonego z rodziną nic nie zastąpi ,moja wnusia też Hania i teraz córka spodziewa się kolejnego dziecka :tan i prawda jest taka ,że wnukom pozwala się na wiele więcej niż dzieciom.Ogród kwitnący ;:215 ,miłego wypoczynku.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko, zawsze ten czas... a w zasadzie jego brak. Ale poradzisz sobie i na pewno lada moment roślinki znajdą swoje miejsce w ziemi.. u mnie też jeszcze pudełeczko z żeniszkami czeka na posadzenie, może jutro to ogarnę.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”