Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko ,nie wiem tylko , czy nie za szybko mi się namnaża a biały floxik też mi się podoba .

Mariuszu , oj,tam ,oj tam , to nie szaleństwo tylko mały suwenir dla poprawienia nastroju . We wtorek po targu będę miała pewnie radochę a już w piątkowy ranek osiągnę pełnię szczęścia , no i pełne siaty nowych roślin bo mam targ 2 razy w tygodniu ;:306

Zuzieńko ,przyznam się że wolę kupować jak sadzić :;230 a zapas biedy nie czyni i muszę nadrobić te puste, zimowe miesiące bez ogrodu ;:306 Mam nadzieję że masz zrozumienie dla koleżanki . ;:167
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Eluś..z mojej strony zrozumienie pełne ;:oj , tylko czy ty te zapasy do zimy zdążysz posadzić ;:306 . A tak na poważnie, fajnie mi na działeczce tylko tutaj brak możliwości kupienia zielonych, nie mam co sadzić :;230 ale o to już Bożenka się postarała. Paczuszka w drodze. :heja
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

No i już po zmartwieniu , jednak będziesz miała co sadzić ;:63 i pewnie nóżkami już przebierasz ;:306 .U mnie zastawione pół balkonu a jeszcze w piątek przytargam coś z targu i od koleżanki z ogrodu . Znowu syn będzie narzekał że ciężarówką powinnam jezdzić do ogrodu :;230 Fajnie że już urzędujesz na stałe i możesz cieszyć się pogodą , a po roślinki można do miasta , przecież zawsze może zabraknąć Ci soli ;:306
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Zuzia ma teraz tak jak ja,pod nosem ogród! ;:138
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, na takie "drobne' zielone zakupy mogłabyś sobie podczepiać maleńką (byle nie za bardzo) przyczepkę :;230 Czasami taka i mi by się przydała. A tak tylko trzy roślinki dałaś radę przytargać :;230 Ale za to jakie ;:oj Różanecznik ma piękny kolor, będzie go doskonale widać na Twoich włościach. A Bożykwiat mam i bardzo go lubię. Jednak u mnie jakoś słabo rósł i w ubiegłym roku zmieniłam mu miejsce. Teraz już ma pączki i już niedługo będę mogła stwierdzić, czy ta zmiana wyszła mu na dobre. Cały weekend spędziłam na działce i było mi bosko ;:108
;:3 na weekend życzę, to może zapasy uda Ci się posadzić :wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

pela11 pisze:Fajnie że już urzędujesz na stałe i możesz cieszyć się pogodą , a po roślinki można do miasta , przecież zawsze może zabraknąć Ci soli ;:306
Elu..po sól nie da rady, mamy dwa sklepy spożywcze na działkach. :;230 Jak mnie bardzo przypili na zielone coś się wymyśli. ;:306 . A Bożenka zrobiła mi piękną zieloną niespodziankę :heja , uf jak dobrze że już posadzone. Także nie lubię sadzić. ;:185
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Cześć Dziewczyny , pogoda nareszcie wymarzona więc nie wytykając palcem niektórym to dobrze a nawet śmiem twierdzić że bardzo dobrze .

Bożenko ,przecież Zuzia siedzi i tak sobie od jesieni myśli :

W pażdzierniku -po pikniku
Listopad liść niesie ,więc to jednak jesień .
Grudzień -wszystkim jakoś zleci
Choć go lubią tylko dzieci
Styczeń, luty-straszny marazm
Chyba się zanudzę zaraz .
O! nareszcie marzec mam
Więc do kompa szybko gnam .
W kwietniu paki i paczuszki,
Więc na działkę rwą się nóżki .
No a w maju , jak co roku
Mam już w de...mieszkanie w bloku .
Spakowałam swe manatki ,
Spadam stąd do letniej chatki .

Zuziu , cosik mnie tak naszło ;:oj
a Bożenka zadbała żebyś się nie nudziła . Słoneczko będziesz miała , więc dobrego humoru Ci życzę ;:196

Iwonko , o przyczepce nawet najmniejszej to lepiej żebym nawet nie myslała , bo jak pomyślę ..........to aż strach mysleć ;:306
Z zapasów wszystkich to na pewno nie wyjdę wcześniej jak w czerwcu , ale pomału dam radę :;230 . Pozdrawiam cieplutko ;:167
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu jakie rymy! no to nie tylko ogrodniczka, ale i poetka! :heja
Zuzia ma teraz jak na ranczo! ;:306
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Gorzej będzie jak Zuzia zobaczy te rymy ;:306 .Z tym ranczo to masz rację , może owce wypuszcza bo trawnik ma za równiutki :;230 .
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu to prawda, ;:306 ale jak spryskam swój to też taki będę mieć ,bo na razie to tylko przypomina trawnik,teraz wszystkie chwast walą w kazdej części ziemi!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko , to jak te chwściory tak rosną to co ja zastanę u siebie w sobotę ? ;:145

PS. idę spać bo głupoty mi dzisiaj w głowie , może to przez tą pogodę ;:306 [na coś trzeba zwalić ]. Ja swój trawnik mogłabym cały miesiąc spryskiwać , i tak nie będzie rezultatu , no chyba że zostanie goła ziemia . :;230
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Super kolorek ma ta fioletowa azalia ;:333 Sama mam tylko jedną, ale za to jak kwitnie to klękajcie narody. Kwitnie co drugi rok i to właśnie ten czas. Jak rozwinie wszystkie kwiaty, to obfocę i się pochwalę, bo jest naprawdę zjawiskowa.
Rymowanka ;:215 Zdolna dziewczyna!
Na zdjęcia z nowego aparatu czekam z niecierpliwością ;:65
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu i bardzo dobrze,że masz humor i o to chodzi by nie być ponurakiem, to wiosna i kwiaty tak na Ciebie działają! A tam czasem nalewek nie ubyło? ;:306
Twój trawnik to już na siano się nada! :;230 , zaraz sianokosy! ;:168
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”