Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2319
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Pokazanie 'Vuurvogel' w kolejnych fazach otwierania się - profeska ;:180
'Black Jack' powoli się otwiera ale jeszcze mu trochę brakuje. Może zdąży ;:224
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu wsadzaj Elżbietkę ,to może i ja się załapię na jakiś ukorzeniony patyczek ;:183 Ja też co ładniejsza to wsadzam może komuś się przyda :wink: ja w tym roku próbuję z angielkami.
Angela ma piękne kwitnienie ;:215 U mnie tak kwitnie Bonica,O tej porze roku każdy kwiatek cieszy jakby był na wagę złota a co dopiero taka obfitość kwiecia ;:173
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

TOLINKO Elżbietek mam mnóstwo posadzonych tylko ciekawe ile się ostanie ;:224 .Sporo ma już korzonki i ma swoje własne M ,jest jednak sporo patyczków ,które dopiero teraz wsadziłam z dużą dawką Astvitu.Pokładam w nim wielkie nadzieje, a jak będzie?? jednak na razie jestem zadowolona z jego działania.Na ostatnich fotkach to jej pierwsze kwitnienie.Jednak i teraz ma sporo kwiatów
FLORIANIE ja również zakochałam sie od pierwszego spojrzenia w Vuurvogel jest taka zmienna w różnych fazach .Mam ja na przodzie wiec mimochodem ja obserwuje.Boje się tylko o to jak wyciągnę ja z tą doniczka z gleby .Raczej rozetnę bo innego sposobu nie będzie na wydostanie jej z doniczki .Black Jack zdążył się całkowicie otworzyć ale to jedyny tegoroczny jego kwiat .Cóż jednak bezie rósł w donicy w przyszłym sezonie
IWONKO widziałam ,ze Fotosik sie już odblokował ,a ja myślałam ,ze mam taki słaby net . U mnie przydał się ten dzisiejszy deszcz, bo już gleba potrzebowała wody .Jednak dużo go nie napadało
NATALKO ostatnie fotki Angeli to letnie z czerwca .Teraz też kwitnie lecz nie tak spektakularnie.Uwielbiam chryzantemki i trochę ich mam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ależ ładnie ci kwitnie ta Angel.I tak dużo pączków i kwiatów ma. Podoba mi się .
Ta ciemno bordowa dalijka cudna. Już sobie notuje jakie to dalie na wiosnę dokupić. ;:7 Chryzantema bordowa też piękna.
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, ja koło tej róży "być może to Angela" nie pojawię się szybko, no to pewnie w przyszłym roku będziemy musiały ustalić czy to ta róża. Ale na prawdę zwróciła moją uwagę, że w październiku takie kwitnienia, śliczna.
A co do patyczków, to Twoje patyczki różane to tak jak co najmniej kilkuletnia róża kupiona gdzie indziej. Mistrzynią w tym jesteś i zaczarowywujesz chyba te róże ;:180
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

BEATKO wiosna obadamy czy to Angela .No znów nie przesadzaj z tymi moimi różanymi patykami .Oby tylko wszystkie patyczki przetrwały zime to wreszcie wywiążę się z obietnicy, bo aż mi głupio
ANIU kurcze dalej nie zrobiłam fotki tej mojej piwonii Itoh Cora Louise a raczej jej cudnie przebarwionym listkom .Nie wiem czy w ogóle jeszcze jakieś się utrzymały .Angela warta polecenia to taka żelazna dama i zdrowiutka a jak zakwitnie to klękajcie narody.Pogoda utrzymuje sie barowa z minimalnymi przerwami jednak nawet nie chce mi się wyjść do ogródka


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

To ja się chętnie z Tobą deszczem podzielę. Już naprawdę mam dość, już nawet nie staram się nie narzekać. Na działce jest grząsko, błoto takie, że mogę sobie urządzić ślizgawkę. Planowałam w tym roku dokupić cebulowych i nie zrobię tego, bo boję się, że zgniją. Nie wiem, czy w tym roku był chociaż tydzień bez deszczu.
Uff....., ponarzekałam sobie. Może chociaż ociupinkę zrobi mi się lżej ;:224
Kwiaty dalii jeszcze cudne, a Black Jack coraz piękniejszy ;:oj
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2319
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

'Cherry Red' piękna chryzantema. Niestety u mnie okazała się niezbyt trwała.
'Voorvogel' wymiata!
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, po Twoich fotkach widać jesień, ale taką jak lubię. Barwną, wesołą, pełną kolorowych marcinków, chryzantem ;:215 Różyczki i dalie też jeszcze czarują. Mam nadzieję, że pierwsze listopadowe dni okażą się łaskawe i tylu cudnych kwiatów nie zetną przymrozki. U mnie zakwitły białe i żółte chryzantemy. Chciałabym się jeszcze trochę nacieszyć ich kwiatuszkami, szczególnie tymi żółciutkimi, bo tak ładnie rozświetlają ogród ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

DOROTKO większość daliowych kwiatów Ferncliff i Convoitise wiszą smętnie połamane pod ciężarem deszczu . Dla mojej gleby deszcz to zbawienie, jednak trochę się boję ,żeby przymrozki nie przyszły zbyt szybko . Astry też zamoknięte nawet zbytnio się nimi w tym roku nie nacieszyłam ,bo późno zaczęły kwitnąć to samo chryzantemy .Tylko jedna z chryzantem kwitnie bardzo wcześnie ta różowa z bukietu .Ona jest nie do zdarcia i fajnie się rozmnaża
FLORIANIE czyż ona nie jest piękna i taka różnokolorowa nawet cytrynowa .Chery red mam już parę lat a na zimę robię sadzonkę ,żeby w razie czego mieć jej egzemplarz.Takim to sposobem mam już dwie fajne kępki tej chryzantemy,wiec jeśli chcesz to dla Ciebie zostawię kawałek sadzonki
IWONKO swojego deszczu też mam na razie sporo, jednak u mnie to wszystko przelatuje, żadnej kałuży na ogródku nie mam .Nawet gdybym teraz wbiła szpadel to ani gram sie do niego nie przylepi.I tak źle i tak niedobrze


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu pięknnne masz dalijki ,trudno wybrać tą naj....W takich kolorkach lubię jesień. ;:Czy to wysokie odmiany?
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, Dorota ma rację w Twoim ogrodzie jesień jest barwna i wesoła ,szkoda tylko,że te chwile będą trwały tak krótko,
bo z nadejściem przymrozków nasze ogrody zapadną w sen zimowy i zostaną nam wspomnienia i fotki w komputerach ;:196

-- 29 paź 2017, o 22:09 --

;:oj znowu wystawiłaś śliczne dalie i ta chryzantemka taka śliczna ;:333
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu u Ciebie nadal pięknie w ogrodzie a u mnie spadł dzisiaj pierwszy śnieg, co prawda szybko zniknął, tylko na tarasie po północnej stronie leży nadal, ale tam temperatura na granicy 0 :wink: Mam nadzieję, że u Ciebie niegrzeczny "Grześ" szkód nie narobił.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”