Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

U mnie śniegu nie ma już w ogóle, za to błota - ile dusza zapragnie :;230 moja sunia wraca ze spaceru z błotem nawet na grzbiecie, więc kąpiel obowiązkowa ;:108 U mnie tulipany wschodzą. Jedne ledwo widać, a inne mają powyżej 10cm wysokości. Już chciałabym coś zrobić, zacząć sprzątać po zimie, przycinać... Czuję się jak koń w boksie startowym ;:306 Ty też?
Ula
Awatar użytkownika
nyna76
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 24 sty 2013, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Alanio, przebrnęłam przez wszystkie części Twojej opowieści. W pierwszych nie było zdjęc ale mimo wszystko czytałam z zapartym tchem.
Piękne ozdoby i klimatyczny dom. Cieszę się że część Twego zakątka zagości u mnie w postaci roślinek.
Ania
Działeczka-marzenia się spełniają
Ziemia nie należy do nas, my tylko wypożyczamy ją od naszych dzieci...
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

rikkuu pisze:U mnie śniegu nie ma już w ogóle, za to błota - ile dusza zapragnie :;230 moja sunia wraca ze spaceru z błotem nawet na grzbiecie, więc kąpiel obowiązkowa ;:108 U mnie tulipany wschodzą. Jedne ledwo widać, a inne mają powyżej 10cm wysokości. Już chciałabym coś zrobić, zacząć sprzątać po zimie, przycinać... Czuję się jak koń w boksie startowym ;:306 Ty też?
Ulcia, ja to już się czuję jak koń wypuszczony z boksu ;:306 ;:306 ;:306 - dzisiaj chodziłam po ogrodzie, przed domem i szukałam choćby małej dziury w sniegu, żeby dojrzeć cokolwiek zielonego. Sąsiedzi jadący samochodem obok patrzyli na mnie jak na świra, bo jednak śniegu jeszcze sporo zalega ;:124 ;:147
Pocieszam się tym, że z każdym dniem widać, że śnieg znika, jest coraz niższy, a przy domu już widać trawę, jednak grunt zmrożony zupełnie. Wyszłam w gumiaczkach i strasznie zmarzłam. Może jutro będzie cieplej ;:224 :?: Pogodynka zapowiada spore ocieplenie na ten tydzień i tego się trzymam ;:172
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

nyna76 pisze:Alanio, przebrnęłam przez wszystkie części Twojej opowieści. W pierwszych nie było zdjęc ale mimo wszystko czytałam z zapartym tchem.
Piękne ozdoby i klimatyczny dom. Cieszę się że część Twego zakątka zagości u mnie w postaci roślinek.
;:196 :wit
Widzisz, u mnie z tymi zdjęciami to nadal kiepściucha - albo trafiam na hostingi z limitem zamieszczania zdjęć albo na takie, które zmieniają mi zdjęcia na jakieś dziwne, nie moje ;:222 ;:145 Teraz znowu miałam kłopoty z doborem czegoś sensownego, ale mam nadzieję, że będzie już OK - testuję kolejny ;:224
Miło mi Cię gościć w tym moim wirtualnym ogrodzie ;:4
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Ale mnie rozbawiłaś ;:306 przyznam ci się, że ja nawet próbowałam dzisiaj wyrwać parę chwastów, ale przez to błoto, szło mi kiepsko :;230
Ula
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

rikkuu pisze:Ale mnie rozbawiłaś ;:306 przyznam ci się, że ja nawet próbowałam dzisiaj wyrwać parę chwastów, ale przez to błoto, szło mi kiepsko :;230
Wiesz, bo ja po tym śniegu to z aparatem ;:177 chodziłam na dodatek ;:198 ;:306
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

No to sąsiedzi mieli ubaw :;230 szukałaś oznak wiosny jak prawdziwy detektyw :uszy
Ula
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko , ja dzisiaj byłam w ogrodzie koleżanki i też nałożyłam kalosze bo wiedziałam że będzie mokro więc nie chciałam przemoczyć nóg , tymczasem straszliwie w nie zmarzłam bo śnieg mocno zmrożony i zimny .Zobaczyłam za to pączki kwiatowe przebiśniegów wychylające się z pod śniegowych szczelin , ale i na wrzoścach są już białe kwiatki . Ciekawa jestem jak wygląda mój ogród , ale pojadę dopiero w pierwszy weekend marca , może już śniegu nie będzie .Mam taką nadzieję . Pozdrawiam serdecznie i życzę ciepłej pogody w przyszłym tygodniu . ;:167
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Witaj Moniko :wit . Przegląd Twoich irysów imponujący ;:138 .Mam nadzieję, że w tym sezonie znajdziesz czas na sfotografowanie wszystkich ;:224 . Przedwiośnie u Ciebie jak się patrzy ;:333 . Coś tam powoli gramoli się z ziemi i to już cieszy. U mnie dzisiaj słoneczko ;:138 . Ciemiernik zapowiada się bardzo fajnie ;:108 . Ja nie mam ani jednego :oops: więc będę podziwiał u innych osób. Mam nadzieje, że nie będzie u Ciebie żadnych strat ;:168 . Pozdrawiam :wit .
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Fajnie, że nie tylko moi sąsiedzi uważają mnie za wariatkę, bo też już szukałam każdego zielonego listka :;230 A śniegu jeszcze było za kostkę :;230
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

pela11 pisze:Moniczko , ja dzisiaj byłam w ogrodzie koleżanki i też nałożyłam kalosze bo wiedziałam że będzie mokro więc nie chciałam przemoczyć nóg , tymczasem straszliwie w nie zmarzłam bo śnieg mocno zmrożony i zimny .Zobaczyłam za to pączki kwiatowe przebiśniegów wychylające się z pod śniegowych szczelin , ale i na wrzoścach są już białe kwiatki . Ciekawa jestem jak wygląda mój ogród , ale pojadę dopiero w pierwszy weekend marca , może już śniegu nie będzie .Mam taką nadzieję . Pozdrawiam serdecznie i życzę ciepłej pogody w przyszłym tygodniu . ;:167
Myślę, że jak pojedziesz do swojego ogrodu, to już będzie tam prawdziwa wiosna ;:215
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Spacerując po ogrodowej trawie miałam wrażenie, że chodzę po gąbce namoczonej w wodzie. Nawet piesek niechętnie przebiegał po mokradle, ale co tam, do wiosny coraz blizej. Dziś w radiu mówili, że od 5 dni temperatury były powyżej 0 stopni, a więc to już przedwiośnie!
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Ja tez juz grasowałam z aparatem, a co! :wink: I tak kto ma wiedzieć, to już wie, że świr ogrodowy obok mieszka ;:306
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”