Moja działeczka :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja działeczka :)

Post »

Tu mnie masz, bez muzy żyć się nie da, ja ratuję się radiem z telefonu podłączonego pod głośnik przenośny i power bankiem, gdy bateria mi siada :D
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

wagabunga123
hahaha :D wczoraj cały dzień radio grało aż szliśmy spać :) jak tylko wstałem od razu muza :D wróciliśmy do domu i znowu :) uwielbiam muzykę. Mimo że moje skarby nadają bardziej niż radio ale mimo to muza musi być. A widzisz i prąd potrzebny jest by ładować telefon bo miedzy czasie siedzi człowiek na necie i bateria pada ;:306
Jesteśmy już w domu. Było super. Pogoda rewelacja ;:215 Strych wyczyszczony , rzeczy poukładane. Na dole w altance została tylko kosiarka, która i tak ja jesteśmy jest wystawiona na zewnątrz. Miejsca że szok teraz :) klamoty pozabierane w kibelka.
Będę rozwalać półki drewniane. Kafle na podłogę idę bo jest linoleum. Może na ściany też położe kafle. Własnie szukam jakieś szafeczki do łazienki by ładnie zawiesić na ścianę i rzeczy pochować. Już coś mam na oku :)

Później biorę się za pokój i aneks kuchenny. Tam najpierw sufit obniżę i ledy założę. Później wyrównam ściany i podłogę. Co dalej zobaczymy. Moze kafle...bo myślałem o panelach ale boję się ze nie sprawdzą się. Zobaczymy. Ważne że dach i strych zrobiony. Teraz dalej :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja działeczka :)

Post »

Widzę, że plan już jest i siły również, brawo ;:63 Mi łazi po głowie niewielka kuchnia letnia, tylko eMuś nie bardzo jest jeszcze przekonany do tego pomysłu a przecież ktoś musi to zrobić ;:183
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Moja działeczka :)

Post »

Oj wiem wiem jak to jest na tych naszych działkach ;:306 ciągle coś do zrobienia.. Tylko Takich pracusiów działki lubią i są co roku piękniejsze ;:306 Realizacji planów i zdrówka Wam obojgu życzę.
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

wagabunga123
Fajny pomysł Marlenka:) ale jeszcze trzeba przekonać kogoś :D
Ja dziś wolne od działki zrobiłem. Jutro jadę :) Na dworze bardzo ciepło ale jutro chłodniej więc super będzie się robiło. Rano kafle muszę kupić na podłogę do WC.
Żona męczy mnie by zakupić nowy wypoczynek do naszego pokoju i stół z krzesłami bo gdy goście przychodzą ciasno jest..... Dziś pojeździłem po mieście i zmęczony jestem. Jednak wolę pracować na działce ;:306
Mi się marzy wejście przez taras do kuchni ale boję się że jak będę wyburzać ścianę to altanka się zbuntuję :D więc chyba zostanę przy marzeniach :D Tak samo dzieci namawiają mnie by zamurować wejście do wc i zrobić w altance. Po to że jak śpimy nie musieli iść na dwór by wejść do wc. Bo mam osobno wejście do altanki i do wc. Ale ten sam problem....by ściana wytrzymała :D
Zobaczymy :D

amalia
Marusia haha ja sam mówię do siebie czasami że mi na łeb padło chyba ;:306 sezon letni to powinienem leżeć i się byczyć i jedyne prace które wykonywać to dbać o roślinki. A jesienią czy zimą budowlanka :) ale jak powiedział mój lekarz MAM CHYBA ADHD :D Bo utrzymać mnie w miejscu to sztuka :D Nawet jak leżę z żoną muszę się ruszać :;230
Gdyby u nas sezon działkowy trwał cały rok chyba bym robił coś cały czas.... może gdy kasy by zabrakło wtedy byłby PAS :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Witajcie robaczki :)
Mając tą możliwość posiedzenia przy kompie z butelką chmielu postanowiłem wrzucić 3 fotki które znalazłem w telefonie a nie wrzuciłem z działki :)
Jak wiecie zamontowałem u siebie w altance schody na strych. Kupiłem je za śmieszne pieniądze bo 99zł. A miały tylko uszkodzone zamykanie/zamek. Więc wymyśliłem sobie tak zamykanie i otwieranie. Oczywiście użyłem materiały który miałem na strychu w skrzynce :D

Obrazek
WAŻNE ŻE DZIAŁA ;:333 ;:333 ;:333

Kolejna fotka to namiot rozbity przez moją żonę. Dzieciaki szczęśliwe. Bo coś "nowego". Namiot nie nowy ale dostali od sąsiadki która już go nie potrzebowała i oddała nam. Wcześniej mieli o połowę mniejszy. Już w koszu na śmieci jest......trochę przeszedł :D


Obrazek


I ostatnia fotka to zdjęcie lilii którą pięknie zakwitła i swoim kolorem ładnie zdobi rabatki :) Oczywiście nie jedna..... ;:209


Obrazek


Miłego wieczorka wszystkim ;:136
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka :)

Post »

Piotrek no to niezłą promocję udało Ci się wyłapać :) zamek wymyślony pierwsza klasa ;:215 no dzieciaki pewnie radochę miały ja pamiętam z dzieciństwa, że spanie w namiocie było super przygodą hehe 8-) lilie pięknie zaczynają kwitnąć ;:63
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja działeczka :)

Post »

Często szukam takich "promocji". Prawda jest taka, że w tych marketach budowlanych mają dużo uszkodzonego towaru, który idealnie pasuje na działki.
Jeśli nie jesteś pewien konstrukcji altanki to nie wyburzaj ścian ;:224
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moja działeczka :)

Post »

Witaj :wit . Świetnie rosną Ci maliny ;:333 .Moje tego roku też znacznie lepiej niż w zeszłym :tan . Bardzo fajny pomysł z tymi schodami ;:333 .To na pewno ułatwi Ci sprawę ;:108 . Kilka dni na działce brzmi genialnie ;:333 . Widzę, że wszystko rośnie Ci jak na drożdżach ;:215 . Namiot to fajna sprawa dla dzieciaków ;:333 .Pozdrawiam :wit .
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moja działeczka :)

Post »

Panie kolego idziecie z robotą do przodu :D Fajnie masz z tym poddaszem.Plany widzę też ambitne na remont łazienki.Namiocik zajefajny,dzieciaki mają frajdę,też w takim spędziłem na rybach kulka nocy :D
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moja działeczka :)

Post »

Brawa za zagospodarowanie strychu ;:63
Dzieciaki na pewno mają frajdę z namiotu.
Sam kiedyś miałem podobny, mogłem w nim przebywać non stop :D
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

maniolek
Czasami można Mariusz coś fajnego trafić. Ale trzeba dużo łazić a ja tego nie lubię :) Z namiotu dzieciaki szczęśliwe. Ale dla mnie było za gorąco w środku i wytrzymałem ledwo parę minut :)

wagabunga123
Dokładnie Marlenko. Mam kolesia który pracuje w Cas... i mówił że ceny mają niskie bo często bazują na towarze 2 klasa.
Ścian nie wyburzam :)

ewelkacha88
Oj maliny (odpukać) rosną super. W zeszły roku miałem bardzo dużo malin że rozdawałem. W tym roku jeszcze więcej sie zapowiada :) Schody już ułatwiają życie. Śmigam na strych jak młody ;:306

gloff
Mariusz plany są choć na bieżąco są korygowane :D Dziś podziałałem trochę w altance i w ogrodzie. Jutro ciąg dalszy. Zakupiłem dziś płytki na podłogę , jutro zacznę kłaść :) oto jak dziś wyglądało wc podczas rozbiórki :




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

seba1999
Dzięki Sebuś :) Moje dzieci cieszą się wszystkim co dostaną. Na pewno frajda była by dla nich spać w namiocie ale spaliśmy w altance :)


Oto kilka fotek z dzisiaj :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A TO NASZ STRACH SŁONECZKO KTÓRE WYLICYTOWALIŚMY NA AKCJI CHARYTATYWNEJ DLA ZWIERZĄT :)

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka :)

Post »

Piotrek widzę pełną parą pracujesz, zawziąłeś się ;:333 rabata z liliami wygląda super ;:63 a strach wymiata, no i chwali się takie uczynki ;:63
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”