Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dorotko ja też się nastawilam na dzisiaj i coooooo kicha ...pada
Elunia a Ty wpadłaś w szaleństwo zakupowe widzę, kupuj bo ja też bym tak robiła jak bym miała gdzie utykać.
Będziemy miały co podziwiać i wypytywać.

pozdrawiam
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Elu, u mnie dziś cudna pogoda choć w prognozach 3 dniowych podają nawet 8 st.w dzień u mnie ,no cóż natura uczy nas pokory! Tulipanowe rabaty cieszą oko ,co raz to nowym kwieciem.Widzę u Ciebie też tulipanki których ja nie mam,oj będzie się działo w lipcu.

A ten to mój stary tulipan, który się odrodził i jest jeszcze kilka gatunków, które po latach się odtworzyły.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

pela11 pisze:
Zuzieńko , no i co z tego że nie patrzyłam tam gdzie nie powinnam skoro przywiozłam 3 niebieskie sasanki które obiecał mi znajomy ogrodnik i woził je dla mnie przez 2 ostatnie tygodnie aż mnie w końcu dzisiaj złapał i zawołał . No i co mogłam zrobić ? , oczywiście kupiłam ;:306 .
Faktycznie...jak nazamawiałaś to nie ma wyjścia, trzeba teraz brać. ;:oj A dużo tego jeszcze nazamawiałaś ;:306 , oby wszyscy z ryneczku cię nie ścigali :;230 . Hiacynty widzę dalej pięknie kwitną, jedyny plus tych niezbyt wysokich temperatur. ;:oj. Kiedy znów na działkę wybywasz :?:
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witajcie :wit

Dorotko , co zawiozłam to posadziłam i jak nic jeszcze będę dowoziła ;:306 , chociaż pewnie już w mniejszej ilości .Niestety w ten weekend zostaję w domu , chociaż serce rwie się do ogrodu . Miałam bardzo ciężki tydzień w pracy i po prostu muszę odpocząć bo organizm mi się buntuje .Zazdroszczę bo na pewno będziesz wyżywała się w ogrodzie , więc życzę Ci pięknego ;:3 .Pozdrawiam ;:167

Krysiu , utykać na szczęście jeszcze nie muszę , ale to tylko ,jeszcze nie za długo potrwa .Mam ostatnio niestety kocioł w pracy więc ogród schodzi na drugi plan ;:145

Bożenko , Ty nawet nie wiesz jak Ci dobrze , że masz ogród pod nosem i możesz sobie wyjść w każdej wolnej chwili pospacerować wśród swoich tulipanów .Pogodę Masz nareszcie wymarzoną , nic tylko do ogrodu .Miłej pracy ;:196

Zuzieńko niestety , jeszcze tego dobra troszkę będzie ;:306 właśnie dzisiaj odebrałam 20 cebul lilii ,jednak posadzę je dopiero za tydzień bo nie jadę w tym tygodniu do ogrodu co mnie bardzo boli . Muszę jednak zachować rozsądek .Mam jeszcze troszkę roślinek do posadzenia , więc nudziła się nie będę .Z ogrodem spotkam się dopiero za tydzień ;:65 , muszę przeżyć .Za to Ty pewnie sobie odbijesz zimnicę i ruszysz na działkę . Zatem , życzę owocnej pracy w ogrodzie . ;:196


Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, jak będziesz w ogrodzie to po proszę o dużo fotek!Masz już czym focić tak, że tylko cykać. ;:167
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko , oczywiście , będzie dużo fotek bo nareszcie mam swój własny aparat fotograficzny :heja i nic nie będzie mnie ograniczać .Synek wcześniej pomyślał o Dniu Matki i wstrzelił się w temat . :D
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, świetny miał pomysł synuś! Teraz to Ci strony migiem zejdą ,bo fotki za fotkami będziemy oglądać i podziwiać Twoje poczynania w ogrodzie! ;:196
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..aparat od synusia, wspaniała nowina. ;:138 . Wiedział synuś że lubimy focić. ;:108 Pogoda dziś była wspaniała, szkoda że ty w domku...choć z drugiej strony odpoczniesz aby nabrać sił do następnego wypadu na działkę . ;:168
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dziewczyny , nie wytrzymałam i wyrwałam się na rowerze do szkółki z roślinami ,no i przytargałam ,azalię o mocnym fioletowym kolorze ,bożykwiat bo mój gdzieś się zagubił ostatnio i biały flox szydlasty bo nie pamiętam czy mam ;:306 .Miałam chęć na jeszcze kilka pozycji , ale byłam rowerem ;:202 , więc rozumiecie . :;230 .


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Oj Elu rozumiem ,rozumiem i to nader dokładnie....Piękności dorwałaś ,czy to jakaś wyprzedaż? ;:173
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Bożenko[/ , jaka tam wyprzedaż , to tylko mała rekompensata za nieobecność w ogrodzie :;230 , jak zwał , tak zwał , wiadomo o co chodzi ;:306
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, zgadzam się ważne ,że ogród się rozmnaża! ;:3 Boży kwiat jest śliczny!Azalia kolor ma piękny a biały floksik ,chyba mało spotykany!
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu widzę szalejesz :) no ale nic tak nie poprawia nastroju jak kupno nowych roślinek do ogrodu :tan :tan :tan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”