Moja nowa wymarzona działka cz.13

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko białym mi nie zaimponujesz, bo jeszcze dzisiaj miałam swój śnieg ;:oj ! ale krzew mi się podoba. Dostałam kiedyś malutkie sadzonki czeremchy, ale mi M skutecznie skosił :wink: a z patyczka by to wyszło? :lol:
Teraz mam cudną wiosnę, Ty pewnie też i zapychasz na działce :;230 Ściskam ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

No , można zwariować , u mnie dzisiaj przygrzało do 20 stopni a jutro będzie tylko 8 , i jak tu można czuć się normalnie .Pod wieczór przeszła burza z ulewą .Mam tylko nadzieję że na majówkę będzie jakaś możliwa do zniesienia pogoda bo pewnie jak wszyscy liczę na prace ogrodowe .Iwonko , u Ciebie było zawsze najcieplej a teraz coś się porobiło bo masz najzimniej i aż Ci współczuję tej zimnicy , może w końcu i u Ciebie na majówkę się ociepli . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Wczoraj jeszcze popracowałam w ogrodzie ale dzisiaj pada i znowu siedzenie w domu . A zielsko sobie ładnie rośnie .. Też liczę na weekend majowy że będzie wreszcie ciepły i będzie można popracować w ogrodzie . Mam jeszcze do przesadzenia truskawki i kilka krzewów ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Pewnie majówka będzie ciepła, ale ponoć deszczowa--ale to nic, deszcz też potrzebny, byleby przelotny i oby było ciepło. Wszyscy planują prace ogrodowe i jestem pewna ,ze sie udadzą :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witajcie kochani :wit
No ja już w tą wiosne wątpić zupełnie zaczynam, u nas dziś znowu w nocy przymroziło, co nie zmarzło wtedy, teraz zmarzło, no szlag trafia juz z ta pogodą ;:223
Ja teraz ciągle w pracy, ale majówkę wolną będę miała i też jakieś prace planuję, jak większość, ale jak tak będzie, to już nie wiem, parapety w domu nadal zastawione, pomidory i papryka wybujały, one już powinny w namiocie rosnąć a nie kisić sie w doniczkach ;:161
Karolka oby w końcu było jak piszesz ;:108
Janeczko, trawa u nas też już wysoka, a kosić nie ma kiedy i nie ma jak, bo mokro, pracy też mam sporo na działce, no ale już przestaja się tym przejmować, nic nie poradzę ;:185
Elu no własnie, coś sie poprzestawiało, biegyun zimna się w Polsce zmienił chyba ;:219
Marysiu kochana, widze w prognozach, że u Was ślicznie i wiosennie, a u nas znowu pomroziło, już nie wiem co dalej z tą pogodą, a na działeczce i tak chętnie bym pobuszowała, ale pogoda nie pozwala, co dzień pada, a i praca, bo teraz jestem przeniesiona na zastępstwo, a tam sie siedzi po 16 godzin, od 6 rano do 22 wieczorem, no ale majówke będę miała wolna za to ;:333 , krzew śliczny, nie wiem czy z patyczka da radę, ale pojade sprawdzić czy są w koło siewki, bo koleżanka mi mówiła, że widziała, to sobie ukopię i Tobie również :wit tylko niech sie w końcu ociepli ;:108
Jadziu, mówią, że kwiecień plecień, ale on u nas plecie tylko zimowo, nic lata nie było ;:185
Basiu, oj skutecznie pogoda psuje nam nastrój, skutecznie ;:219
Tereniu ;:196
Lucynko, więc będę pilnowała owoców i nalewkę zrobię, choć troszeczkę na smaczek ;:215
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko, tak sobie myślę, że rośliny rzecz nabyta. ;:108
Nie będą te, to będą inne. ;:7 Nie warto się tym denerwować i psuć sobie zdrowia, ;:185 bo tak po prawdzie, to ono jest najważniejsze. ;:108 ;:108
Pewnie że żal roślinek, ale są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze.
Zdrówka życzę Tobie i wszystkim, których kochasz. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko lekko z nas drwi ta pogoda i zsyła coraz nowe plagi.Dzisiaj słyszałam w telewizorni ,że po deszczach mogą przyjść podtopienia ,bo w górach 2m pokrywa śnieżna zalega ;:222 jak nie śnieg, mróz to teraz deszcze .Pogoda nas nie rozpieszcza tej wiosny ;:174 U nas też za ciepło nie ma lecz minusów nie ma współczuję tego zimna a na tym tylko skorzysta ciepłownia a nasze kieszenie zbankrutują ;:174
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

To wiosnę masz okropną. Przy -10*, to już nie mamowy o przymrozkach, a po prostu o mrozie. W końcu zrobi się ciepło, ale szkody pozostaną ;:222 U mnie owszem, było bardzo zimno, ale prawie cały czas słonecznie. chociaż i deszczu sporo spadło, bo ziemia przemoczona. Może chociaż w wolny weekend uda Ci się pogrzać przy słoneczku ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko, wiem co czujesz... wszędzie i wszyscy już mają dosyć tej pogody, to nie normalne wręcz, żeby tak było ;:223
No cóż... pozostaje czekanie, ale co sobie ponarzekamy, to nasze ;:306
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Witaj Iwonko,u nas też zimno,mokro ,a wczoraj halny porwał mi stolik i krzesła,niewiele można zrobić w ogrodzie bo ciągle pada ,jedna wielka beznadzieja,pozdrawiam ,słoneczka życzę i wielkiej uciechy z pracy w ogródku :wit
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6344
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko zimno, deszcz i nawet psa nie można z domu wygonić ;:174 dzisiaj podobno u Ciebie przymrozki, szok ale kwiecień się kończy i może maj nas zacznie rozpieszczać ;:3
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko pogoda wiosenna była jeden dzień i to wtedy musiałam do lekarza na południe jechać, więc dzień stracony . Od wczoraj wróciła ...nie wiem co to, bo nawet w zimie czasem tak jest ;:223 Gdyby nie kolorki na grządkach to siąść i ryczeć ;:145 To masz szczęście, że chociaż weekend będziesz miała wolny! Dotrwaj, bo oczywiście warto! Zdrowia dla Ciebie i Adasia ;:196 ;:4
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja nowa wymarzona działka cz.13

Post »

Iwonko ja już nie mam słów do tej pogody ;:222 No kto to widział, żeby aż tak dokuczała? :twisted:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”