Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witam :)
U mnie upały ;:3 trzeba podlewać, żeby jakoś rosło, no ale nie jest źle, przepraszam za jakość zdjęć, ale mój telefon niestety już chyba sobie nie radzi ;:223 zaczyna mnie to denerwować, bo wszystkie fotki wychodzą jakieś takie brzydkie ;:219

Marysiu[Maska] oczywiście zapomniałem zrobić fotki tej mojej pergoli... ;:124 muszę przestać jeść mięso ;:306

Basiu[apus] no ja muszę przyznać, że w tym roku rzodkiewki bardzo ładnie urosły, miałem 3 róże odmiany i ze wszystkich byłem zadowolony :wink:

Obrazek

Anisa dziękuję :)

Ewo[Pashmina]
nie narzekaj :) widziałem, że Twoje różyce pięknie zaczynają pokaz :) rzodkiewka pyszna ;:108

Obrazek

Elu[pela11] już nie daję chwastów na kompost :) składam do worków i do śmieci :uszy pocieszyłaś mnie z tymi hostami, mam nadzieję, że i u mnie dadzą radę

Krysiu[christinkrysia] kiepsko, kiepsko oczywiście najpierw kupię, a później wymyślam gdzie to wsadzić, bo miejsca nie ma ;:306 no właśnie z tym cieniem przy hostach będzie różnie no tak od 17 będą miały cień, w słońcu jakieś 5 godzin będą, zobaczymy jak sobie nie poradzą to będzie przesadzanko ;:306 60 odmian to mała kolekcja ;:224 no no

Obrazek

Lenka[Carmelka00] powojniki wszystkim się podobają, chociaż mszyca się pokazała na jednym ;:120 no u mnie truskawki w pełni tylko albo ślimaki, albo ptaki mi pomagają jr zjeść ;:306

Małgosiu[PEPSI]
już żadnych chwastów nie będę kompostował ;:108

Obrazek

Piotrek[buum] pięknie gorąco to fakt, tylko deszczu brak i roślinom sucho :wink:

Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz Laguna zjawiskowa. ;:oj Cynie już Ci kwitną, ;:215 moje ledwo zipią, ślimaki się do nich dobrały. :evil: Taka biedna naparstnica zakwitła, :shock: jakieś czary odprawiałeś. :wink:
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Teraz kilka moich zakątków w ogrodzie :) co i jak rośnie :)
Tutaj ze specjalną dedykacją dla Stasi :) mój skalniak :) roślinki zaczynają się rozkręcać :)
Obrazek

Obrazek

Tegoroczne hortensje, też zaczynają kwitnąć:
Obrazek

A tutaj borówki:
Obrazek

Moje winogrona, dwie odmiany jasne:
Obrazek

A tutaj specjalna dedykacja dla Soni ;:196 zdjęcie kiepskie ale widać co i jak :)
Soniu[cyma2704] nie chcę krakać, ale druga też ma pęd, może nie będzie tak zjawiskowy, ale też zakwitnie :heja
Obrazek

Pierwsza w tym roku rozwinięta lilia:
Obrazek
Obrazek

Apricot Fudge lada moment i też się rozwinie :)
Obrazek

Powojniki ;:167
Obrazek

Jeżówki dają radę, juki też będą kwitły :)
Obrazek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Chwilę mnie u Ciebie nie było a tu takie zmiany ;:oj Jakieś sterydy roślinką podajesz że tak wszystko ci rośnie? ;:306 Masz cierpliwość do pielenia chwastów,wszystko bardzo ładnie wypielęgnowane.Powojniki super wyglądają ;:215
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Moja Apricot Fudge wsadzona do doniczki wciąż się przewracała i większość kwiatów zmarniała .Myślę ,że chociaż jednego zobaczę .Mariuszu nawet hortensje masz już kwitnące ;:oj Wszędzie ład i porządek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj :wit . Twoje róże i powojniki wyglądają świetnie ;:333 . Oj coś czuję, że Cie polubiły ;:108 . Upały i podlewanie najwidoczniej sprzyja roślinom bo pięknie rosną ;:3 . Skalniak bardzo ładny, niech tylko rośliny się rozrosną i będzie pięknie ;:138 . Lilia cudna ;:224 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

U Ciebie upały, u nas podlewa i to często, a nawet zbyt często, a nie może być tak po równo? ;:108 , u Ciebie już lilie kwitną ;:oj
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz, co to za róża przy pergoli , ta jaśniejsza? Bardzo ładna ;:108 Drugą zresztą też. Hortensje zapowiadają się super, moje zeszłoroczne jakoś ociągają się, no ale ja mam bukietowe a one mają jeszcze czas ...

Powojników szczerze zazdroszczę, ja nie mam do nich ręki, nie chcą u mnie rosnąć więc podziwiam je na FO :)
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1047
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Powojniki dają czadu! Róże prześliczne. U mnie hosty też do południa mają słońce. Dopiero koło 16.00 mają szansę na cień. I muszę powiedzieć, że są to moje najładniejsze hosty i jedyne, które nie zostały nadżarte przez ślimaki ;:215
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz u Ciebie lilie już kwitną a moje jeszcze w pąkach. Co do host to zdecydowanie lepiej rosną bez południowego słońca, w słońcu też będą, ale szybko się będą przypalały i nie będą atrakcyjnie wyglądać. Ja w tej chwili mam koło 50 odmian i wszystkie posadzone od północnej strony.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Zauważyłam kwitnące cynie ;:oj Szybko.
Hostowisko zapowiada się nieźle. Lubię hosty, rozsadzam je wszędzie, gdzie tylko można. Niektóre rzeczywiście źle radzą sobie ze słońcem, ale niektórzy zakładają cieniówki. Ja lubię ich kwiaty, bo niektóre cudownie pachną a przede wszystkim długo zachowują świeżość w wazonie ;:333
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Rose Eden pięknie u Ciebie zakwitł ;:63 U mnie jeszcze ostatnio nie rozwinął pąków, ale wyraźnie już miał chęć ;:108 Laguna jak na tak młodą różyczkę, to rośnie z wigorem. Ani się obejrzysz, a zarośnie pergolę. Na żywo jej nie widziałam, ale w forumowych ogrodach rosła zjawiskowo. Twoja na pewno też taka będzie ;:65
Lilie już kwitną? U mnie tylko Apricot Fudge taka wyrywna. To śmieszna lelijka :tan
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Dzisiaj pogoda nie była sprzyjająca, tzn. rano kiedy byłem na działce padało nic nie mogłem zrobić, oczywiście jak się zabrałem, po zaczęło się wypogadzać... no ale nic co się odwlecze... ;:224

Mariusz[gloff] ja mam wrażenie, że u mnie wszystko małe ;:306 powojniki rosną ale jakoś nierównomiernie :)

Obrazek

Jadziu[JAKUCH] u mnie apricot zaraz się otworzy :) tak hortensje tegoroczne już kwitną :) bo moja zmarzła i od zera musiała startować niestety ;:223

Obrazek

Ewelinko[ewelkacha88]
dziękuje :) staram się dbać o moje roślinki jak tylko mogę :)

Obrazek

Iwonko[Iwona0042] teraz i u mnie podlewa :) może roślinki jeszcze bardziej wystartują :)

Obrazek

Marlenko[wagabunga123]
ta róża to Aloha :) przepięknie pachnie i ma piękną barwę, ogólnie to pnąca róża tylko u mnie nie wystrzeliła jeszcze :)

Obrazek

Elu[Ketmia] to mnie pocieszyłaś z hostami, zobaczymy jak moje sobie poradzą, myślę, że okaże się w przyszłym roku :)

Obrazek

Aniu[TROJA]
hmmm u mnie chyba rosną od zachodniej, ale słońce szybciej zachodzi bo altana rzuca cień na nie :) uuu to ładną masz już kolekcję :)

Obrazek

Małgosiu[PEPSI]
tak kwitną już cynie u mnie :) nie wiedziałem, że kwiaty host pachną :)

Obrazek

Iwonko[Iwonka1] no Eden zakwitła pięknie ale strasznie niska jest :( z Laguny jestem nardzo zadowolony bo nawet ulewa nie pozbawiła jej kwiatów ;:138 lilie u mnie już zaczynają pokaz :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”