Pierwsze koty za płoty cz.ll

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko - uściskaj synka, w tym roku wcale nie tak łatwo było zdać egzamin dojrzałości! A matura - rzecz ważna! Pochwalę Ci się, skoro o dzieciach mowy, ze dziś okazało się, że moja najmłodsza córcia dostała się do VII klasy dwujęzycznej. Przenoszę ją z jej szkoły podstawowej do innej, w której będzie uczyła się języka hiszpańskiego w zwiekszonej liczbie godzin. Niepokoilismy się, bo najpierw musiała zdać specjalny egzamin, a potem był konkurs świadectw. Na szczęście dziecko jest zdolne.
Cudne zdjęcie z łubinami! U mnie ciągle nie chcą mieszkać.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Mój wnusio też zdał :heja, bo zaraz jak to przeczytałam Iwonko poszłam sie zapytać, bo wiem ,że wyniki miały być pod koniec czerwca.Gratulacje dla synusia .Też mialam w ogródku kocimiętkę i moja Agatka nawet na nią nie spojrzała ,ale ,że zbytnio mi się rozrastała to poszła w miejsce gdzie może to robić
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Mój Asao też już uwiąd załapał ;:222 Ty wynosisz mech z ogrodu, a ja chętnie bym go nabyła ;:224 Może niekoniecznie na różance, ale w jakimś cienistym zakątku wśród host omszone kamienie lub kłody podobają mi się niezmiernie ;:173
Świetnie wygląda ta ścieżka do domku ;:333
Pogratuluj synowi :D
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Gratulacje dla synusia za zdaną maturę ;:138
Róże pięknie u Ciebie kwitną, tylko nie widziałam zdjęcia Jalitah ;:131 Czyżby jeszcze nie rozkwitła?
Moja to tegoroczna debiutantka. Kwiat ma zjawiskowy i chociaż jeszcze do końca się nie rozwinął to doskonale rozumiem już fascynację jej urodą ;:215 Co prawda już kiedyś ją miałam u siebie, ale zmarniała i nawet nie pamiętam jaka była zachwycająca :oops:
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko, przede wszystkim gratuluję zdanej matury Synkowi! ;:138 Mój za rok ;:219 .
Ogród masz jak z angielskiej bajki, bo i domek ceglany i piękne róże. A ścieżka z drewnianego bruku robi wielkie wrażenie. Masz piękny ogród Iwonko i tak ciekawie opisujesz pobyty działkowe, że czuję się jak bym sama tam była :D .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16499
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko, gratulacje dla 'Młodszego'. ;:138 ;:138 ;:138
Działka w pełni rozkwitu, ;:333 mieni się kolorami i kształtami różnorodnych kwiatów. ;:63 ;:63
Śliczne różyczki! ;:215
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko gratulacje dla syna! :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko najważniejsza zdana matura, gratulacje dla młodego. ;:138 Czterdzieści pięć róż, a pokazane tak pięknie, jakby było 100. ;:215 Augusta Luisa przecudna, ;:oj to mój ulubiony kształt kwiatów. Awaria samochodu zepsuła Ci zakupy roślinne, przykro, ale jeszcze pewnie zajedziesz do szkółki. :wink: Martwiłaś się Majesty, a ona już z kłosem. ;:333 Pustynniki cudne, jak bywały wyższe, to ile mają wysokości? Twoje wyprawy rowerowe, stale z przygodami. :D
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko cieszę się razem z Tobą ze zdanej matury młodszego synka :heja i życzę mu dobrych dalszych wyborów ;:215
Jakimi granulkami Ty karmisz męża ;:oj Patrząc na Twoją wspaniałą ścieżkę główną widzę bardzo ładny widok! ślicznie prezentuje się miejsce gdzie masz działkę :D
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Gratulacje dla syna zdanej matury!!A dla ciebie już juz spokój :)
Ja czekam na wyniki, czy moja córcia dostała się na studia :?
Róze masz piękne. ;:215 Dużo innych odmian niz moje,także podziwiam ;:215
Lilie też śliczne, ciekawe.
Pustynnki imponujące.Mi one w ogóle nie wychodzą. :cry:
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Za gratulacje wszystkim dziękuję ;:196 Emocje już za nami, chociaż nie były one szczególnie mocne. I to bynajmniej nie dlatego, że z niego taki orzeł ;:306 Mieliśmy z nim taki problem, że właściwie uczył się tylko tego, co go naprawdę interesowało. Na szczęście jakoś to wszystko szło do przodu. Najgorzej było z matematyką, bo z niej był przysłowiowym kapuścianym głąbem. Od trzech lat chodził na korepetycje z tego przedmiotu. Początkowo niechętnie, ale jak sam zobaczył, że zaczyna to przynosić efekty, to już się nie buntował. Od dwóch lat, prawie systematycznie, dwa razy w tygodniu po dwie godziny uczył się matematyki. Dzisiaj widzę i on również że było warto ;:108 Już bezpośrednio po egzaminach twierdził, że raczej zdał, ale jednak niepewność pozostała do końca.

BasiuObrazek Lady of Shalot na pewno zmężnieje. sama co prawda w to nie wierzyłam, ale widzę, że w tym roku to już zupełnie inna różyczka. Widocznie potrzebuje więcej czasu, by nas zachwycić. Z tego co widzę, to i miejsca potrzebuje sporo. Ciekawa jestem czy nie będzie jej zbyt ciasno, tam gdzie ją posadziłam ;:224

Obrazek

Mariolko, pustynniki są rewelacyjne. Tak dostojnie dominują nad innymi roślinami ;:63 Nie mam z nimi żadnych problemów, no chyba, że nieumiejętnie je wykopię ;:223 Niestety łatwo je przy tym uszkodzić, a przynajmniej ja sobie z tym doskonale poradziłam i straciłam najładniejszego.
Różyczki ogromnie mnie cieszą, każdą kocham i mimo, że nie każda mnie zadowala, to jakoś nie umiem się jej pozbyć. zresztą to jeszcze młodziutkie krzaczki, muszą się dobrze zadomowić, na ocenę przyjdzie czas później.

Obrazek

Ewelinko Obrazek Sama nie wyobrażałam sobie, że będę kiedyś robiła sushi. Tymczasem, to naprawdę nie jest trudne. Nauczyłam już kilka osób, chociaż sama nauczyłam się po porostu z internetu ObrazekOwadów jeszcze ciągle niewiele, ale rzeczywiście pojawiły się pszczoły, a nawet ze dwa motyle. Jednak jeszcze ciągle jest pusto w ogrodzie.Mam nadzieję, że jak pojawi się więcej kwiatów, to i bzyczki przylecą.

Obrazek

EwaObrazek, Filipa uściskam dopiero pod koniec lipca, bo dopiero wtedy wróci z Holandii.
Masz zdolną córunię skoro udało jej się dostać do takiej szkoły. Gratuluję ;:63
Łubinów nie mam, a właściwie mam, ale jeszcze maleńkie. To o czym myślisz, to raczej pustynniki. też piękneObrazek

Obrazek

Jadziu Obrazek Kocimiętki nigdy nie miałam, spróbuje ją ujarzmić. Skoro już wiem, że lubi siE rozrastać, to może łatwiej będzie mi nad nią zapanować?
Pogratuluj wnukowi ;:63

Obrazek

MałgosiuObrazek Mam już dwa powojniki z uwiądem ;:222 Na razie co prawda nie opanował on jeszcze całych roślin, ale pojedyncze pędy systematycznie wycinam. A kolejny, kupiony w tym roku padł zupełnie. Mam nadzieję, że na wiosnę odrośnie, a może wypuści coś jeszcze w tym roku? Mój mech ie nadaje się na kłody. To raczej gruby kobierzec, taki splątany gąszcz wysokości około 5 cm ;:222 Ścieżka jest super, tylko muszę bardzo ostrożnie chodzić po niej bez butów. Bo raczej stanięcie bosą stopą na żwirze, nie należy do przyjemnościObrazek

Obrazek

Dorotko Obrazek Właśnie takObrazek Jalitah jeszcze w pąkach. Ostatnio już była tu, tuż. Być może już dzisiaj pochwaliła się sukienką, ale zobaczę ją najwcześniej we wtorek. Też już nie mogę się doczekać. Najpiękniejsza jest z rumieńcem ;:63 Muszę zajrzeć do Ciebie, zobaczyć Twoją Jalitah.

Obrazek

Kasiu-kaniaObrazek To za rok będziemy trzymać kciuki za Twojego synaObrazek
Domek już tak sobie stoi ponad dwadzieścia lat, ale ścieżka pojawiła się dopiero w ubiegłym roku. Od razu przypadła nam do gustu, a z tego co widzimy, to nie tylko nam ;:108
Jak Ci się spodobało, to wstępuj zawsze, jak tylko poczujesz ochotę
Obrazek

Obrazek

LucynkoObrazek Teraz są najpiękniejsze miesiące. Rośliny starają się jak mogą, by w tak krótkim czasie nas zachwycić. Róże sprawiają mi ogromną radość, ale nie tylko one.

Obrazek

Kasiu-kasia100780 Obrazek
Soniu Obrazek Ta szkółka jest marna, ale mam nadzieję, że może jeszcze będzie okazja, by zajechać do jakiejś innej. Pustynniki mogą być mojego wzrostu, czyli około 70 cm. Będę na działce, to z ciekawości to sprawdzę. A miewały po 250 cm, wtedy to dopiero robiły wrażenie. Przed działką zatrzymywali się ludzie, żeby je podziwiać ;:oj Kłos Majesty mnie cieszy, bo to znaczy, że nie tylko będę miała własne nasionka, ale również będę mogła się zachwycać kolejną pięknością w moim ogrodzie.
Obrazek

Obrazek

MarysiuObrazek
To nie męża karmię granulkami, tylko Kaprysa. Już sobie wyobrażam eMa, jak załatwia na trawniku, to co ma do załatwienia :;230 I do tego jeszcze bosoObrazek

Obrazek

AniuObrazek
Twoja córunia też na pewno się dostanie na wymarzone studia ;:108
Całe szczęście, że nasze ogrody się różnią i możemy w nich podziwiać inne nasadzenia. Dzięki temu poznajemy nowe rośliny i siebie nawzajem :heja

Obrazek

Przyszła pora na zamknięcie wątku. Na kolejny zapraszam TUTAJ
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”