Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Eluś nowa pomyłka też piękna ,może kolorem nie pasuje do reszty ,to w jesieni przesadzisz ,domek narzędziowy super ,jest obszerny w środku i dużo pomieści ,masz super podpory pod róże ,takie estetyczne ,no i dużo kwitnących roślin ,pięknie masz ,pozdrawiam ;:168
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu oczywiście myślałam o kielichowcu,czemu napisałam tulipanowiec?Chyba temu,że rozmawiałyśmy o tulipanach! hahaha... :wit
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu piękne te Twoje pergole/podpory białe, świetnie się prezentują w tej zieleni, powiedz mi one są jakieś metalowe w miarę stabilne ? Kupujesz je gdzieś, czy wynajdujesz na bazarkach i malujesz na biało :)
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, za fotki White Meilland dziękuję ;:168 Jest śliczna i bardzo kwiatem przypomina mi moją White Rose ;:108
Domek ogrodnika śliczny na zewnątrz, a w środku bardzo elegancki. Będziesz miała dużo miejsca ;:63
Ciekawa jestem gdzie kupiłaś tę pomyłkową Rhapsody in Blue? Kwiat ma piękny i bardzo mi przypomina pewną ślicznotkę...
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..następne ładne różyczki pokazałaś. ;:180 . Warzywniaka zazdroszczę, brak miejsca..choć z drugiej strony moja działka rekreacyjna a to oznacza że i do odpoczynku. ;:306 . Sorry, rośnie fasola. :;230 Na Lagunie widzę następne pączki. :heja . Nie wiem co się dzieje, nie dostaję powiadomień z forum. :roll:
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Posadziłaś już Elu "zielsko do posadzenia"? U mnie się zdarza, że stoją te biedne doniczki aż do jesieni. Tylko torby fliowe zdążę usunąć, a potem jakoś nie znajkduję czasu. Dopiero rychłe nadejście przymrozków zmusza mnie do działania. :oops:
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Martuniu ,dziękuję za pochwały , to zawsze motywuje do dalszej pracy .Domek ogrodowy jest naprawdę spory bo w środku podzielony jest na pół , jedna część jest z narzędziami typu młotki , obcęgi wiertarki , gwożdzie , śruby itp ,a druga to typowo ogrodowy sprzęt plus nawozy , środki ochrony roślin ,koszyki ,budki lęgowe i wszystko inne co potrzebne jest mi w ogrodzie .Pomyłkę przesadzę na pewno , ale chyba dopiero wiosną żeby dać jej szansę na powtórne ukorzenienie .

Bożenko , ja też często mylę jeżówki i ostróżki , a już z dzwonkami to mam zawsze zagwozdkę który jest który . ;:306

Mariuszu ,większość podpór przestrzennych robiłam na zamówienie a płaskie kupiłam w markecie .Wszystkie są metalowe i bardzo stabilne .

Dorotko ,Pomyłkowa to prawdopodobnie Augusta .Okazało się że cała partia została oznaczona nie tak jak trzeba i stąd ta pomyłka będzie więc reklamacja .

Zuziu moja Laguna też się mocno stara i wypuszcza nowe pędy i pączki .Warzywnik to też ogórki na kompostowniku , no i moje kartofelki w doniczkach :;230 , zdjęcia poniżej .

Wandeczko ,wszystkie zielsko posadziłam , nawet ostatnio wyciągam stare zadołowane zaległości , więc jestem w miarę na bieżąco .Mam jeszcze na rozsadniku kilka doniczek , ale są to sadzonki mojej produkcji i muszą jeszcze podrosnąć , więc jest dobrze a nawet bardzo dobrze , mogę więc pochwalić sama siebie ;:306 Najważniejsze że moje dalie w końcu podrosły i mam nadzieję że będą przyzwoicie kwitły .Twoje na pewno dadzą czadu .




Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Eluś, ta żółta krzewinka jest cudna ;:oj Szkoda, że nie znasz nazwy, szczególnie, że ona niewielkich rozmiarów. Augusta, mimo że pomyłkowa, to na pewno Ci się spodoba. Ja ją bardzo lubię. Gorzej jest z Aquarell, ta jakoś nie przypadła mi do serca. Ale dostałm ją od eMa, to ją zachwalam :;230 Twoje ostróżki w atramentowym kolorze są niezwykłe. Muszę takie dorwać, bo mnie ciągnie ten atramencik :tan
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Iwonko , mam , mam , mam nazwę tej żółtej krzewinki ! to Len złocisty [Linum flavum]Jest u mnie od kilku lat i zawsze ładnie kwitnie chociaż mało spotykany w ogrodach .Augusty mam dwie w ogrodzie , więc doszła trzecia , ale ponoć od przybytku głowa nie boli ;:306 Pozdrawiam ;:167


Obrazek



Obrazek


Pierwszy kwitnący liliowiec
Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu ten liliowiec oddaje rzeczywisty kolorek?Groszek mnie nie zawstydził za to jedna z cebul u mnie też szczela w nasienie,obrywam u podstawy pędy nasienne ,i na pierwszym miejscu pójdzie taka cebula do zjedzenia ,ale widzę że są u Ciebie malutkie, u mnie już są jak jabłka . :wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..od przybytku głowa nie boli ?, oj mnie boli... zwłaszcza jak coś nowego wsadzam i szukam miejsca. :;230 . Liliowiec ;:333 , moje wydaje mi się że ino, ino a one dalej w pączkach. ;:306 Len bardzo ładny, czy długo kwitnie. :?:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

No mało spotykana krzewinka, a kwiaty ma śliczne, czy ona jest jak krzew, czy ginie na zimę?, widzę a raczej nie widzę jej w szkółkach ;:185
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu liliowiec bardzo ładny ;:63 u nie dzisiaj zobaczyłem, że moje sadzone wiosną też pokażą kwiatki :) :heja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”