Moje roślinki... apus - cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Widzę, że się wszyscy szykują na sobotę :heja Od pracy będzie aż furczało. Nastał nareszcie wyczekiwany przez wszystkich czas, kiedy i pogoda pozwala popracować a i chęci nie brakuje. Bo w tym przecież jest ambaras, aby dwoje chciało naraz :tan
Sadzonki dorodne do Ciebie przyjechały, ogólnie chyba wszędzie słychać głosy zadowolenia. Ja jeszcze tylko czekam na dwie różyczki, dzisiaj przygotuję im miejsce. Dobrej pogody ;:196
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Basiu dobre to z sadzeniem róż. :lol:
Nie powiem, parę razy i mi się to zdarzyło. A latem m pytał skąd u nas tyle róż? A ja - jakto skąd. Przecież od dawna rosły tylko małe były i musiałeś nie zauważyć :lol:
Pogoda chyba będzie dziś super. Jest delikatny przymrozek, ale pięknie świeci słoneczo i oby było tak cały dzień. Zatem miłego ogrodowania :D
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

O, jak fajnie, że jesteś zadowolona z nowych róż, (.... które posadziłaś już przecież dawno temu ;:306 ;:172 )
A taki kubeczek to też na pewno cieszy, fajny pomysł z takim miłym upominkiem.
Miłej niedzieli ;:3
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Lucynko, ;:196 już od ubiegłego roku szaleję z różami, zapadłam w tę chorobę... ale pewnie efekt będzie za 2 lata... ;:224

Marysiu, tak całkowicie przypadkowo one tam jakoś wyrosły... zasiały się czy jak? ;:306 ;:306
Nastrój mam cudny! Jeno jutro to chyba zakwasy będę miała! ;:333


Ewelinko, pijąc w tym kubku kawusię będziemy się jednoczyć "za te co poległy zmęczone na grządce" ;:224


Aniu
, mam wspaniałego męża i nie chcę go stresować jakąś tam kolejną dostawą róż :roll:
A tak szybciutko w piątek wsadziłam część, dzisiaj resztę, w między czasie powojniki wetknęłam tu i ówdzie i jakoś tak... nawet nie widać, że coś przyszło, przybyło... :roll:
Czaaa by może jakie zamówienie popełnić... ;:306 ;:306 ;:306


Tolinko, jeszcze kubka nie testowałam, ale pewnie jutro zrobię inaugurację. Lubię kawę właśnie z kubka pić, w ogole mam takie dzymdzyrymdzy, że kubek, że biały... ;:333 Tak jakoś mi bardziej smakuje.
Fajne takie niespodzianki, niby nic, a człowiek się cieszy.... ;:215


Iwonko, dzisiaj sobota, padam ze zmęczenia, ale jest cudnie! Podgoniłam trochę pracy skalniakowych i ogólnych... ;:333


Wiolu, ciekawe czy mój eM zauważy :wink: Raczej wątpię, bo to tak naprawdę kilka róż. Mężczyźni, pewne rzeczy widzą z dużym opóźnieniem. ;:306


Beatko, bardzo jestem zadowolona, w ogóle dzisiejszy dzień mnie wprawił w dobry nastrój... taka kontynuacja wczorajszego.

Dzisiaj pogoda u mnie dopisała, zimno było, ale słonecznie i można było poszaleć.
Mam wrażenie, że to pierwszy takie fajny, słoneczny weekend od nie wiadomo kiedy...
Bolą mnie kolana, plecy, ręcę, ale faaaaaaaajowo! ;:63
A jeszcze dzisiaj sąsiad oświadczył, że od przyszłego tygodnia mają zacząć robić ogrodzenie (oby!!!), jak tak będzie to może w kwietniu będę mogła już organizować nowe rabaty... :heja :heja :heja
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Basiu, sadzonki przyszły bardzo ładne ;:215 Widać, że F w tym roku się stara, bo i do mnie zawitały wyjątkowo dorodne. Brawo dla firmy za to, że stara się trzymać poziom ;:138
Swoich jeszcze nie posadziłam, bo zimnica taka była, że nie dałam rady. Jutro z rana zaczynam sadzenie.
A kubeczki z F mam już dwa i też bardzo lubię w nich pić kawkę ;:108
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

No i się pośmiałem :)
Chowają te rośliny, potem wymyślają tłumaczenia :wink:
My też kupujemy "okazjonalnie" i ... wsadzamy gdzie się da - dobrze, jeśli to widać, gorzej z cebulowymi - wtedy ten drugi co chce posadzić .... trafia na już coś posadzonego :;230
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

apus pisze: Ja zawzięłam się i posadziłam ile dałam radę, ale głownie dlatego, że mąż nie wie o zakupach ;:306
Uważaj, jak zacznie czytać forum, to sprawa się rypnie. ;:306
Mój sprawdza co słychać w domu. ;:306
Super zakupy. ;:138
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Basiu jak pójdziesz sprawdzić czy coś nowego nie wyrosło to zakwasy rozchodzisz :;230 Coś nam się pogoda nie może zdecydować! Miłej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Cieszę się Basiu, że czas i pogoda pozwoliły Ci na ogrodowe szaleństwo.

Sprawę z nowym zamówieniem czaaa by może przemyśleć, bo u mnie miejsca kaput. :roll: No ale Ty się nie krępuj. Wszak sprawnie idzie Ci szybkie sadzenie. :lol:
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Basiu, dobrze, że troszkę nasi mężowie czuwają, bo w tym szaleństwie ogrodowania można się zatracić....finansowo też :lol:
Mój M zapytał mnie niedawno niewinnym głosem, ile ja mam róż. Pytam, po co Ci ta informacja? A on na to, że koleżanka go pytała bo się zgadali o moim chorobie różyczkowej. Ona zaczyna dopiero :lol: Na szczęście, byłam czujna i nie udzieliłam mu odpowiedzi szczerej, bo wiem że nie odróżnia moich krzaków i sobie nie policzy, ale licho nie śpi. A swoją drogą, po co je liczyć? Zawsze będzie za mało ;:173
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Dorotko, F. bardzo się stara, w ubiegłym roku sadzonki dostałam od nich piękne, ale tegoroczne to kolosy! ;:215
Umnie też zimno, wczoraj dopiero wedle godziny 10 temperatura była stała się bardziej znośna... No cóż, marzec nas nie rozpieszcza.

Andrzejku, nie to że mąż byłby zły, ale już w jesienią kręcił nosem "po co ci tyle róż?" i "znowu róże? a nie dałoby się czegoś innego", więc dbam o jego spokój i nie ma nowych róż... ;:333
U nas mąż nie sadzi roślin, chyba że na moje życzenie i w pomocy. On raczej w ogródku jest dyrektorem ds. wykonawczych tematów ciężkich i siłowych. :wink: A ja mam stanowisko dyrektora ds. wszelkich ;:304

Nena08 - Aniu, mam nadzieję, że nie... on ma tyle już innych ważnych tematów do obczytania, że postaram się, aby tutaj nie trafił ;:306 ;:306 ;:306


Marysiu, no właśnie... zaraz pójdę obchód zrobić, tylko strasznie zimno dzisiaj.
U mnie rano był przymrozek ;:202 Czyżby w górach śnieg spadł? Ech ten marzec....


aneczka1979 - Aniu, mam smak na różę Elżbietkę Węgierską, ale nie widuję jej w sklepach.
Chyba z zamówieniami wstrzymam się, jak sąsiad ruszy z ogrodzeniem, to na pewno hortensję bukietowe chcę kupić, muszę zrobić jakiś ranking swoich chciejstw hortensjowatych, chciałabym żeby były duże (ma być szpaler), sztywniejsze w pokoju (żeby nie pokładały się)...


Małgosiu, fakt... Dobrze, że czuwają ;:333 ja już rozsądniej podchodzę do zakupów, w tym roku kupiłam tylko róże pierwszej potrzeby, no jeszcze chciałabym Elżbietkę Węgierską ;:224 :;230
Hihihihi... dobrze, że nie powiedziałaś ile tych róż, bo mógłby się eMowi zaraz jakiś kalkulator w głowie załączyć, a po co?
Uważam, że nie warto wszystkiego do końca mówić, szczególnie jak może to podrażnić, lepiej powiedzieć mniej, bo i druga strona spokojniejsza...
Wczoraj kupiłam tuję strzyżoną w kulkę, na pniu, to mu powiedziałam M., bo podobają mu się takowe... ;:215 Niech też ma coś dla siebie. ;:224

Zdjęć nie mam... nie ma co fotografować jeszcze ;:333
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Basiu, jak chcesz na szpaler hortensje, to ja Ci szczerze polecam Limelight.
Jak jej pozwolisz to urośnie duża, ma ogromne kwiaty i się nie pokłada. Dla mnie ideał. Przechodziłam kiedyś chorobę hortensjową i 'przerobiłam' wiele odmian. Ta, to zdecydowana faworytka.
Jeśli chcesz, to poszukam zdjęcie i Ci pokażę. :D
Życzę Ci aby sąsiad wreszcie zrobił ogrodzenie. Oj będzie się wtedy działo :lol:
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 2

Post »

Wiolu dziękuję ;:196 Właśnie o niej myślałam i jeszcze o Anabelle, tylko ona to chyba niższa jest?
Chce trochę przysłonić siatkę (której jeszcze nie ma :;230 , ale nie chcę iglaków (jestem pewna, ze sąsiedzi posadzą tuje).
Z przyjemnością zobaczę zdjęcia Twojej Limelight ;:215
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”