Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko ty to też niezłą kolekcję masz cebulowych. Dosyć sporo tulipanów u ciebie... ;:108
U mnie dziś pochmurno i pewnie zaraz lunie deszcz z tych ciemnych chmur.
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko ale piękna wiosna u Ciebie ;:138 Super wygląda ten iglaczek z jasnymi przyrostami ;:oj Nie mogę się doczekać jak takie małe pędy wyrosną na jodle, zawsze w maju najbardziej mi się podoba taka rozjaśniona.
Fajnie że spotkanie się udało ;:333 Miło czasem wyrwać się z domu :wink:
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

No właśnie też podziwiałam te przyrosty na iglaku ;:oj wygląda jak by kwitł :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko, a na skarpie będziesz korą sypała na włókninę?
Słoneczko podeślij, mam deficyt ;:131
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

No i bardzo dobrze, że alkoholu nie piszesz ;:215 Popieram :wink:
Iglaczek bardzo ciekawie prezentuje się z tymi przyrostami ;:108

Ja o słońce też poproszę, Małgosia jak na słonko nakrzyczała to było u nas do południa, także teraz dołączam się do prośby, żeby na cały dzień było :wit
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko, miałaś super udany weekend ;:215 To fajnie tak spotkać się po latach ze swoją klasą z liceum.
Podziwiałam Twoją skarpę i zmiany jakie zaszły przez te trzy lata. Rośliny pięknie się rozrosły i całość wygląda fantastycznie ;:138
Tulipany kwitną na całego i z każdym dniem jest bardziej kolorowo. U mnie na razie większość nadal w pąkach, ale to tylko kwestia dni jak wszystko buchnie kwieciem. Ma być coraz cieplej na szczęście, więc zrobi się wreszcie naprawdę wiosennie.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Dużo u ciebie kwitnie, cebulowych mnóstwo..jednak najbardziej zachwyca mnie skarpa. ;:180 . Szkoda że nie mam takiego podwyższenia, bez pytania bym odgapiła. ;:306 . U mnie pogoda dziś była w miarę znośna. ;:128
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

U mnie też są takie przyrosty na iglaku tylko trochę mniejsze :D
Fajnie, że impreza się udała. Ja ze znajomymi z gimnazjum planujemy 3-dniowy "wypad" do Krakowa :D
Ilość kwitnących kwiatów zwala z nóg :;230 ;:oj
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Witajcie :wit .


Wczoraj mimo tego okropnego wiatru zmusiłam się i posadziłam dalie do gruntu i jednoroczne z sześciopaków. Teraz muszą rosnąć a potem cieszyć moje oczy ;:224 . Dzisiaj mam trochę planów ogrodowych i mam nadzieję, że wszystko zrobię. Pogoda na razie jest ok chociaż jest pochmurno. Mam nadzieję, że padać nie będzie ;:224 . Muszę pomalować pergolę i kratę , przekopać pozostałą malutką część warzywnika no i wytoczyć działa przeciwko chwastom ;:163 .


Obrazek


Olu u mnie wczoraj nie padało i podobno dzisiaj też ma nie padać , zobaczymy . Cebulowych posadziłam sporo ale wszystkie porozrzucane po rabatach i nie jest to takie morze kwiecia ;:131 . Może kiedyś doczekam się takich tulipanowych łanów .


Obrazek


Agnieszko to jest świerk biały " Daisy's White" ;:333 . Na jodle jasne przyrosty też bardzo ładnie wyglądają ;:108 . Spotkanie udane i oby to nie było ostatnie ;:224 . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Lenko wyżej masz napisane co to za iglaczek. Bardzo ładne są te przyrosty a potem normalnie zielenieje .


Floksy niestety zagłuszyły szafirka i towarzystwo po kwitnieniu zostanie rozdzielone .

Obrazek


Małgosiu-PEPSI kora z tej skarpy to raczej zleci więc sypać jej nie będę. Poczekam aż rośliny nieco się rozrosną i ściągnę włókninę. Ja dzisiaj na razie słoneczka nie mam ale jak będzie to podeślę :lol: .


Obrazek


Mati no nie służy mi ;:173 , więc wolę unikać .Dzisiaj słoneczka nie mam ale gdyby się pojawiło to będę o Tobie pamiętać ;:333 . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Dorotko czasem trzeba trochę odetchnąć od domu i dzieci ;:108 . Przydało się takie spotkanie klasowe . Skarpa taka bardzo spontaniczna jeśli chodzi o nasadzenia bo co miałam to sadziłam :oops: . Rośliny ładnie się już rozrosły tak więc za dwa, trzy lata skarpa powinna być ładnie zarośnięta. Wystarczył jeden dzień ciepła i słoca i tulipany oszalały. Myślę, że u Ciebie będzie tak samo . Słoneczka życzę ;:196 .


Obrazek


Zuza u mnie było ładnie ale wiało okropnie. Dzisiaj póki co niebo jest zachmurzone ale zapowiadali słoneczko więc na to liczę. Cebulowych mam całkiem sporo ale porozrzucane tu i tam i nie robią takiego wrażenia jak gdyby były posadzone w grupie. Z tą skarpą to w sumie wszystko było podyktowane różnicą poziomów więc wygląda to fajnie ;:333 .

Obrazek


Seba taki 3-dniowy wypad to jest coś ;:173 . Jednak Ty jesteś młody to możesz sobie pozwolić i korzystaj ;:333 . Kwitnących jest coraz więcej i bardzo mnie to cieszy :tan .



Obrazek


Słoneczka Wam życzę i udanego dnia .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko jaki cudowny, radosny ogródek! ja czekam ciągle na tulipany, bo one dodają tyle kolorytu! Popatrz jak widać Twoją pracę w ogrodzie! Twoje zakupy, sadzenie teraz dają wspaniałe efekty ;:167
U mnie niestety znowu zimno i mokro :cry: Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
silvarerum
1000p
1000p
Posty: 1149
Od: 16 kwie 2012, o 21:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ładnie już u Ciebie wszystko kwitnie, a ten iglaczek z jasnymi kitkami jest uroczy. U nas zimno, pochmurno i pada co jakiś czas, aż się nie chce do ogrodu wychodzić.
Zapraszam: silvarerum czyli szwedzki ogrodnik w akcji.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88534
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Piękne floksy ;:oj one niesamowicie pachną nie?? czy pomyliłam z innymi?? :lol: ja sadziłam na jesień floksy i teraz dosadziłam niedawno kilka kolorów, jestem ciekawa kiedy zakwitną :?: ;:224
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Rzeczywiście tulipany szaleją. Ale u Ciebie przynajmniej miały jednodniowy powód ku temu, u mnie słońca nie było od dawien dawna dłuzej niż godzinę, dwie i znowu zachmurzenie i znowu wiatr itd... ;:222 Moje będą w pełni kwitnienia w czerwcu chyba ;:306 I floksy - takie poduchy u Ciebie - u mnie jeszcze ANI JEDNEGO kwiatka ;:209
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”