Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu , dawno do Ciebie nie zaglądałam a tyle się u Ciebie dzieje . Zbierasz owoce swojej całosezonowej pracy i jak widać ,masz się czym pochwalić .Możesz być z siebie dumny bo wiele udało Ci się zrobić , od wiosny wykonałeś naprawdę olbrzymią pracę brawo ;:63 , jesień też zapowiada się u Ciebie ciekawie .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz plony pozbierane, ;:138 a ten porządek przyprawia mnie o palpitacje. ;:173 Brzoskwinia pięknie obrodziła. ;:oj Czyli potwierdza się, że czerwcowe lilie warto sadzić. ;:215 Ciepłej niedzieli. ;:3
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu :wit . No jeśli Twoje marchewki tak wyglądają to ja Ci zazdroszczę ;:224 . Moje wyglądają jak sznurówki ;:306 ale to moja wina bo nie przerwałam :;230 . No niestety już sobie nie raz obiecałam, że bardziej o nie zadbam a tu dalej klops :oops: . Może jak założę warzywnik w innym miejscu i będzie to prawdziwy warzywnik a nie jakiś kawałek ziemi obsiany nasionami to będzie lepiej :oops: . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Zaglądam na "Twoją grządkę ". Zazdraszczam :) kolego . Musze poszukac , do czego mogę sie odnieść i z czego skorzystać . Nie omieszkam napisać , co mnie uwiodło w Twoim ogrodzie . ;:180
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariusz przychylam się do tego co napisała Sonia U Ciebie to tak pięknie a jak pomyślę o mojej to można się depresji nabawić wszędzie trawa i w dodatku ta pogoda co nie pozwala na porządki w ogródku ;:145 życzę słoneczka i miłego wypoczynku na działeczce
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witam wszystkich serdecznie :)
Dni upływają jeden za drugim nie ma na nic czasu, na działkę po pracy tylko na chwilę jak trzeba wsadzić roślinki, które przyszły, w domu prace też czekają... przychodzi weekend to człowiek musi nadrabiać :) jutro czeka mnie sadzenie cebul, mam nadzieję, że pogoda dopisze, część już wsadziłem, ale oczywiście kupiłem wszystkiego za dużo i nie ma gdzie wsadzać :P ;:306

Alu[Biedronka641] no marchewka się udała w tym roku, o pietruszce nawet nie ma co mówić ;:223 3 razy siana i z tego wszystkiego łącznie wzeszły chyba 3 sztuki :;230

Jolu[April] ja też sadziłem dynie, ale mój tata wpadł raz na działkę i postanowił mi pomóc i wsadził krzaczki przy wędzarni, niestety w miejscu gdzie wsadziłem dynie ;:306 i oczywiście ani jedna nie wzeszła :) a później już mi się nie chciało dosadzać, ale wiesz najważniejsze, że chociaż jedną ma Twój M :)

Olu[silvesnow] dziękuję bardzo i zapraszam serdecznie :) służę pomocą jeśli tylko będę mógł :)

Pestko no ja też miałem pomidorki i obawiałem się zarazy ale jakoś się udało i przetrwały :) chociaż deszczu sporo było i było spore ryzyko, że zachorują.

Ewo[Pashmina] faktycznie powiem Ci, że i ja byłem zaskoczony, bo sporo zmarzło, za to te co zostały to większe porosły :) i zapełniły wiadro :tan

Aniu[anabuko1] jeśli chodzi o warzywnik, to 2 lata temu dawałem trochę obornika, a tak to co roku poplon i zawsze podsypię jeszcze kompostem :)więcej jakoś specjalnie nie nawożę :) i jakoś rośnie :D

Basiu[apus] winogronko już zmienia swój stan skupienia ;:306 zerwałem i przerabia się na winko stwierdziłem, że nie będę czekał już dłużej ;:170

CDN :)
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Elu[pela11] sporo pracy zrobione, aczkolwiek nie wszystko zrealizowane w tym roku tak jak chciałem :) niestety czasami się nie da ;:224 no ale warzywnik już ogarnięty, reszta też powoli się zrobi :)

Soniu[cyma2704] nom w sumie można sadzić lilie w czerwcu, tylko trzeba mieć gdzie :;230 nie wiem czy zmieszczę więcej, chociaż w planach mam dodatkową rabatę różaną, więc może tam gdzieniegdzie wepchnę ;:224 porządek tylko pozorny, musiałabyś zajrzeć do mojej altany :oops: wtedt to dopiero byś dostała palpitacji ;:306 wszystko wszędzie ;:202

Ewelinko[ewelkacha88] nom w tym roku dorodne są :) aczkolwiek leń ze mnie i też nie chciało mi się nigdy przerywać i w tym roku kupiłem na taśmie ;:224 i nie wiedziałem co z tego wyjdzie, no ale jak się okazuje nie jest źle :) więc w przyszłym roku również taśma ;:173

Aniu[anna1946] zapraszam na moje skromne włości :D

Alicjo[Alicja125] dziękuję, spokojnie też ogarniesz wszystko :)
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

No pieknie! Wineczko będzie... ;:215
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

I mnie to winko zwabiło. A ile tego , no tego przysmaku masz ? :D ;:136
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Hej :) plany, plany, a rzeczywistość zweryfikowała wszystko hehe i nici z sadzenia moich cebulek w weekend :P deszcz padał, no i jeszcze na grzybki się wybrałem od rana, na działce jeszcze jakieś tam ostatnie tchnienia kwiatków lub początki takich jak: marcinki no i chryzantemy w zanadrzu :)

Basiu[apus]
ano będzie winko, ale to jeszcze trochę czasu hehe ;:304

Aniu[anna1946] niedużo ja raczej tak tylko dla siebie, winka będzie jakieś 13 litrów, ale nie wiem czy jeszcze nie dorobię z 10 ;:224

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj gazania z mojego siewu :)

Obrazek

Obrazek

I moje jedyne tegoroczne jabłko ;:306 "Kosztela"

Obrazek
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu całkiem sporo tych barw zostało jednak jeszcze u Ciebie .Podziwiam Twoja umiejętność dobierania różnych roślin na rabaty. U nas zawsze była jedna długa grządka jednej rośliny, druga innej... Zdecydowanie bardziej podoba mi się tak jak jest u Ciebie.Chciałbym podobnie komponować roślinki, .ale raczej długa droga jeszcze przede mną.

Marcinki i chryzantemy .. czyli ostatni gwoźdź programu w sezonie :D :D Nie mam ich jeszcze ale za rok nie odpuszczę

Jabłko jedno, ale dorodne :D U mnie też kiepsko z jabłkami w tym roku, choć jabłonek kilka jest . Moje drzewa są jednak w bardzo złej kondycji ..( koncentrowaliśmy się na warzywach nie drzewach o czym tyle się już nastękałam w swoim wątki , że planuję Cie nudzić :D :D

Pogoda się poprawiła. Mam nadzieję, ze w tym tygodniu Twoje cebulki znajda się już pod ziemią
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

No i jutro już piątek :tan wszystko wskazuje na to, że w sobotę będzie ładna pogoda i będę mógł wsadzić cebulki ;:65
W tygodniu przyszły zamawiane piwonie, więc je wsadziłem mam nadzieję, że wiosną zakwitną chociaż jednym kwiatkiem :)

Obrazek

Olu[silversnow] powolutku i Ty będziesz miała piękne rabaty :) ja tak planuję na wyczucie hehe ;:306 o tu miejsce, to wsadzę to tu :)

Tutaj kwitnąć zaczyna moja hortensja limelight :tan przepraszam zdjęcie mało ostre :)
Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

To ja sposób komponowania i sadzenia, mam taki sam, jak Ty. Gdzie miejsce, tam wcisnę ;:306
Musisz mieć jeszcze sporo tego miejsca, skoro tyle piwonii zamówiłeś. To całkiem spore krzaki, potrzebują przestrzeni. ;:oj Trzymam kciuki nawet za dwa kwiatki na krzaczku, nie tylko za jeden ;:108
Marchewka z taśmy okazała się strzałem w dziesiątkę :tan Jestem za tym, żeby pracę sobie ułatwiać ;:63
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”