Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu...pięknie kwitną twoje cebulowe, nie to co u mnie, większość poszła w liściory. :;230 Bardzo ładne niebieskie hiacynty, grubiutkie że hej. ;:oj Tak jak Bożenka napisała, im więcej kwiatków w ;:4 tym efekt ładniejszy. Także dopominam się pokazania powojnika na którego mam chrapkę. ;:306
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Śliczne tulipany ;:63 Wiosna u Ciebie mocniej zaawansowana niż u mnie. Muszę jeszcze poczekać na takie kwiaty. Niby już wszystkie mają pąki, ale jeszcze ciasno zwinięte. Myślę jednak, że wystarczy kilka ciepłych dni i wszystko ruszy z kopyta. Moje chłopaki może same się nie proszą o robotę na działce, ale jak wspomnę, że trzeba coś zrobić, to zawsze znajdą na to czas. Czasami później niż bym chciała i już mnie rączki świerzbią, żeby zrobić sama, ale zawsze jednak przyjadą. A jak jeszcze im obiecam małego grilla, albo chociaż kiełbaskę z ogniska, to może nawet znajdują w tym przyjemność :;230
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko , Zuziu powojniki oczywiście są i także już ruszyły . bardzo proszę , oto one




Obrazek



Obrazek

Jeszcze inne hiacynty

Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Iwonko , dobrze że jest Ci komu pomóc w cięższych pracach ogrodowych , więc chwal swoich chłopaków żeby czuli się ważni ,potrzebni i doceniani to i robota będzie im szła jak trzeba a Ty będziesz szczęśliwa i ze zdrowym kręgosłupem , no i ogród na tym skorzysta .Same plusy ;:108 U Ciebie zawsze jest chłodniej , więc masz poślizg w kwitnieniu i zawsze oglądasz swoje jak moje już przekwitną , ale dobra jest taka różnorodność bo wiem , że kiedy u mnie dawno po jagodach nie ma śladu , to u Ciebie można je zbierać prawie do sierpnia ;:oj .Pozdrawiam ;:167


Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..dzięki za zdjęcie powojnika , porównałam ze swoim przesadzonym może w lepsze miejsce. ;:224 . Następny kolorek hiacynta bardzo ładny.. ;:333 . Dziś byłam na swojej działce, pracy nie do przerobienia...chwasty rosną na potęgę. :wink: U ciebie większa działka to i pracy więcej, niemniej z kupionym pomocnikiem nawet sama dasz radę. ;:oj
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

No Elu to te ode mnie powojniki ? Ja swoje musiałam już przyciąć bo się za bardzo rozpychały.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko , tak to powojniki od Ciebie .Zważ że Twoje to już starsze egzemplarze a moje to dzieciaki i dopiero w tym roku tak naprawdę to one startują .Zobaczymy jak będą wyglądały w połowie lata , może też będę musiała je przyciąć .

PS. Zuziu , Bożenko , zapomniałam się przyznać że po drodze do ogrodu zajechałam do B....i kupiłam 3 szt. powojników , chyba zgłupiałam ,bo gdzie ja je posadzę ? ;:202
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, powojniki zapowiadają się dobrze,zaraz pączki będzie widać!Przecież możesz dosadzić do obecnych ,mieszanki kolorków są wskazane.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Eluś ,ślicznie Ci kwitną wiosenne kwiatuchy a grupka niebieskich hiacyntów rozkoszna ,czosnki też u Ciebie zasuwają ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Jakie ładniusie te szafirki, kolorek ładny mają ;:215 czosnek juz za chwile zakwitnie, no cos sie dzieje, choc powoli ;:215
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko , jak pojadę w niedzielę to sprawdzę czy już pokazują się im pączki ,jestem bardzo ciekawa jak się będą u mnie sprawowały . Natomiast mogę powiedzieć że patyczki bzowe bardzo ładnie wyglądają i na pewno się przyjmą .

Martuniu , bardzo żałuję że nie dosadziłam jesienią więcej czosnków , ale po prostu zapomniałam a one tak długo utrzymują kwiat i są niezmiernie dekoracyjne .

Iwonko , dziękuję , oj przydałoby się słoneczko dla naszych roślinek , a i nam by nie zaszkodziło .Z utęsknieniem czekam na majówkę bo potrzebuję odpoczynku , jakaś ociężała jestem tej wiosny i bez siły.U mnie pogoda też fatalna a do pracy trzeba .


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu...widzę że twoje różyczki mają się świetnie ;:333 , ja na swoje niektóre odwracam głowę. :wink: Smagliczka przez to zimno nie chce się pokazać w pełnej krasie..u mnie to samo. ;:173 . Podobnie jak ty czekam na majówkę i na ;:3 jak je zobaczymy senność przejdzie, poczujemy werwę do pracy. ;:306
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu jak są pędy to będą i pączki jak nie teraz to za moment ,widzę że będą kwitły a bez ten jest bardzo łatwy do przyjęcia się!
Wysłałam jeszcze dwóm osobom ale się chyba zagniewały, bo nic nie napiszą ani nie zajrzą do mnie ,a ciekawa jestem czy z powodu, że im się przyjęły czy, że nie przyjęły! ;:218
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”