Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Chciałam napisać to samo, co moja przedmówczyni: "piękna kobieta w pięknym ogrodzie".
Urzekła mnie kompozycja ławeczkowa, ta lawenda... ech...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniko, ogród pięknie się prezentuje, suszy nie widać zupełnie. Pewnie kosztuje cię to mnóstwo wysiłku ale efekt wart tego. Odkrywam nowe zakamarki, których mam wrażenie nie pokazywałaś np rabata z konwalnikiem. Moje klimaty ;:167
Prawdę mówiąc trudno wybrać jedno miejsce które chce się wyróżnić. Wszystko co pokazujesz szalenie mi się podoba
Dama w kapeluszu i okularach piękna i trochę tajemnicza. Miło cię poznać :wit

ps. Pytałaś u mnie o dużą trawę bordową: to rozplenica słoniowa Vertigo, niestety jednoroczna. Ale warto kupować bo odpowiednio nawożona (łasuch ogromny) rośnie wielka i przykuwa wzrok.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

jajagna pisze:He he, wiedziałam, że z Ciebie laska! Teraz jeszcze sobie wyobrażam jak w tym różowym kapeluszu, w długiej jasnej sukience, białych rękawiczkach płyniesz przez ten swój anielski ogród... A potem zwiewnie, od niechcenia bierzesz się za fugowanie :D
nic dodać, nic ująć :;230
A czy możesz wstawić zdjęcia całych rabat z liliowcami? plissssssssss ;:180
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Nie sposób nie zachwycić się panią na włościach! Cudna z Ciebie kobieta! Cudna!
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Jak wszyscy moi przedmówcy zachwycę się Twoją urodą. Stylowa i z klasą jesteś babeczka. Tak jak Twój ogród. :)
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniko, nie tylko ogród zasługuje na słowa pochwały, ale przede wszystkim piękna właścicielka ;:215
Dech mi zapiera jak spaceruję po Twoich ścieżkach. Szczękę zbieram z podłogi i wlepiam gały w monitor, żeby przypadkiem nie uronić ani jednego zdjęcia. I Ty podobno narzekałaś na jakość swojej ziemi... ;:183 Przecież u Ciebie wszystko rośnie jak na drożdżach ;:138 Długo będę jeszcze dochodzić do siebie po tym co zobaczyłam Obrazek
Altanka w budowie, ale już ją widzę oczami wyobraźni ;:224
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

AnaAn pisze:Ale fajna z Ciebie babka :D
Pozdrawiam :wit
Dzięki, Aniu ;:196

ewelkacha88 pisze:Witaj Moniko :wit . Przepiękna kobieta z Ciebie ;:138 a lawendowe zbiory przepięknie wyglądają na ławeczce ;:138 . Jak zwykle urzekłaś mnie zdjęciami swojego ogrodu, jest niesamowity ;:138 . Z tymi fachowcami masz zupełną rację i nie dziwię się, że wolicie zrobić wszystko sami, brawa za to się należą ;:63 . Twoje nietuzinkowe liliowce są wspaniałej urody ;:333 . Jeżówki ;:173 ach , cudne ;:138 . Pozdrawiam i spokojnej niedzieli życzę :wit .
Ewelinko, dziękuję ;:168 Jeżówki bardzo lubię, ale do liliowców mam absolutną słabość ;:167 Te nowe odmiany są po prostu niezwykłe ;:oj Mogę je obserwować godzinami. Rano wstaję i biegnę od razu obejrzeć, które rozkwitły :D

bejsonki84 pisze:Ja zawsze jestem ciekawa jak wygląda właścicielka ogrodu a u Ciebie to jest tak jak się spodziewałam - jak piękny ogród to i właściecielka piękna i kwitnąca;:196 . Świetna z Ciebie babeczka - jak Cię zobaczyłam to jak głupia uśmiechałam się do monitora :D. Tak sympatycznie wyglądasz ;:108
Dziękuję ;:196 Ja się też dużo uśmiecham do monitora i nie tylko :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Pashmina pisze:Monika, wszystkie kwiatuszki piękne, ale.........najpiękniejszy jest ten w tym dużym kapeluszu ;:196
Ewunia, ale połechtałyście z dziewczynami moją próżność ;:306 Dzięki ;:196

-- N 20 sie 2017 07:38 --
Annes 77 pisze:Piękny ogród,śliczna właścicielka,pyszny deser ;:108
Lawenda w koszu na ławce,a z boku hortensje z kocimiętką? Rewelacyjny klimat jak zawsze ;:167
Tak, Aniu, to hortensje z kocimiętką :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

jajagna pisze:He he, wiedziałam, że z Ciebie laska! Teraz jeszcze sobie wyobrażam jak w tym różowym kapeluszu, w długiej jasnej sukience, białych rękawiczkach płyniesz przez ten swój anielski ogród... A potem zwiewnie, od niechcenia bierzesz się za fugowanie :D Uwielbiam kobiety, które nie boją się męskich zajęć. Ja wolę nawet takie "remontowe" prace niż typowo kobiece typu gotowanie ;:173 Jak wczoraj przyjechali panowie z ziemią, to wyszłam do nich rozczochrana i cała w tłuste brązowe plamy, łącznie z twarzą i włosami, bo akurat malowałam słupy na ganku. Ale ziemię mi sprzedali w nieco niższej cenie :D
"Sen o Matce" śliczny. Muszę się nim bliżej zainteresować, nie tylko ze względu na jego urodę, ale i nazwę. Śliczna jest róża Colette, ma kolor, na który ostatnio choruję. Puff Vanilla oczywiście niedostępna w necie, ale ja poczekam i postaram się jednak ją gdzieś upolować. Jak nie teraz to za jakiś czas ;:108
Kochana, ja pół domu sama wytynkowałam ozdobnymi tynkami i wytapetowałam ;:172 Ja lubię takie prace ;:131 W ogródku na co dzień nie chodzę w białych rękawiczkach (chyba, że ogrodowych :;230 ), ale do teatru koronkowe czasami zakładam :wink: Lubię też jednak typowo kobiece gotowanie :D
Kupowałaś ziemię? A nie masz za dużo :lol: ? Przydałaby mi się wywrotka - najchętniej kompostu ;:224 ;:109
"Sen o Matce" - przepiękna, zachwycająca wprost odmiana ;:215 ;:167 Jestem nią absolutnie zauroczona ;:167 Ma nie tylko przepiękną, idealną budowę kwiatu, cudne, finezyjne falbanki, śliczny kolor, a właśnie nazwę - idealnie pasującą do kwiatu.
Obrazek
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko, jak miło Cię zobaczyć ;:196 Super z Ciebie dziewczyna! :D Idealnie pasuje do Ciebie taki ogród ;:168
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

JLG pisze:Oj tym ostatnim zdjęciem skutecznie odwróciłaświata uwagę od swojego cudownego ogrodu, a to sztuka 8-) Świetnie Ci w tym kapeluszu :D
Kapelusze są stworzone dla kobiet ;:167 ;:215
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

anabuko1 pisze:Witaj.miło cię widzieć.Super laseczka z ciebie!!
Pochwalę piękny ogród, piękne wszystkie rośliny.Widać,że je kochasz i pięknie ci rośną.
Śliczne odmiany liliowców.Ten z białą pełną jeżówką i ja mam .Jako NN.
Jeżówki faktycznie piękne.I ja zaczynam dosadzać je w różne miejsca.
Hortensje cudne.Przepięknie się teraz wyróżniają w ogrodzie.
No i róze, śliczne, zdrowe, ładnie ukwiecone. ;:173
To już teraz siadam w pięknym klimatycznym kąciku do odpoczywania do tego deserku, apetycznie wygląda, ;:108 ;:108
Liliowca pewnie masz podobnego, bo takiego samego trudno byłoby trafić - to nierejestrowana siewka kupiona od Ismeny ;:333
Jest tyle pięknych odmian liliowców, że można dostać oczopląsu :lol:
Roże w tym roku mam wyjątkowo zdrowe ;:108 Może to dzięki temu, że wyeliminowałam wszystkie chorujące ;:224 Tylko kwitną słabo, bo znów zjedzone przez sarny :roll:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

pela11 pisze:Moniczko , najbardziej się cieszę z uśmiechu na Twojej twarzy , Kompozycja na ławeczce ułożona ze smakiem . W przyszłym sezonie mam zamiar kupić większą ilość lawendy w różnych odmianach do obsadzania zagonów z ziołami w warzywniku .Liliowce zjawiskowe , niesamowite , napatrzeć się nie mogę . ;:196
;:196
Uwierz mi, że na żywo oglądanie liliowców daje jeszcze więcej satysfakcji i estetycznych doznań ;:215 Ja mogę je podziwiać bez końca ;:224
Właśnie wczoraj pomyślałam, że jak w maju kwitną irysy, to miałabym ochotę zapełnić nimi cały ogród, a gdy w lipcu i sierpniu kwitną liliowce, to najchętniej nimi wypełniłabym wszystkie rabaty. Czuję niedosyt ich w ogrodzie, więc wciąż wyszukuję kolejne piękne nowości, jednak miejsca zaczyna już dawno brakować i efekt jest taki, że przychodzą sadzonki, a ja biegam z takimi w ręce i zastanawiam się gdzie toto upchnąć, albo co wykopać, żeby zmieścić nowego irysa czy liliowca ;:306 Właśnie miałam ten problem kilka dni temu, bo przyszły zamówione wiosną 3 odmiany :lol: Jak pomyślę, że mają przyjść jeszcze 3 ;:224 :roll: ;:oj Chyba muszę pomyśleć o nowych rabatach :;230
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”