Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu...uważaj na kolanka, ja kiedyś 150 % normy wyrabiałam ;:306 , no i wyrobiłam kolanka. :( . Faktycznie narobiłaś się przy sadzeniu bukszpanu, toż to taki rząd jak dwie moje działki. :;230 . W domku jeszcze nic nie tknęłam, jednak do świąt chciała bym aby błyszczało. :uszy
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu to tak jak ja ,też padłam i nie mogę dojść do siebie,ale już powoli wraca forma! :wit
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Ela, poszłaś jak burza. Tyle pracy w jeden dzień, podziwiam. Masz już sporo roślinek. Ciekawi mnie domek, który ma powstać. Trzymam kciuki i ślę ;:196 :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Hej ,Dziewczyny :wit

Martuniu[ , domek ma być ogrodowy bo rzeczy ogrodowych i narzędzi ciągle przybywa przez co mam ciągły bałagan na tarasie i w przedpokoju więc czas coś z tym zrobić .Domek będzie miał 12m kw., więc sporawy i może nareszcie będę wiedziała gdzie co mam .Miał powstać w zeszłym sezonie , ale wiadomo , doba za krótka .

Zuzieńko ,Chyba właśnie tym razem wyrobiłam te 150% normy bo nawet jazda na rowerze sprawia mi kłopot ;:306 W piątek syn wiezie mnie samą na weekend bo sam pracuje w sobotę co mnie cieszy bo będę sama więc zrobię trochę porządku głównie w kuchni . Po zimie trzeba umyć wszystkie naczynia , szkło ,uruchomić lodówkę ,domyć wszystko dokładnie po kątach . Mam też bardzo dużo do sadzenia bo przychodzi następna paczka z roślinkami .

Bożenko . Zrobiłaś robotę za chłopa a może i dwóch chłopów . Jak bym była bliżej to bym Ci ;:124 .Jesteś wariatka ;:167 ,Ale mnie też niewiele brakuje bo po ciężkim dniu w pracy właśnie bułeczki upiekłam :;230

Ewuniu , człek powinien chyba leczyć się na głowę bo na nogi już za póżno ;:306 Różyczka oczywiście też posadzona jak i pozostałe roślinki a następne ciągle dochodzą i dochodzą ;:oj .Dzięki ;:196


Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu super kolor hiacyntów taki fiolet hmm nie widziałem nigdy chyba takich :) no a donica na bratki suuper :heja
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu...nie drażnij mnie tą balią, choć ładna bo Ema uduszę. ;:306 Użyczył sobie do rozrabiania cementu. ;:223. Hiacynty ładnie się zapowiadają, moje jakieś cienkie glizdy...szkoda im papu dawać. ;:oj. Dziś jadę na działeczkę ale tylko na przegląd. ;:128
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Oj Elu żebyś wiedziała,teraz mam za swoje.Też mam niebieskie bratki ale nie mam balijki. ;:167
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

To się wyżyłaś ogrodowo ;:oj I za to masz i ;:196 i ;:124 Jak każda z nas nie znasz umiaru, skąd ja to znam? Szczególnie wczesną wiosną rozum mnie opuszcza, kiedy tyle jest do zrobienia. Latem jestem już trochę bardziej ogarnięta ;:306
Hiacynty mają super kolorek, muszę na jesieni ich dokupić.Domek na działeczce fajna rzecz, dodatkowe miejsce na pewno Ci się przyda. Nasadziłaś się tego bukszpanu ;:202 Nic dziwnego, że kolana wyrobiły normę za dwie pary :;230 Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Życzę powodzenia w budowie domku, mam nadzieję że w tym roku uda Ci się go postawić ;:333 ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Szalejesz z pracami na działce na całego ;:138 Podziwiam Cię za to, że mając działkę z doskoku potrafisz wszystko pięknie rozplanować i udaje Ci się ten plan wykonać w dość krótkim przecież czasie. To wielka sztuka ;:180
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Eluś,jak wybudujecie ten domek ogrodowy ,to będziesz miała porządeczek i pięknie w domku mieszkalnym ,wszystko co człowiek zrobi to tak się potem cieszy ,wiosna i do ciebie zawitała i coś już kwitnie i już jest pięknie,pozdrawiam i miłego weekendu ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witam Wszystkich zapracowanych i przepracowanych .

Nie wiem jak Wy , ale ja czuję się ostatnio przepracowana .Po powrocie z ogrodu zrobiłam sobie spis wszystkich wykonanych prac i posadzonych roślin i od razu rozbolała mnie głowa ;:306 .Sama siebie nawyzywałam nie przebierając w słowach , ale nie jestem pewna czy to aby na przyszłość pomoże ;:223 Obiecałam sobie jednak że w najbliższym czasie zero kupowania zielska .Zobaczymy na jak długo starczy mi rozumu ;:131 . Ponadto wiadomo , święta , więc i obowiązków sporo .

Mariuszu , rzeczywiście , te hiacynty mają niespotykany kolor , coś pomiędzy fioletem a burakiem , ale w ogrodzie są mało widoczne bo jednak zbyt ciemne i powinnam była posadzić je w towarzystwie białych .

Zuziu , trzeba dać Emowi za karę zajęcie , niech teraz moczy balię i myje ,trochę może zostać bo, wapno nie powinno w małej ilości zrobić roślinom kuku. Jak się napracuje to następnym razem zapyta o pozwolenie .

Bożenko , ja najchętniej posadziłabym bratki we wszystkich możliwych kolorach bo one są po prostu śliczne .

Iwonko Rozum to mi w ogóle odjeło , dosadziłam jeszcze 15 bukszpanów , ale ilości pozostałych roślin starczyłoby na 3 ogrody , nie wspomnę o ilości najróżniejszych cebul .Na domek ogrodowy czekam jak na zbawienie .

Natalko , domek musi stanąć w maju , nie ma innej opcji , inaczej wypiszę syna z rodziny o czym go uprzedziłam :;230

Dorotko niejeden by się rozchorował jak by zobaczył mój plan działania z którym jadę potem do ogrodu . Mniej więcej wygląda to tak godz:10-12 rabata czerwona -opielić + nawóz + dosadzić...........
godz 12-15 maliniak -opielić , oczyścić , + nawóz itp.... Tak mam zaplanowane całe dwa dni , typowo księgowe podejście ;:306 i nie ma tam przerw typu posiłki , odpoczynek . Po prostu zwariowane lotnisko .Latem wygląda to już troszkę lepiej bo bez wyszczególniania godzin :;230 Mam wczasami wątpliwości o zdrowotnym wpływie ogrodów na człowieka . ;:218

Martuniu kwitnie jeszcze niewiele , ale to i dobrze bo przynajmniej po świętach będę mogła nacieszyć oczy kolorami .
Kilka nowych fotek z ogrodu .

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

MOJE PARAPETOWE



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu plan pracy widze jest. Jak jeszcze napiszesz że się wyrabiasz w tych godzinach ,to już będziesz mistrzem. ;:180 Ale przerwy to byś mogła uwzględnić...15 minut się należy... ;:306
Ja ciebie bardzo rozumiem. Jak już jedziesz na dzialeczkę to byś chciała jak najwięcej zrobić... Ale zdrowie najważniejsze! Więc spokojnie. ;:108
Kwitnienia działkowe, jak i parapetowce ;:333
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”