Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

A teraz jeszcze kilka zdjęć :) nie są w najlepszej jakości ale cóż :) może kiedyś się dorobię dobrego aparatu :) Za oknem deszcz leje więc działkę podlewa, tyle dobrego :)
Moje cukinie :)
Obrazek

Moje pomidorki :) z własnej hodowli :heja
Obrazek

Hortensje :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lilia wodna :) :tan
Obrazek

Lilie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz, dziękuję za wyróżnienie, miło czytać że podopieczni w nowym miejscu nie przynoszą mi wstydu. :tan
Powojniki Cię pokochały a to że ich wigor jest różny, to normalne bo zależy od gatunku. ;:108
Warzywniak masz zadbany a pomidory dorodne i wspaniałą kolekcję lilii.Tak trzymaj. ;:433 ;:433 ;:433
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Pięnkie kwitną Ci lilie moje wszystkie jeszcze w pączkach, a już też nie mogę się ich doczekać bo nie pamiętam co kupiłam :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz ale ślicznie u Ciebie ;:215 Brawo. Piękna juka!!! Ja swoją młodą posadziłem dwa lata temu i coś mi ją zjadło.... roku temu również nie przeżyła.... W tym roku znowu mama dala i rośnie, odpukać. Ale młodziutka jest więc jeszcze sporo deszczu spadnie nim dochowam się jak Twoja :) Aha co do deszczu.... nie zapomnij podlać działkę ;:306 ;:306 ;:306
Oj deszczu Mariusz to nam wystarczy na bardzo długo..... do tej pory od środy wieczora gdy przeszła pierwsza burza do godzina 8:00 dziś spadło już 75l/m2.... Masakra. Już dawno nie było tak deszczowego czerwca w Gorzowie. Pozdrawiam
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu :wit . Edenka da radę i urośnie, daj jej czas ;:108 . Twoje lilie zaczęły swój pokaz ;:333 . Ta Apricot Fudge wygląda bardzo oryginalnie ;:oj . Czy jej kolor w rzeczywistości jest taki żarówiasty pomarańczowy czy taki delikatniejszy ?? Cukinii zazdroszczę ;:173 , ja w tym roku i fasolki i cukinii niestety mieć nie będę. No trudno, czasem tak bywa :roll: . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Jak mi się podobają wodle lilie... ;:167 Cudowne kwiaty!
Pomidorki pięknie wiążą owocki! ;:304
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz masz już piękne lilie porozwijane ja czekam na swoje, dopiero są w pąkach.
Hortensje też ci ładnie kwitną jak tam po burzach u ciebie. :D
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12948
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz nazbierałes tych lilii super kwitną, zdrowe ja w tym roku marnie kupiłam sporo ale gdzie one są? część na pewno spałaszowały ślimaki, nornice tez sobie nie żałowały ;:145 o drzewiastych moge zapomnieć.
Czy ta juka karolińska czy może inna odmiana bo u mojej sąsiadki wystrzeliła w ub.roku ale to była jakaś odmiana o dużych kwiatach.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz, ale festiwal liliowy, ;:oj nawet wodna zakwitła do kompletu. ;:215 Jak Ci zazdroszczę deszczu, może dmuchnij, niech do mnie chmury dotrą. :wink:
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Lilie kocham dosłownie :D a ta twoja apricot po prostu cudowna ;:138 chyba też się na taką skuszę 8-)
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mnie jakoś Apricot fudge nie bardzo urzekła na fotkach była o wiele ładniejsza .Ciekawe jak z innymi liliami będzie Fajnie ,ze chociaż Ciebie urzekła .Masz juz fajne pomidorki ;:215
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Stasiu[stasia_ogrod] nie ma za co dziękować, serca sporo włożyłaś też żeby te roślinki wyglądały jak wyglądają :) a ja się cieszę, że spodobało im się u mnie :)

Aniu[TROJA] fakt jak zaczynają kwitnąć a nie pamięta się co się kupiło to efekt jest jeszcze lepszy :)

Piotrek[buum] no moje juki bym powiedział tak co dwa lata pokazują swoją moc, ale bądź cierpliwy, a na pewno i Twoja pokaże swój urok :)

Obrazek

Ewelinka[ewelkacha88] kolor Apricot jest taki delikatny, ma coś w sobie ta lilia jest inna niż wszystkie :) niestety na moich zdjęciach nie widać tego efektu łał ;:223

Basiu[apus] lilie wodne są piękne :) to prawda :) nom pomidorki wiążą owoce ale słońca mało i nie dojrzewają :)

Pestko ogród jakoś przetrwał burze, mokro cały czas mało słońca i słabo wszystko rośnie, w sumie temperatury też spadły, na szczęście zapowiadają ocieplenie :)

Obrazek

Aniu[tara] no ja jak sadziłem to zabezpieczyłem lilie, żeby właśnie nornica uczty nie miała, juka to zwykłą karolińska :)

Soniu [cyma2704] dmucham ile wlezie żeby deszcz poleciał do Ciebie ;:224 bo ja potrzebuję ;:3 no i oczywiście jak wspominałem druga naparstnica też kwitnie, może i jest mniejsza ale za to biała :) :heja miałaś dobrą rękę ;:196

Obrazek

Lenka[Carmelka00] polecam, na moich zdjęciach wygląda gorzej niż w rzeczywistości :) więc powinna Ci się spodobać :)

Jadziu[JAKUCH]
moje zdjęcia są kiepskie ale na żywo nie wygląda źle u mnie, jest dość specyficzna więc nie każdemu może przypaść do gustu :wink: na pomidorki czekam aż będą się czerwieniły :)

Obrazek
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Hej, piękne lilie, ja mam kilka i żadna jeszcze nie kwitnie ...
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”