Moja działeczka :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja działeczka :)

Post »

A ja byłam wczoraj na Igrzyskach Rockowych, dwa razy było oberwanie chmury jakiego jeszcze nie przeżyłam,Ci co nie mieli przeciwdeszczówek koszulki wykręcali jak po praniu,błoto do kostek ,ale...warto było ;:215
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moja działeczka :)

Post »

Piękna ta róża pnąca, ja już sobie na podobne zęby ostrze ;:306
Mam jakąś pnącą, ale w ogóle mi się nie podoba.
Kanał pełen wody - co za widok ;:oj
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Witajcie :)
Nie piszę, nie dodaję zdjęć bo nie byłem na działce od tygodnia ;:145
Moje auto na warsztacie ;:223 Do tego miałem kilka dni badań itd. I brakowało czasu na jazdę autobusem na działkę. Na szczęście padało miedzy czasie więc sucho nie jest :)
Dziś chyba wsiądę w autobus i podjadę zobaczyć co słychać bo normalnie nosi mnie. Może jutro lub we wtorek będę miał auto......
Bez auta jak bez ręki lub nogi....szok. Nie lubię autobusami jeździć :D
Na pewno sporo się zmieniło przez ten tydzień!!! Na pewno porzeczka do oberwania, może już agrest do zerwania jest bo ostatnio już prawie był dojrzały. Borówka na pewno do podzióbania jest :) Ciekawy jestem co z malinkami??? Czy są już jakieś owoce dojrzałe..... Jak nie pojadę to się nie dowiem :)

MIŁEJ NIEDZIELI !!!!
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka :)

Post »

No wreszcie się pojawiłeś :)
Masz chyba tą samą chorobę co i ja - kilka dni bez działki a mnie juz nosi i obłędu chce dostać. A jeszcze większego dostaję jak idę na działkę i zastaję dzikie sceny typu dzika dzicz i tony chwastów ;)

A co się z autkiem stało?
Ja tam się nauczyłam gonić wszędzie na piechotę, ale mimo wszystko teraz jak mam dziecko i psa to momentami odczuwam strasznie brak auta. Jednak co swoje to swoje - wsiadasz, wrzucasz tonę klamotów i się nie przejmujesz niczym. Komfort jak nigdzie.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Foxowa
Padł czujnik temperatury i pompa wodna. Mam nadzieje że nie długo wsiądę do auta. :)

Byłem na działce. Trawa porosła jakiej dawno nie widziałem u siebie :) Ale skosiłem i jestem szczęśliwy :D
Do tego małe porządki bo na duże nie było czasu. No i zerwałem całą czarną porzeczkę a czerwoną w 80%. Żona soki porobi :)
Przy okazji miałem okazję przejechać się autobusem po mieście :) zawsze to coś nowego ;:306 Można miasto podziwiać :D

Ogólnie roboty sporo na działce ale i tak cieszę się z tego co zrobiłem :)
Pozdrawiam
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Witajcie :) dawno mnie nie było....auto dalej na warsztacie. Tacy mechanicy..... Musiałem wczoraj jechać autobusem bo bardzo brakowało mi działki :) Na działce wszystko ładnie rośnie bo pada często i jest ciepło. Już pojedliśmy pierwsze malinki :D Do tego 2kg borówki zjedzone w ciągu 24h :) moje dzieci i my bardzo lubimy ten owoc.
Kwiatki rosną i wszystko fajnie wygląda. Miałem zrobić więcej zdjęć ale musiałem lecieć na autobus ;:306
Trochę przez brak auta zaniedbałem działkę i wszystko muszę nadrabiać gdy jestem tylko na działce :) ale staram się nadrobić stracony czas. Po niedzieli zmieniam mechanika i auta wstawiam do innego mechanika i mam nadzieje że szybko auto będę miał :) oto fotki z wczoraj :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam i miłego weekendu :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka :)

Post »

No witamy po tak długiej przerwie :) hmmm no to jakiś partacz a nie mechanik jak tyle czasu auto trzyma i nic :? ale działka jak widać sobie radzi ;:108 borówki pierwsza klasa, ja swoimi nie mogę się pochwalić bo w tym roku klapa :| deszczu sporo więc podlewa za nas, ale są tego plusy i minusy :wink:
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Dokładnie Mariusz. Deszczu sporo i podlewać nie trzeba :) dziś spokojnie popadało ale dość sporo. Jutro też może popadać. W poniedziałek przerwa i znowu ulewy możliwe.... Takie lato mamy w tym roku. W zeszłym kanał mi wysechł :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka :)

Post »

Pięknie,kwiatowo.
Tych borówek aź zazdroszczę,bo ja w tym roku nie zjadłam ani jednej,wszystko oberwane. Liczę,że nadrobię na wsiowej działce.
Awatar użytkownika
Dorja
500p
500p
Posty: 679
Od: 23 wrz 2014, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Ełku, Mazury,5b.

Re: Moja działeczka :)

Post »

Borówek szczerze zazdroszczę, wspaniałe. I mam pytanie- czy ktoś rozpoznaje roślinę z fioletowymi kwiatami, podobną do floksów, z 5 zdjęcia od góry? U mnie jest bardzo ekspansywna, w krótkim czasie zarasta każdą przestrzeń.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Foxowa
Witaj :) dziś jadę zerwać boróweczki bo żona tort robi dla córki na jutrzejsze urodziny. Mam nadzieje że nie pospadały.... bo u mnie znowu ostro popadało. W tym roku borówki mają rekordowe rozmiary. Przez dużą ilość deszczu. Tak deszczowego lata nie pamiętam. Dobrze że słoneczka trochę jest to owoce dojrzewają.
Niestety znowu muszę jechać autobusem ;:145 Dwa i pół tygodnia bez auta...tacy mechanicy :( już zabrałem auto z jednego warsztatu i dałem na drugi. Mam nadzieje ze to ostatnie chwile bez auta. Masakra.....

Dorja
Hejka Kasiu. Borówka odpukać fajnie rośnie. A sam owoc moja rodzinka bardzo lubi. Przywiozłem ostatnio 2kg borówki i poszły w mig :D Dziś jadę zerwać nową.
A co do tych kwiatów to nie wiem jaka nazwa. Masz rację mocno się rozrastają ale ja przycinam je i kształtuję. Choć są mocno wrażliwe na silny wiatr czy deszcz i się kładą. Dlatego mam je związane :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :)

Post »

Hejka wszystkim ;:138 Dawno mnie nie było :D
Niestety ale problemy z autem lub bardziej z mechanikami ciągły się ponad 4tyg ;:223 ;:223 ;:223 Dramat....
Mam nadzieje, że to koniec. Przez te 4 tygodnie byłem tylko 5 razy na działce :(

Ale mimo wszystko działka wygląda fajnie. Owoców jest sporo, objadamy się :D Kwiatki kwitną, sprawiają, że działka wygląda kolorowo :D Oto fotki :


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Moja działeczka :)

Post »

Hej Piotruś, jak mnie dawno u Ciebie nie było !
Jak szkody u was po nawałnicy?

U nas drzewa pozwalały się na domy, samochody, wiatr pozrywał dachy. W naszej wsi w życiu jak kto starszy żyje takiej burzy nie widział.
Ludzie odcięci od prądu na ponad tydzień czasu. Wszędzie pełno strażaków udrożniających drogi z pozwalanych drzew.

Na działeczce widzę same dobroci. Będzie winko z winogron?
a ten rododendron z przebarwieniami co to za cudo??
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”