Moja nowa wymarzona działka cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Pięknie ci kwitnie w ogrodzie ale i tak najważniejsze że mogłaś spędzić czas z wnukami .Oni tak szybko rosną że ani się obejrzysz a będą ci przysyłać zdjęcia z wakacji spędzonych ze swoimi rówieśnikami tak jak mnie starsze wnuki ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Uwielbiam ten czas w ogrodzie, w którym motyle oblegają kwiaty całymi stadami. Fajnie wyglądacie całą rodzinką.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witajcie kochane dziewczyny, czas leci, lato mija, ja w biegu. Dziś jeszcze w Szczecinie Pyromagic pokaz sztucznych ogni, to uwielbiam, wyglada to cudnie, więc będziemy, no a potem już coraz bliżej jesieni :wit
Małgosiu to też piekny czas, piękny wiosną, kiedy wszystko budzi sie do życia, piękny czas wczesnym latem, kiedy roslinność jest bujna i piękna i potem, kiedy motyle oblegają kwiaty ;:108
Janeczko, tak, to najważniejsze, latem mamy te kilka dni dla całej naszej czwórki, a kto wie może w przyszłe lato to bedzie piątka, ach te nasze dzieciaczki, umęczą nas, ale są szczęśliwe ;:167
Iwonko, a wiesz, że u nas koło domu wiśnia straciła wszystkie liście, a teraz pokazały się listki nowe i kolejne kwiaty, bo wcześniejsze wymarzły, szaleje pogoda niesamowicie ;:oj
Ja już po rehabilitacji wróciłam do pracy, to dobrze, bo już tęskniliśmy za sobą, ja za pracą, ona za mną ;:oj , co ja piszę ;:306 , wycieczkujemy nadal, dzis trochę różnych zdjęć :wit
Obrazek

żegnaliśmy żaglowce, a z racji pracy mojego męża mam okazje je witać i żegnać dość hucznie ;:333

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A na działeczce, aronia zebrana, pierwsze moje własne borówki spróbowane ;:215

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16556
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko, fantastycznie spędzacie letnie wakacje z wnuczętami! ;:138 ;:138
A działeczka wcale z tego powodu nie cierpi i wszystko pięknie kwitnie, szczególnie cudne te łany floksów! ;:215
Lilak 'Meyera' powtarza kwitnienie, to u niego normalka. ;:108
Mój w tym roku nie powtórzy, bo dość ostro go przycięłam. ;:224
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko macie wspaniałe wakacje, a działeczka pięknie się spisuje ;:333 Fajnie, że lubisz swoją pracę, a ona ciebie :lol: Dopóki pracowałam też tak miałam :)
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko cieszę się że hortensja kwitnie, moja po zimie skrócona do ziemi ładnie odbiła ale bez kwitnienia w tym roku, zresztą wszystkie ogrodowe. Dzięki za troskę ale jakoś nieźle sobie radzimy w tych upałach i właśnie pognaliśmy w odwiedziny do Augustowa, odwiedzając po drodze Toruń i Kazimierz ;:71 Wy też nieustająco w podróżach jak widzę!
Ten artysta nie wyszedł mi po zimie https://www.fotosik.pl/zdjecie/1110ef5a99a7eeaa :D Pozostałe rośliny, mimo pamiętam nieciekawej pogody, ładnie rosną! ;:63
Awatar użytkownika
Prymulka
100p
100p
Posty: 171
Od: 17 lut 2015, o 22:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

A ja tam bym skosztowała tą porzeczkę ;:138
Pragnę i potrzebuje większego ogrodu:)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko Ty narzekasz na nadmiar opadów, a my z Terenią na suszę i bieganie z wężem .Jak to niejednakowo niebo rozdziela a mogłoby być po równo .Jednak rośliny nie narzekają na opady cudnie wszystkie kwitną .U mnie też floksowo uwielbiam je i wciąż jakieś dokupuję a potem miejsca brak :;230 Fajne te piaskowe figury dzieciaczki z pewnością były zadowolone
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko , tempo życia masz jak dwudziestka , ale dobrze że dajesz radę .Widzę że dereń też już ma czerwone owoce i zaraz zacznie spadać Ci z krzewu , mój jeszcze mały , coś słabo mi rośnie , muszę go chyba zmotywować . Mam nadzieję że wiesz że aronię przed przerobem trzeba przemrozić .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Jak ja Ci zazdroszczę bliskości morza. Jak pięknie wygladają te wszystkie zaglowce, statki, bulwary...no i imprezy--przepięknie ;:138
Śliczny biały hibiskus. Mam takiego od Ciebie i pięknie kwitnie, jest mały to mało kwiatów, ale śliczny , muszę go sobie rozmnożyć :wink: A jakie cudne floksy i ile kolorków a ten biały to cudo ;:138 :wit
Iwonko o ile pamiętam rozmnożyłaś z patyczka judaszowca, kiedy i jak to Ci sie udało? mnie się nijak nie udaje :?
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

:wit
Gdzie nie wejdę , to hibiskusy kwitną - obiekty mojego pożądania :wink:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko zaczynam cię podejrzewać o lekkie ADHD :D Masz niespożytą energię ;:333 Działeczka jak zwykle urocza ;:173
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witajcie kochane dziewczyny :wit , czass nadrobić zaległości, a nazbierało się ich trochę, u mnie ciągle dużo się dzieje, radości dużo ale i smutków, radościami się z Wami podzielę, a smutki do przetrawienia przeze mnie :wit
Małgosiu, tak, lubię jak sie dzieje, nie umiem odpoczywać leżąc, ale pewnie każda z nas ma podobnie ;:108
Ewuniu, a próbowałaś rozmnażać je z patyków, choć pewnie sadzonki też niewiele kosztują, na przykład tego niebieskiego kupiłam za 5 zł jesienią na przecenie ;:108
Karolka ja patyczka do ziemi włożyłam i zapomniałam, nie wiem jak to jest, raz się uda, a raz nie, próbuję :wit
Elu dereń zebrany, a aronia już przerobiona :wit
Jadziu no właśnie bardzo nie równo dzieli pogoda, u nas dziś w nocy znowu przeszły burze i ulewy, wracając wczoraj z pracy akurat mnie dopadł deszcz, wróciłam przemoczona do bielizny, bo oczywiście parasol był, ale nie przy mnie ;:202
Marysiu, to może jeszcze raz spróbujemy, ale na wiosne, jak wyjdzie u mnie to podeślę kawałek, przez lato się rozrośnie, my w tym roku robimy krótkie wycieczki, nie chcę przesilać Adasia ;:108
Ewciu lubię, mam nadzieję, że to się nie zmieni, poprzednią też lubiłam dopóki nie zmieniła się dyrekcja niestety ;:219
Lucynko lilak powtarza, a co powiesz o wiśni, która straciła wszystkie liście na początku sierpnia, a teraz ma już nowe liście i kwiaty, kwitnie jak opętana ;:202
Niedawno było święto Matki Boskiej Zielnej, więc Adaś zrobił mi przyjemność i zabrał mnie do Łowicza Wałeckiego do " 7 ogrodów" na święto ziół, pogoda dopisała, a zdjecia zaraz pokażę :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”