Pierwsze koty za płoty cz.ll

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko, u Ciebie - jak zawsze - do podziwiania nie tylko Twoje piękne kwiaty, ale też wnikliwie obserwowana fauna. ;:63 ;:63
Biedne kaczuchy muszą szukać pożywienia coraz bliżej ludzi, których trochę się boją. Najważniejsze jednak jest to, że owo pożywienie znajdują dzięki dobrym ludziom. ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Śnieżek niby sobie padał pomaleńku, niby prawie nic, a jednak puchowa kołderka sporo urosła ;:oj Taki świeży śnieżek, to coś, co Kapryski lubią najbardziej :heja. Wtedy pies zapomina ile ma lat i oddaje białemu szaleństwu. Wtedy chyba zapomina, że jest psem i zachowuje się jak krowa na łące. Pasie się :;230 Nie wiem czemu się tak zachowuje, przecież ma w domu miskę z wodą?
Do domu wraca zmęczony i mokry, ale szczęśliwy.

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Basiu, nawet głośno nie mów takich rzeczy ;:202 Jakoś przeżyję wypływ gotówki, ale bez stron o roślinach jak żyć? Ja się pytam, jak? Przecież każda z nas już przebiera łapkami, żeby sie dorwać do ofert. I niby "nic nie kupuję, nie mam miejsca, nie poddaję się" :;230 .......a monitory zaślinione. Tu nęci różyczka, tu cudownej urody lilia, jeszcze gdzie indziej hortensja, której jeszcze nikt nie ma ;:223 I jak tu się oprzeć? Trzeba mieć nerwy ze stali, żeby to wszystko wytrzymać.
Iwonko, kaczki nawet latem przylatują na dokarmianie. Już dawno się scwaniły i odkryły gdzie można się najeść bez wysiłku ;:306
Ula, do sikorek mam blisko. Jak chcę im zrobić zdjęcie, to odsłaniam okno, siadam na podłodze z aparatem i czekam. Ptaki przyzwyczajają się do mojego widoku i reagują tylko na gwałtowny ruch. A ja się wtedy nie ruszam prawie wcale. Do kaczek podchodziłam po jednym kroku. Zatrzymywałam się i czekałam aż znowu podejdą. Trwało to dłuższą chwilę, ale było warto ;:63
Lucynko, one tak już podchodzą od dawna ;:108 Raczej wiedzą, że tu jedzenia pod dostatkiem. U mojej mamy dziobią razem z gołębiami i kawkami.

Dzisiaj padał śnieg, było pochmurno i w miarę ciepło (jak na tę porę roku).
A jeszcze kilka dni temu było mroźno i słonecznie. Było pięknie ;:108

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale mimo, że było pięknie, to bardziej tęsknię do takich widoków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;:196 :wit
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Masz rację Iwonko... jak żyć?! A może zwyczajnie nie opierać się! ;:138
Przecież to daje nam szczęście i radość! :heja
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Dopisuję się do kolejnej części :wit też tęsknię za takimi widokami, chociaż na swojej działce mam ich jeszcze mało ;:224 za to mogę pooglądać na forum ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Lubię do Ciebie zaglądać wiesz? Pokazujesz urywki ze spacerów i psie zabawy,poprawia mi to zdecydowanie humor ;:333
Kacze wędrówki można podziwiać,a te ślady na śniegu rozbrajające :D
Nie wiem,czy wiesz,ale w Lilypolu jest już otwarta oferta,można składać zamówienie ;:oj Ja już co nieco wybrałam ;:215
Dziękuję za opis Susanna Tamaro,ładna panna,ale na razie pocieszę się nowościami co zakwitną w czerwcu mam nadzieję.

Pozdrawiam weekendowo :wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

A ja tęsknię za taką puchową bielutką zimą, Iwonko! ;:204
U mnie roztopy, chlapa i breja pod nogami. ;:145 Nie dość, że śniegu było malutko, to dzisiaj stopniał, nic nie dosypało, a zapowiadają mrozy. ;:202
Za wiosennymi i letnimi kolorowymi kwitnieniami też tęsknię, ale póki co, chcę białego śniegu. ;:303

Miłej niedzieli. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Basiu, opieranie się nie leży w mojej naturze ;:224 Poza tym ja lubię być szczęśliwa. Czego i Tobie życzę :heja
Natalko, ;:196 I u Ciebie z każdym rokiem będzie przybywać roślin. Ani się obejrzysz, jak zaczniesz się zastanawiać skąd u Ciebie taki busz i gdzie wcisnąć kolejną roślinę, którą koniecznie musisz mieć :heja z chęcią Ci w tym pomożemy ;:108
Aniu, zawsze miałam lepsze gadane niż pisane, ale skoro Ci się podoba, to ;:215
Chyba dzisiaj intuicyjnie wyczułam, że już sezon rozpoczęty i zajrzałam. Co prawda jeszcze nic nie zamówiłam ale lista już powstała ;:108
Lucynko, a u mnie cały czas sporo śniegu. Na termometrze utrzymują się temperatury bliskie zeru, ale jednak z mały plusem. I mimo, że śnieg topnieje, to codziennie dokładana jest świeża warstwa i tak wynik wychodzi na zero. Prognozy mogą się przecież nie sprawdzić, myśl pozytywnie ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłej niedzieli ;:196 :wit
Awatar użytkownika
Malvy
500p
500p
Posty: 680
Od: 10 lut 2015, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Pięknie się bawi Psina :D . Moja Zołza robi dokładnie tak samo kiedy jest śnieg :D Wtedy przestaje prawie pić w domu tylko zajada śnieg, tarza się i bawi się kawałkami lodu a jak tylko patrzę czy jej jęzor nie przymarznie ;:306
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Witaj :wit . Piękne kolorowe zdjęcia wspominkowe ;:108 a jak widzę psa , który tak bawi się w śniegu to aż mi się mordka cieszy :) . Pozdrawiam i udanej niedzieli życzę :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko, dziękuję i wzajemnie! ;:196 ;:196
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Ale widoczki Iwonko i letnie i zimowe, a piesio oj jak moja Sonia, też szaleje na śniegu, a jak fajnie łapie kuli śnieżne, tyle radości ;:138
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko, też miałam goldena. Uwielbiał zabawy na śniegu. Ulubioną było nurkowanie w zaspach i gryzienie kawałków lodu :D Kiedy widzę twojego Kaprysa, aż mi się cieplej na sercu robi ;:167
Ula
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty cz.ll

Post »

Iwonko wszyscy tęsknimy do takich widoków, tym bardziej że mamy je na dysku i będziemy coraz częściej do nich sięgać! Historia kaczek bardzo mi się podoba, ale szczęśliwy pies przypomina mi naszego. Jego jedyna kąpiel to w strumyku w dolince, a w zimie to właśnie taka w śniegu. Wodę to najbardziej lubi w mojej wanience (woda dla kwiatków koło tunelu) albo właśnie śnieg. Kury też piją śnieg ;:306
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”