Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Eluś grzybobranie udane. ;:333 Pięknie prezentuje się kącik że stolikiem wśród traw.Szuperancko ci to wyszło. ;:138 A co do zakupów to taki sam zestaw tulipanowy będziemy podziwiać wiosną w naszych ogrodach. Też wzięłam dwie paczuszki....
Pozdrawiam niedzielnie i ;:3 ci życzę. U mnie pochmurno i nie wiem czy nie pada. Ja jeszcze w łóżeczku.... ;:173
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7819
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu grzybki ;:333 ;:333
Widoczek z krówkami ,ach gdzie te czasy ,ze wieś była wsią ,a teraz same wille i niedługo kurom jajek nie będzie wolno znosić bo gdaczą przy tym ...
Remoncik skończyłaś :?:
Pozdrawiam ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, piękne grzybowe zbiory. Chyba po tych deszczach to wszędzie ogromny wysyp grzybów. U nas po raz pierwszy od wielu lat są w lesie praktycznie wszystkie gatunki. Przy okazji spacerów z psami zawsze coś przytargamy do domu :wink: Mam już całkiem spore zapasy marynowanych, suszonych a duszone jemy praktycznie każdego dnia :)
Fajną mieszankę tulipanów kupiłaś. Myślę o tej pomarańczowo - białej. Sama nad nimi zastanawiałam a w końcu jak się zdecydowałam to wykupili ;:223
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Mam info od Eli że ma laptopa w naprawie i odezwie się jak będzie mogła!
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

alicjad31 pisze:Elu grzybki ;:333 ;:333
Widoczek z krówkami ,ach gdzie te czasy ,ze wieś była wsią ,a teraz same wille i niedługo kurom jajek nie będzie wolno znosić bo gdaczą przy tym ...
Remoncik skończyłaś :?:
Pozdrawiam ;:167
No właśnie, no właśnie a koguty pieją z rana i nie dają spać, a przecież to wieś, więc jak ma być inaczej, cudne widoczki, czekamy Elu na Ciebie :wit
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Laptop jeszcze w naprawie! Ela przeprasza! Ogród ma okazały ,wnet pokaże swoje dzieło!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witam pięknie .

Właśnie syn przywiózł mi z naprawy laptopa , niestety usterki jak były tak są i to jest najbardziej wkurzające bo nie dość że nie miałam sprzętu ponad dwa tygodnie to w dalszym ciągu mam duży problem z normalnym użytkowaniem , tekst mi ucieka ,zamykają się strony , tracę mnóstwo czasu .Jak nic będę musiała jeszcze raz oddać laptopa do naprawy bo inaczej nabawię się nerwicy i wywalę go za okno .
Jak pewnie zauważyliście zrobiła nam się jesień , w ogrodzie wciąż wiele kwitnień i aż żal wracać do szarego miasta .Jeszcze w zasadzie miesiąc i trzeba będzie zamykać ogród na zimę .Wyczekiwane lato jak zwykle szybko zleciało i znowu będziemy liczyć miesiące i tygodnie do wiosny , normalka .

Bożenko , chyba w tym roku pobijesz życiowy rekord w ilości zebranych grzybów ;:oj

Mariuszu , tej jesieni wyjątkowo mało kupiłam cebulek do posadzenia , ale i ta ilość będzie mnie wiosną cieszyła .Dzięki za pochwałę ogrodu , to motywuje do dalszej pracy .

Moniczko ,ja również bardzo lubię jesienne astry i nawet ostatnio kupiłam kilka nowych kolorów .Nie wyobrażam sobie jesiennego ogrodu bez nich . ;:168

Iwonko 1 przez remont czas mi przeleciał w niesamowicie szybko a i w ogrodzie wzięłam się za trawnik , więc na grzybki mało niestety mam czasu nad czym mocno ubolewam .

Zuziu , jednak kupię sobie leżaczek , nie będę miała przynajmniej wymówki , że nie mogę poleżeć bo nie mam na czym . ;:306

Oleńko , dzięki ,fajnie że też kupiłaś te kolory cebulek bo to ładny zestaw .Zastanawiam się tylko , jak nam udaje się to wszystko upchnąć na rabatkach . :;230

Alu , remoncik skończyłam , ale on mnie wykończył fizycznie , mam dość przynajmniej na najbliższą pięciolatkę ;:306 Bardzo się cieszę że mogę oglądać na swojej wsi takie właśnie widoki , a i rano koguty mi pieją , kury gdaczą ,pawie krzyczą , psy szczekają , normalka jak to na wsi .

Dorotko , faktycznie ,jak wjeżdżam przez las to widzę zawsze sporo osób chodzących za grzybami , ja niestety nie bardzo mam na to czas , może za rok .Cebulki kupiłam tylko dlatego , że niechcący trafiłam na dostawę , miałam farta bo podobno szybko się rozeszły .

Iwonko 042, niech pieją , szczekają , gdaczą i łażą po łące ,bez tego czułabym się jak w mieście .

W ostatnią niedzielę zastałam w ogrodzie kwitnące jeszcze liliowce i lilie , miła niespodzianka , zrobiłam nawet zdjęcia .Dzięki kwitnącym hortensjom i astrom jest kolorowo i wesoło .


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Eluś ależ pięknie w Twoim ogrodzie,tyle kwiatów kwitnie i nowe wrzosy na ławeczce,a pod balkonem piękna rabata,jestem zauroczona Twoimi widokami ,ja też dzisiaj wyjechałam na wieś i też mam obok krowy i koguty,kaczki i kury,wspaniałe sielskie życie,pozdrawiam ;:196
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Rzeczywiste Elu masz pięknie, dużo jeszcze kwitnie,piękne te wrzosy ta czerwona roślinka cudna.No też myślę, że to rekord!To nie koniec. :heja ;:138
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7819
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu zazdroszczę Ci skończonego remontu ,a zmęczenia jakie ze sobą nosi już nie ;:306
Śliczna masz działeczkę .Widzisz ile masz już zrobione ,remont i działeczka uporządkowana ;:333 ;:333
Teraz tylko zostanie Ci podziwainie swojego dzieła :D
Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu witaj :wit , piękne te wrzosy, ja ich nie sadzę, bo jakos nie chcą u mnie rosnąć, u Ciebie jeszcze sporo koloru, ale, że lilie, liliowce kwitną jeszcze ;:215 , trzmielina cudne sie przebarwiła ;:215
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Martuniu,chyba człowiek ma w genach , że ciągnie go do natury .W mieście jest wygodnie , ale czuję się w nim jak ryba wyciągnięta z wody .Wieś pachnie ,koszone łaki , wiatr z nad pól ,obora u sasiada i nawet jak to jest nawóz koński ;:306 to też swojsko pachnie .W lesie , to dopiero Ci pachnie . Pozdrawiam i obfitych zbiorów życzę ;:167

Bożenko , ten czerwony krzaczek to trzmielina , ślicznie przebarwia się jesienią . W ogrodzie ciągle dużo kwitnień , ostróżki już trzeci raz pokazują kwiaty , werbeny patagońskie i kłosowce w niebieskościach , hortensje ,róże w bielach i wszędobylskie , kolorowe marcinki i wrzosy dają ciepłe kolory dla ogrodu , aż nie chce się wychodzić z ogrodu .

Alu do podziwiania to jeszcze troszkę czasu potrzeba bo wzięłam się za trawnik i muszę do listopada go zrobić . Najgorsze że po remoncie opuścił mnie zapał do pracy a pozostał jeno mus :;230 .Odpocznę zimą , może . ;:306

Iwonko , liliowce zaskoczyły mnie niesamowicie ,mają jeszcze nawet sporo pączków .Bardzo też ładnie się po deszczach rozrosły . U mnie piachy , więc mokra pogoda roślinom widocznie służy .


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Wygląda to u Ciebie jakby to dopiero lato nastało!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”