Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Witaj Moniko :wit . Dzięki za nazwę iryska ;:196 . Twoje jak zwykle piękne i szkoda tych , którym zaszkodziły przymrozki. Pogoda znowu zaczyna wariować ;:223 . Wczoraj było ładnie i najwidoczniej za długo bo dzisiaj znowu leje ;:222 . Masakra jakaś. Czy te iryski Banbury Ruffles są takie malusieńkie czy z tych troszkę większych ?? Piękny ;:138 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

ewelkacha88 pisze:Witaj Moniko :wit . Dzięki za nazwę iryska ;:196 . Twoje jak zwykle piękne i szkoda tych , którym zaszkodziły przymrozki. Pogoda znowu zaczyna wariować ;:223 . Wczoraj było ładnie i najwidoczniej za długo bo dzisiaj znowu leje ;:222 . Masakra jakaś. Czy te iryski Banbury Ruffles są takie malusieńkie czy z tych troszkę większych ?? Piękny ;:138 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Banbury Ruffles to irys pumila, ale to nie aż taka miniatura jak np.Little Dream. Banbury Ruffles ma większe kwiaty, jest wyższy. Bardzo ładna odmiana :D
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Monia, wypatrzyłam u ciebie fioletowego iryska, który przez bardzo długo funkcjonował u mnie pod nazwą nn :lol: Banbury Ruffles - teraz na spokojnie mogę wpisać w zeszyt ;:168
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko , tak to właśnie jest że jak mamy czas to pogody nie ma , a jak jest pogoda to my nie możemy do ogrodu . Ja właśnie ostatnio tak mam i właśnie jestem w domu zamiast w ogrodzie . Dobrze ,że chociaż Twoja furteczka otwarta i mogę podziwiać iryski u Ciebie bo nawet nie wiem czy moje zakwitły .Generalnie to jakaś taka ciężka ta wiosna i dla nas i dla roślin . Mam tylko nadzieję ,że w końcu pogoda się unormuje .Życzę słoneczka . ;:167
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moni u Ciebie jak zwykle można zobaczyć piękne rarytaski. ;:224 Iryski jak zwykle czarujące. Pokazuj kolejne. Twoich zdjęć nigdy dosyć. ;:196
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Monia, TB Bubble Mood zakwitnie ;:138 Ma już grubiutkie pąki. Ale się cieszę :tan
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

To niesamowite, że już Ci kwitną iryski ;:oj Bardzo mi się podoba ten fioletowo-śliwkowy na pierwszym zdjęciu, ten niepodpisany ;:167 A to sroki niedobre :| Współczuje i przymrozków i roboty ptaszysk, wiem, jak to przykro czekać na coś, co potem i tak nie rozkwita :|
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

nifredil pisze:Monia, wypatrzyłam u ciebie fioletowego iryska, który przez bardzo długo funkcjonował u mnie pod nazwą nn :lol: Banbury Ruffles - teraz na spokojnie mogę wpisać w zeszyt ;:168
Ten Banbury Ruffles na żywo jest atramentowy, nie fioletowy. Fioletowy jest Bourgeois. Sprawdź sobie jeszcze, czy to na pewno masz Banbury Ruflles ;:196 :D


pela11 pisze:Moniczko , tak to właśnie jest że jak mamy czas to pogody nie ma , a jak jest pogoda to my nie możemy do ogrodu . Ja właśnie ostatnio tak mam i właśnie jestem w domu zamiast w ogrodzie . Dobrze ,że chociaż Twoja furteczka otwarta i mogę podziwiać iryski u Ciebie bo nawet nie wiem czy moje zakwitły .Generalnie to jakaś taka ciężka ta wiosna i dla nas i dla roślin . Mam tylko nadzieję ,że w końcu pogoda się unormuje .Życzę słoneczka . ;:167
Dziękuję, dziękuję ;:196 Słoneczko rozpieszcza nas od dwóch dni, więc może zechce pozostać na dłużej :D
U mnie iryski kwitną już na całego - na razie pumilki, ale już widziałam pierwsze pąki na TB ;:215


aneczka1979 pisze:Moni u Ciebie jak zwykle można zobaczyć piękne rarytaski. ;:224 Iryski jak zwykle czarujące. Pokazuj kolejne. Twoich zdjęć nigdy dosyć. ;:196
Dzisiaj wrzucę fotki kolejnych irysków - kwitnie ich coraz więcej ;:167 :tan
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

AnaAn pisze:Monia, TB Bubble Mood zakwitnie ;:138 Ma już grubiutkie pąki. Ale się cieszę :tan
Sadzonka była duża, więc miał szansę :D Cieszę się - zrób fotki, to pooglądam :wink:
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Alania pisze: Obrazek

n
Te iryski są absolutnie obłędne. I mimo, że ulubionym kolorem dla mnie jest niebieski, to ten kolor deklasuje niebieski na irysach ;:167
Szkoda tylko tych wyjedzonych nowości ;:131
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Aguss85 pisze:To niesamowite, że już Ci kwitną iryski ;:oj Bardzo mi się podoba ten fioletowo-śliwkowy na pierwszym zdjęciu, ten niepodpisany ;:167 A to sroki niedobre :| Współczuje i przymrozków i roboty ptaszysk, wiem, jak to przykro czekać na coś, co potem i tak nie rozkwita :|
:D wszystkie iryski są śliczne ;:167



April pisze:
Alania pisze: Obrazek

n
Te iryski są absolutnie obłędne. I mimo, że ulubionym kolorem dla mnie jest niebieski, to ten kolor deklasuje niebieski na irysach ;:167
Szkoda tylko tych wyjedzonych nowości ;:131
Na szczęście nowości odbijają kolejnymi pąkami :heja
A ten irysek powyżej jest niesamowity - na żywo tez wygląda prześlicznie ;:333
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Ale nazwy pewnie nie znasz?
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

April pisze:Ale nazwy pewnie nie znasz?
Niestety nie :roll: I chyba nikt nie zna, bo już nawet poddałam go europejskiej identyfikacji ;:218
Być może to jakas nierejstrowana siewka, bo to był irys kupiony okazjonalnie i przypadkowo kilka lat temu, gdy nie były jeszcze dla mnie istotne nazwy. Jest mimo wszystko wart posiadania i cieszę się, ze go mam, choć taki bezimienny :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”