Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Ela, ja wciąż nie mogę wyjść z podziwu jaka Ty jesteś pracowita. Wszystko bardzo ładnie się komponuje. Muszę jeszcze pochwalić ławeczkę, bardzo ładna.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Akacja to trwale drewno, więc powinna służyć długo :D
Ja muszę dokupić dwie ławeczki, ale musi się trafić okazja cenowa ;:224
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Eluś,pięknie ,dawno nie byłam w Twoim ogrodzie widzę nową ławkę taką stylową,jest prze fajna. Ogród przepełnia się kwieciem ,u mnie z powodu suszy rośliny zmarniały!
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu jak widzę duże zmiany ;:63 krzaczory za ławeczką urosną, ani się obejrzysz, a będziesz mogła posiedzieć w cieniu ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu jak u Ciebie ładnie, czysto, ławeczka świetna, wiesz musze powiedzieć Tobie, że przesadziłam borówkę w miejsce gdzie rosną truskkawki i na reszcie w tym roku jem swoje borówki ;:215
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Alu , nie ma nic gorszego jak człowiek się napracuje a inni to popsują .Alternatywa transformatora nieciekawa , można się wściec .Nie zazdroszczę też robót przy budynku bo będzie spory bałagan , ale to akurat musisz zrobić , więc trzymam kciuki żeby poszło szybko i bez nerwów

Ewuniu ,dzięki tym upałom miałam w ciągu dnia przymusowe tzw. leżakowanie , spałam jak betka dobre 3-4 godziny więc uprawiałam zwykłe lenistwo .Normalnie tydzień przymusowego odpoczynku , taki ze mnie pracuś . ;:306

Moniczko , tak , akacja to dosyć twarde drzewo , a i kolor po latach może mieć czerwonawy .Mam nadzieję że uda Ci się coś ładnego upolować poza sezonem i w dobrej cenie .Pozdrawiam i nie zapomnij o leżaczku . ;:167

Bożenko , wiem że teraz nie bardzo masz czas, więc tym bardziej wielkie dzięki że chociaż zajrzałaś ;:196

Natalko mam zamiar używać siedzisko ławeczki jak najczęściej .

Iwonko , bardzo się cieszę że borówka dała owoce , mam tylko nadzieję , że dałaś jej kwaśnego torfu pod korzenie , żeby za rok uginała się od owocu .


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Hihi, zgadłaś - dzisiaj leżakowałam pół dnia ;:215
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Miałam już dzisiaj nic nie pisać, bo najzwyczajniej chce mi się już spać, ale jak zobaczyłam cudowne koraliki pomidorków, to mi się buzia uśmiechnęła od ucha do ucha :tan Śliczne Ci urosły i krzaczki są nimi całe obsypane.
No tak, tylko przysiadłaś na chwilę na ławeczce, a już wymyśliłaś nową rabatkę ;:306 Czy Ty w ogóle umiesz wypoczywać? Ja czasami lubię poleżeć i nic nieporobić ;:224 Fioletowe floksy maja ogromne kwiatostany, cudne są.
To ważna informacja o mieczykach z Lidla.Może w takim razie i ja się na nie skuszę? Zazwyczaj do takich promocji podchodzę ostrożnie, ale jak są już sprawdzone, to warto skorzystać ;:108
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu nowa rabata świetnie sie zapowiada :wink: Ławeczka super, ja męża męcze o ławeczkę wkomponowaną w pergolę, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7820
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu pieknie masz na działeczce to ostatnie zdjęcie prześliczne .
Jutro przychodzi pan negocjować w sprawie transformatora .
Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu widać ze deszczu ci nie brakowało bo ogród żywy w przeciwieństwie do mego!Dlaczego tak się dzieje ze pół Polski ma deszcze a połowa nie!
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, fajne mieczyki udało Ci się kupić w Lidlu ;:333 Ja wsadziłam kilkanaście cebul, ale moje w większości musiałam ściąć do wazonu, bo się łamały pod ciężarem kwiatów. To mnie jednak trochę zawsze studzi przed kupnem kolejnych. Raz, że trzeba cebule wykopywać a dwa, że są takie łamliwe :roll:
Widzę, że miałaś pracowity urlop ;:108 Ławeczka super i nowa rabatka już obsadzona ;:224 Mam nadzieję, że na odpoczynek również znalazłaś czas?
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witajcie :wit

Właśnie wróciłam z ogrodu ,pogoda niestety przerwała mi przycinanie iglaków . Dobrze że udało mi się wszystko co zawiozłam posadzić i zebrać maliny , borówki i ogórki . Jedyny plus deszczu to to że się wyspałam i odpoczęłam , nawet fotek zrobiłam zaledwie kilka bo cały czas lało i leje .

Moniczko , bardzo się cieszę że okupujesz leżaczek , oby jak najczęściej . ;:196

Iwonko , pomidorki jak zwykle obrodziły , jedynie papryka niestety nie chciała rosnąć . Ogórków też mam sporo no i dużo malin , borówek i jeżyn .Zaczęły też kwitnąć późniejsze odmiany mieczyków , też z Li..a , są bardzo ładne .Sama wiesz jak to jest z odpoczynkiem w ogrodzie :;230 , ciągle jest coś do zrobienia , staram się odpoczywać , ale czasami jest to trudne . ;:306

Aniu ,bardzo się cieszę , że nareszcie mam kąciki do wypoczynku i posiedzenia bo do tej pory przenosiłam ciągle krzesło plastikowe tam , gdzie chciałam usiąść i nie było to niestety wygodne .Męcz do skutku ;:306

Alu , dziękuję .Ciekawa jestem , co uda Ci się wynegocjować ?

Bożenko ,no tak to jest , często jednym za dużo , a drugim za mało , no nie dogodzisz .Za to właśnie chyba u Ciebie pada ;:306

Dorotko , myślę , że najważniejsze to posadzić mieczyki trochę głębiej i wtedy na ogół nie ma problemu .Urlop miałam pracowity , ale też i odpoczęłam . Sama ciekawa jestem nowej rabatki za rok .Teraz czeka mnie trawnik , nie cały na szcz ęście , ale to i tak będzie ciężka praca .


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”