Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6343
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Najważniejsza sprawa Następczyni rośnie ;:138
Co ja teraz mogę popisać to tylko to, że polowanie udane ;:215 bo w kwestii różyczek to jestem gorzej jak noga od stołu ;:306 pooglądać i pochwalić ;:oj
Wypełniacze ogrodowe są piękne i ciekawe ;:63
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARYSIU wreszcie się pojawiłaś jak tam ten Wasz malusi wnusio się chowa.Też ani się obejrzysz bedzie Ci pomagał.Czy ja od Ciebie nie przywlokłam tych dziwnych naparstnic i tej utuczonej dziewanny ????? Lepnice sie fajnie wysiały i zaczynają trochę przybierać na wadze, a to ważne ;:108 Wiesz ,że lubię bezkrwawe polowania
KRYSIU mam dosyć tych niszczylistek dobrze ,że pada to trochę chyba przystopowały .W słońcu dostają małpiego rozumu i atakują wszystko co popadnie .Jestem najbardziej ciekawa tej dziewanny jaki będzie mieć kolor kwiatów .Ten owad wciąż ją okupuje stoi chyba na straży :;230 lecz musi się przeobrazić w dorosłego owada wtedy bedę wiedziała kim jest

tę cudną różę dostałam od Zosi [zwkwiat] szkoda ,ze dalej nie ma jej z nami.Może zagląda skrycie.To był ukorzeniony patyczek a wyrósł przecudny kwiat ;:167 Róża wyglądem przypomina Lustige

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Przepiękna ta Warszawa nawet próbowałam dojść czy to Lustige, ale produycenci tak nazwali i niech zostanie u Ciebie stolica u mnie Lustige :wit

Moja Isabell R. chyba nie przeżyła, zmieniłam jej jesienią miejsce i te wiosenne przymrozki, poczekam.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Fruczak ;:oj
Amelka ;:138 a dopiero tak malusia była, a tu już ogrodniczka jak się patrzy ;:108
Chciałem zapisać sobie nazwę jarzmianki (bo mam ją od ciebie) i ... zamiast "star of Babillon" ( jak masz podpisane), net pokazał mi 'star of Billion' - czy to dwie różne rośliny, czy podpis z literówką?
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jakie cudne różyczki - obie ;:215
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Etude taka ażurowa i kolor śliczny, wcześnie kwitnąca! Muszę poczytać o niej deczko!
Cream Abundance to u mnie młodzianek i nie kwitnie jeszcze, twoja Pink jest śliczna, czy możesz opowiedzieć coś o niej?
Angela u ciebie to już dorodny krzew, mój jakoś się ociąga, chyba mam jakąś słabowitą sadzonkę(poczekam jeszcze, może się rozbuja)
Izabelkę mam u siebie i lubię jej kolor, mogłaby nieco dłużej utrzymywać kwiaty. Czy u ciebie ładnie powtarza?
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Różany dywan byłby dosyć gruby gdyby tak wszystkie na raz ściąć .LO się sypie Doktorek również to samo z Maigoldem jest juz prawie bez kwiatu , a Kwieciak dalej atakuje znów dopadłam go na Jacquelinie ;:124 Wyczytałam ,że w czerwcu to juz jego drugie pokolenie zeruje a potem schodzą pod ziemię i tam przeczekują aż do wiosny a jeden osobnik uszkadza 200 pąków truskawek ;:oj szok Znalazłam taki artykuł http://www.target.com.pl/porady-i-inspi ... -truskawce

AGUSIU mam dwie Etudy ta na fotce rośnie za siatką i tylko przez nią się przewiesza.Niczym jej nie dokarmiam nie opryskuję nawet nie podlewam sama sobie rodzi rosnąć między pokrzywami.Cream abundance nie umie znaleźć sobie miejsca, już ma kolejne i dalej nie trybi Nie wiem sama co mu zaproponować czy więcej jedzenia potrzebuje przeżył zimę bez uszkodzenia i tak się cieszyłam ,że nie musiałam go ciąć, a teraz ścięty przy ziemi i tylko jeden pęd na którym jest kwiat jest jako taki .Angelę mam juz parę lat to mały potworek musiałam ja przesadzić, bo rosła pod murem, a teraz ma miejsca w bród i szaleje razem z Cardinalem Hume który też jest cudnie zapaczkowany ;:167 .Pink abundance to też maruderka i gdyby nie ten piękny kwiat wywaliłabym ją .Isabelle słabo powtarza kwitnienie i ona tez była cięta do ziemi tak jak większość moich róż.Niektóre ładnie odbijają inne tragedia ;:222
TERENIU mam już pączki na hortensji sama zobacz ;:196 ;:196 Tak się cieszę ,ze mi się ukorzeniła.Zaglądałam dzisiaj do Pinky winky i parę patyczków też ma już listeczki , jednak siedzi dalej pod workiem .Nauczona w poprzednich latach nie odkrywam jej zbyt szybko bo wiem ,że ona potrzebuje czasu

Obrazek

ANDRZEJU już odpisałam u Ciebie na ten temat .Nazwy brałam z blogu Zojilitwin i podałam Ci linka do jej blogu.No i jak tu wierzyć komuś ;:224 My się zbyt starzejemy albo maluchy zbyt szybko rosną :;230 -
ANUSIU wydaje mi sie ,ze Lustige to Lustige, a Warszawa podobna, lecz to róża Leopolda Gąbczewskiego z 1957 roku, bo na HMFie nie ma innych synonimów.Piszą tylko ,ze to sport of Carioca (hybrid tea, Chase, 1942)Jestem ciekawa bo moje przesadzane róże cierpią w tym roku jednak nie wszystkie .Rhapsody na nowym miejscu wyprodukowała masę paków teraz zaczyna Chopin I Heavenly Pink, a Muzykanci nie mogą sie pozbierać.Kurcze od czego to zależy a wszystkie róże dostały to samo


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jeszcze nie nocowaliśmy w tym roku na działce to i okazji nie było upolować koliberka, ale na pewno będziemy. Jadziu mam do Ciebie pytanko u siebie, zajrzyj :wit
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu - muzykanci i u mnie też nie szaleją kwitną , ale nie tak jak powinny, pokaż jak rozkwitnie ta Gartenspass , bo miałam na nią ochotę , i zostawiłam , bo nie byłam zdecydowana. Ja już ścięłam 2 wiadra róż , po ulewach , ale dopiero lato przed nami i będziemy się nimi jeszcze cieszyć. Ja też ostatnio dzwonkowa , podobają mi się ;:215 ;:168
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, te bodziszki od Ciebie świadomie rozdzieliłam na takie mniejsze cząsteczki. Tam gdzie są posadzone tak właśnie pasują. Mam nadzieję, że będą dużo spokojniesze niż ten bodziszek na dużej rabacie.
Ty prowadzisz Elmshorn jak pnacą?
Isabel skąpana w kroplach ;:167
I już się doczekałaś kwitnących lilii, ja jestem nadal jeszcze przed ;:108
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, chciałam Cę zapytać o nazwę tych dzwonków?

Obrazek

Róża Warszawa ma zjawiskowy kwiat i kolor. Nigdy nie słyszałam o takiej odmianie. Gdzie ją kupiłaś?
Zdjęcie Tradescanta w objęciach i Annemarie dream fantastyczne ;:215
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

BEATKO Elmshorn ma tylko taką wiecheć kwiatów na długiej nodze i to przechyliło się na siatkę.Te lilie kwitną zawsze jako pierwsze to azjatyckie nie pachnące rozmnażają się jak szalone jednak z bodziszkiem im do twarzy. W każdym razie ten duet bardzo mi się podoba do tego dochodzi róża Gartenspass i kończy kwitnienie Janowiec .Większość lilii ma już pąki ,to samo liliowce za chwilkę będzie wesoło ,kolorowo i pachnąco.Lubię fotografować kwiaty w kroplach ;:167
TERENIU Gartenspass ma piękną budowę kwiatu,oranżowa cytryna potem podchodzą czerwienią tylko nie każdemu podobają się jej przebarwienia.Na fotkach ma kolory podobne do Peace. Przede mną ścinanie LO ufffffff potrzebna byłaby drabina a na ziemi dywan z płatków.Dzisiaj się śmiałam ,ze w ogrodzie to robota głupiego bo najpierw się sadzi potem trzeba to pielęgnować, a na koniec nasz panny nam śmiecą i jaki w tym interes :;230 Ogrodowe dzwonki mają wielkie kielichy i bardzo mi się podobają, a nasionka dostałam od Tereni [TerDob]
DOROTKO to dzwonki brzoskwiniolistne, a te drugie z większymi trąbami to ogrodowe.Brzoskwiniolistne mnożą się u mnie na potęgę i muszę tam zrobić porządek i trochę poprzesadzać w inne miejsca Jeśli chodzi o różę to ona patyczkowa dostałam ukorzenioną sadzonkę od Zosi [zwkwiat] ostatnio nie ma jej na forum już chyba od ubiegłego roku .


Obrazek

Obrazek

IWONKO dzisiaj polowałam na Fruczaka, lecz go nie spotkałam może już zmienił teren swoich lotów i już calutki nektar wypił :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu Elżbietka z Doktorkiem super para, jak widzisz nie jestem oryginalna :wink: . W Amelce już drzemie mała ogrodniczka, następczyni rośnie szybciutko. Swoja droga, jak te dzieci się szybko starzeją :wink: :;230. Jadziu zdjęcia owadów robisz wspaniałe ;:215
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”