Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Iwonko faktycznie bączek wie co dobre ;:108 . Róże z dnia na dzień coraz piękniejsze . Czekam z niecierpliwością na świeżynki ;:167 .


Marysiu Twoje róże dadzą popis w swoim czasie ;:108 . Na pewno się doczekasz . U mnie ostatnio w nocy coś popadało ale to dalej za mało ;:222 . Dziękuję i wzajemnie .


Kasiu te róże, które w tym roku cudnie już mi kwitną sadziłam jesienią 2015 lub wiosną 2016 roku więc wcale długo na nie czekać nie musiałam. Ty też na pewno doczekasz się na swoje różyce ;:333 . Ostróżki tego roku też super kwitną i w końcu są wysokie ;:138 .


Ewo dziękuję za dobre słowo ;:196 . Ballerina świetnie przetrwałą zimę bo praktycznie wcale jej nie cięłam . Ona jest bardzo żywotną różą i szybko przyrasta. Polecam z całego serca ;:108 . Pozdrawiam .


Moniko witaj u mnie :wit . Ceglana ściana to stodoła ;:108 . Bardzo dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam .



Małgosiu ależ ten czas szybko leci , prawda ;:173 ? Powiem Ci tak- miejscami mam za rzadko a miejscami za gęsto ;:306 i taka to u mnie polityka . Mam nadzieję, że kiedyś dojdę do ładu i składu . Auto póki co sprawuje się rewelacyjnie i oby tak zostało, dziękuję i pozdrawiam :wit .


Aniu uważam, że powojniki i róże to najlepsze duety . Mam ich u siebie kilka a poza tym mam też powojniki posadzone luźno i mają być jako okrywowe. Fajnie mieszają się z innymi roślinami ;:333 . Dziękuję za komplementy i pozdrawiam :wit .


Małgosiu- clem j też mam już dość tego przeciągania się papierkowych spraw ;:222 . Ciągle jakiś podpis, ciągle coś i w rezultacie sprawa się przeciąga. W każdym razie już bliżej niż dalej a my cierpliwie czekamy. Na razie choróbska zawładnęły naszym domem ale mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej. Dziękuję za rady odnośnie lnu, pozdrawiam :wit .


Sylwio bardzo lubię tego bodziszka. Szybko tworzy fajne kępki i śliczny ma kolor. Niestety jakieś małe gąsieniczki co roku mi go podgryzają i ma dziurawe liście ;:222 . Naparstnica dopiero w tym roku tak cudnie urosła , sama jestem pod wrażeniem ;:108 .


CDN
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Aniu- Ann-85 o lnie już wiem :lol: . Moje róże dają radę i jestem mega zaskoczona. Nie spodziewałam się tylu kwiatów u tak młodych róż . Co to będzie za kilka lat ;:oj . Oczywiście nie wszystkie ładnie kwitną ale nie narzekam.


Ewo dzięki, w takim razie uznaję tą różę za Leonarda ;:108 . Jesienią będę musiała porozsadzać kilka roślin bo rosną zbyt blisko tej róży. Skoro on taki wyrywny to liczę na kolejne lata pięknego kwiecia . Lykkefunda sadziłam jesienią 2015 r lub wiosną 2016, no nie pamiętam :oops: . W każdym razie kwitnie mi po raz pierwszy bo w zeszłym roku nornice zrobiły sobie pod nim korytarz i znacznie uszkodziły korzenie. Zbierał się biedny i ledwo żył ale tego roku pokazał klasę ;:333 . Mam nadzieję, że teraz zacznie rosnąć jeszcze do góry bo ma docelowo pokryć sporą część ceglanej ściany.


Stasiu ostróżki tego roku w końcu pokazały się w pełnej krasie ;:138 . W zeszłym roku były niziutkie i nie dorastały zbyt wysoko ;:222 . Bardzo dziękuję, deszcz potrzebny a więc i Tobie go życzę ;:196 .


Lucynko na Twoje róże przyjdzie pora, cierpliwości ;:196 . Ostróżki tego roku urosły wysokie bo w zeszłym były malutkie . Jestem z nich bardzo zadowolona bo widać je z odległości ;:333 . Dzwonki to bardzo wdzięczne byliny i trzeba je mieć ;:108 .Bardzo dziękuję za dobre słowo ;:196 . Pozdrawiam :wit .


Seba dziękuję ;:196 . Gizelka ma potencjał, oj ma ;:333 .


Jolu może to rzeczywiście wina tej donicy ?? U mnie ma sporo słońca ale jesienią będzie już tylko półcień . Jak widać to jej nie przeszkadza. Gizelka u Małgosi wygląda bosko ;:138 . Pozdrawiam :wit .


Olu dziękuję za informacje o lnie trwałym ;:196 .


Przepraszam, że tak szybko ale czas mnie ogólnie goni :roll: . Poza tym to najwyższy czas by zamknąć tą część wątku.


Zapraszam Was bardzo serdecznie do nowej część IV , która znajduje się tutaj .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”