Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu :wit . Twoja działeczka ładnie się prezentuje obecnie ;:333 . Trawniczek taki ładniutki ;:108 . Rabaty wyłożone korą wyglądają bardzo porządnie a poza tym ściółkowanie ma same zalety ;:333 . Muszę u siebie kiedyś zacząć inwestować w to dobro ;:224 . Masz bardzo dużo lilii i na pewno zapach u Ciebie nieziemski ;:173 . Eden Rose Ci szaleje ;:oj . Ja mam dwie i aktualnie obie idą w pędy ;:224 . Nie martw się, rabaty zarosną szybciej niż Ci się wydaje :;230 . Pozdrawiam i udanego dnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszku, pisze się na nasionka ;:333 Jak tylko uda Ci się coś zebrać, to chętna jestem.
Spokojnego dnia!

P.S.
A jak będzie wyglądać modernizacja wędzarni? Masz już koncepcję?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Uuuu wędzarnia..
Marzy mi się tyle rzeczy u siebie.. a tak mało czasu mam.. no i konto w banku już lichutkie po tym sezonie :D
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Nie mam czasu na takie zasilanie rodków
Ja tylko podsypuję nawóz
No i widać tego efekty
Trudno, musi tak zostać
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz wędzarnie mam identyczną i cały czas myślę jak ją ostatecznie przerobić. Piękne lilie, u mnie większość to pomyłki aż ręce opadają, ciesz się, że u Ciebie tylko jedna :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz to wszystko przez pogodę - nic się nie chce robić.
No lustrzanka jest ciężka - jak nie chcesz takiej cegły ;:306 to lepiej kupić aparat cyfrowy ;:173
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu :wit . Widzę, że u Ciebie szaleństwo kolorów ;:215 . Twoja działeczka fajnie się prezentuje ;:215 . Mówisz, że nie masz weny ?? Nie martw się, nie jesteś sam ;:173 . Ja ostatnio też nie miałam ;:306 . Poza tym dostałam takiego lenia, że nie chciało mi się nic przez tamte upały. Na szczęście teraz temperatura sympatyczna i trochę padało :lol: . Chwasty proszą się o unicestwienie a ja akurat teraz przy dzieciach nie mam zbyt wiele czasu na prace w ogródku ;:222 . Na forum to co innego bo napisać coś mogę w przerwie między robieniem obiadu a zabawą w "mamę i ciocię" :;230 . Na szczęście już niedługo wrzesień ;:224 a to oznacza, że będę miała kilka godzin luzu . Pozdrawiam i spokojnego tygodnia życzę :wit .
beacik78
50p
50p
Posty: 82
Od: 25 sie 2014, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu. :wit Na nowy wątek wpadłam przypadkiem i zostałam na 2 dni. Ja też trzeci rok urzęduje na moim Rodos i daje mi to coraz więcej przyjemności. Moja Juka niestety nie kwitnie A czytałam,że podsypałeś węglem drzewnym. Czy może być taki z grilla?
Ja w tym roku mam pierwszy raz lilię i jestem zachwycona chyba zapadnę na taką samą chorobę jak ty. ;:306
Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

beacik78 pisze:Witaj Mariuszu. :wit Na nowy wątek wpadłam przypadkiem i zostałam na 2 dni. Ja też trzeci rok urzęduje na moim Rodos i daje mi to coraz więcej przyjemności. Moja Juka niestety nie kwitnie A czytałam,że podsypałeś węglem drzewnym. Czy może być taki z grilla?
Ja w tym roku mam pierwszy raz lilię i jestem zachwycona chyba zapadnę na taką samą chorobę jak ty. ;:306
Obrazek
Jeśli Cię to pocieszy moja juka zakwitła dopiero po kilku latach
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Sporo mi się narobiło zaległości ale już nadrobiłam :wink: Ależ ty masz porządek na tej działce, normalnie nietypowo jak na faceta. U mnie faceci robią wszędzie największy galimatias :;230
Podziwiam szczególnie lilie. Świetna kolekcja. Nic ci nie pomarzły? Bo u mnie pogrom, tylko kilka sztuk zakwitło. Kiedy swoje sadziłeś?
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz może jeżówka NN, czerwona, to Hot Papaya. :?: Mam taką, wyjątkowo wysoka i pokłada się. Doczytałam U Madziagos, żeby lilie sadzić w czerwcu, to zakwitną we września, trzeba spróbować. :)
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witam wszystkich :) jakoś ciężko mi się zebrać do pisania na swoim wątku, do Was zaglądam, ale też milczę ;:224 Na działce już praktycznie końcówka... ale ostatnio nie mam czasu nawet ogarnąć, bo w każdy weekend coś wypada, a trzeba posiać poplon, posadzić cebulki itp. :) Kilka zdjęć mam zaległych to wrzucę :)

Kasia[1Kasia1] zaległości już się pojawiły, nie ma czasu, a już czuć taką jesień zbliżającą się wielkimi krokami :?

Ewelina[ewelkacha88] faktycznie ściółkowanie korą dużo daje, zawsze to mniej chwastów :) lilie pięknie pachniały, ale już koniec niestety, nom rabaty zaczną zarastać, a ja już się boję, że wszystko za ciasno posadzone ;:124

Obrazek

Basiu[apus] wędzarnia na pewno musi być od dołu wylana betonem, bo kret zrobił z niej sobie dom, ogólnie miała być prostokątna z drzwiczkami itp, no ale na pewno w tym roku modernizacji nie będzie, nie ma czasu i funduszy :)

Angelika[drakka] to podobnie jak u mnie fundusze na ten rok już się pokończyły ;:306


Obrazek

Gosiu[Margo2]
wbrew pozorom nie zajmuje to dużo czasu, ale sam nawóz to też już dobrze ;:108

Aniu[TROJA]
no u mnie lilie praktycznie bez pomyłek :) więc byłem zadowolony, no o efekt był wspaniały jak kwitły :)

Obrazek

beacik78
ja jukę właśnie takim wypalonym już po grillu podsypywałem, nie wiem czy to dzięki temu kwitły, ale w tym roku było co podziwiać :) lilie to piękne kwiaty, nie dość że roznoszą piękny zapach, to zachwycają wyglądem :)

Jolu[April] u mnie to porządek taki pozorny hehe, musiałabyś zajrzeć do mojej altany, to byś się przeraziła :;230 lilie sadziłem dopiero w tym roku wiosną, więc zobaczymy jak przezimują... mam nadzieję, że nic nie odpadnie :)

Obrazek

Soniu[cyma2704]
możliwe, że to Hot Papaya :) hmm no to trzeba by wypróbować tą akcję z liliami :) a nóż widelec się okaże, że będą później kwitły ;:215
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mogę z liliami wam odpowiedzieć bo część sadziłam w maju a drugą część w czerwcu. Te z maja zakwitły w lipcu, z te z czerwca w sierpniu i część jeszcze do dziś kwitnie. Efekt końcowy jest taki, że nie są aż tak wysokie ale równie pięknie kwitną i jestem zadowolona. W przyszłym roku na pewno znowu w czerwcu dokupię lili bo warto je mieć długo na rabatach :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”