Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Tak , ;:138 mamy wreszcie deszcz w obfitości ,Elu.
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

W deszczu, ale nadal pięknie ;:63 takie dni też potrzebne, ogród podleje i tak jak piszesz, można się wyspać ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dostała wszystko co potzreba, a jutro sadzę następną, no teraz to im nie odpuszczę, muszą ronąć i owocować ;:108
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7819
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu działeczka pieknieje ;:333
Co do tran..... to po wizycie pana negocjatora cisza ....Nie dość ,że stoi słup okrak sredniego nap i nic za niego nie dostaliśmy bo ,oczywiście mało kto wiedział o odszkodowaniu ,a żeby takie odszkodowanie uzyskać to trzeba sprawę zakładać .Co mi nie na ręke .
Wyraziliśmy zgodę ,ale podaliśmy cenę i czekamy .
Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..co tu taka cisza, to pewnie przez deszcz. ;:oj U mnie podobnie, nawet gorzej..jak w listopadzie. :evil: Bardzo ładnie u ciebie na ogrodzie, zmiany coraz bardziej widoczne..oczywiście na lepsze. ;:138 . Ładny kolor liliowca..dla mnie fiolecik a może i róż. :roll: Bardzo ładna ławeczka, ty zawsze coś ładnego wykukasz. ;:108
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Mam remont ;:145
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7819
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu rozumiem Twój płacz ,ale i powinnaś się cieszyć .Ja na swój czekam ,a z drugiej strony nie chcę go :wink:
To szybkiego ukończenia z dobrym skutkiem ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu powodzenia z remontem :wit Mnie czeka późną jesienią kiedy skończymy prace wokół domu, z jednej strony czekam na efekty z drugiej jestem przerażona bałaganem....
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Uf ,uf uf,koniec remontu , teraz tylko posprzątać .Zejdzie mi lekko cały tydzień , bo pyłu mam w każdym kącie , szafce, szufladzie , po prostu masakra .Pomimo tego całego bałaganu zaglądałam i do ogrodu ,a robi się już niestety jesiennie . Trochę roślin posadziłam , rozsadziłam ,przesadziłam i co najważniejsze przygotowuję do zrobienia trawnik , oczywiście nie cały bo bym pewnie wyzionęła ducha , ale na pewno będzie to spora część .Udało mi się w sobotę pospacerować po lesie i nawet w koszyku pusto nie było , podgrzybki poszły na suszenie a maślaki do zupki .W najbliższą sobotę wybieram się jak co roku we wrześniu do Skierniewic na Święto warzyw i kwiatów , oczywiście postaram się zrobić fotki .

Moniczko ,powiem szczerze , że deszczu mam już dosyć bo w zasadzie pada codziennie a w nocy wręcz leje , aczkolwiek roślinom te deszcze dobrze zrobiły .Mam nadzieję że u Ciebie też nie brakuje tej wilgoci . ;:167

Bożenko , jak deszcz będzie ciągle padał , to Ty z lasu dobrowolnie nie wyleziesz . ;:306

Natalko ,od kilku miesięcy mam niedosyt snu i powiem szczerze , że czasami już chcę żeby była zima bo wtedy śpię po 8 godzin i jestem bardziej wypoczęta .Od wiosny do jesieni szkoda mi czasu na sen bo tyle się przecież wokół dzieje fajnych spraw .Pozdrawiam ;:167

Iwonko , borówek mam około trzydziestu krzaków i nie uważam żeby to było za dużo , więc sadź ile masz miejsca . ;:168

Alu , zwykły człowiek zawsze ma pod górkę jak walczy z instytucjami , ale musisz być twarda i walczyć o swoje .Dasz radę ;:108

Zuziu , zmian u mnie sporo , ale mam nadzieję że w końcu ogród da mi też i odpocząć .Muszę sobie kupić leżak , może to coś pomoże ? ;:306

Aniu , , ojo joj , nie zazdroszczę ,jednak będę trzymała kciuki . ;:167


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu ,masz satysfakcję bo ogród pięknie się prezentuje!Masz racje ja teraz praktycznie z lasów nie wychodzę!Grzyby a zwłaszcza prawdziwki obsypują lasy w tym roku wyjątkowo,pojawiły się też rydze!
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu widzę zakupy udane :) cebulki czekają na sadzenie :) grzybki bardzo dorodne i wyglądają bardzo zdrowo, bo u nas to dużo pogryzionych ;:108 ogród prezentuje się bardzo ładnie ;:63 zresztą jak zawsze :wink:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Śliczne astry ;:167
Ja jestem nimi oczarowana od dwóch lat :D
Widzę, że uległas cebulowemu szaleństwu :lol: ;:215
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Jakie dorodne okazy grzybowe zebrałaś ;:oj ;:63 Też byłam na grzybach, ale u nas tak mokro, że grzyby mało ładne, nadają się tylko do suszenia.
Remont- dobra sprawa, ale to późniejsze sprzątanie ;:224 Ale za to będziesz miała śliczniutko.
Jesień już niestety zagląda do okien, dni coraz chłodniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”