Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Dzisiaj rano jak jechałam do pracy też zobaczyłam takie piękne słońce. Zachwycałam się tym widokiem. I od razu pomyślałam - oho, będą piękne fotki u Marysi. I rzeczywiście - cudny początek dnia sfotografowałaś. ;:215
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Lucynko, bardzo dziękuję za info ;:180 , muszę w takim razie zdjąć te heliotropki z kaloryfera, bo tam za ciemno mają.

Ja dzisiaj siałam, siałam, dwa worki 10l ziemi wysiałam, dopiero niedawno skończyłam, na jakiś czas mam spokój, teraz prawie wszystko na balkonie się mrozi, na efekty muszę poczekać do kwietnia. ;:65

Maryś, słoneczko przepiękne, niech nam coraz dłużej świeci.

Pozdrawiam Irena
Awatar użytkownika
Malvy
500p
500p
Posty: 680
Od: 10 lut 2015, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Piękny wschód słońca ;:167

Ja nie wiem jak to jest, niby słońce o minutę czy dwie wstaje wcześniej, ale są dni, że jak jadę do pracy to już jest jasno a są takie, że nic nie widać, jak w najciemniejszą noc :? Ale dziś był ten jasny dzień :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witaj Marysiu,ależ te mrozy dokuczliwe, u mnie chyba szczególnie,nic nie chcą odpuścić ,co prawda w nocy jest -17 ,a było-27 ale to i tak dużo,nieraz myślałam o Twoich kurkach ,czy im nie zimno i jak dają rady ale czytam ,że z nimi wszystko w porządku,a te dwie inne co były w innym kurniku też mają się dobrze?Teraz byle do wiosny ,dzień będzie coraz dłuższy,tylko,żeby te mrozy były takie umiarkowane,ja teraz wymiękłam i postanowiłam odpocząć ,chociaż różne domowe zaległości mam do zrobienia ,nie robię nic tylko to co muszę tzn,obiad :uszy ,pozdrawiam i buziaczki ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witam!
Za oknem słońce, a na termometrze -12 i taką zimę chcę do końca lutego a potem już tylko wiosna!

Bea dlatego też nie mogłam zlekceważyć takiego wschodu, tym bardziej że mróz nie jest już taki dokuczliwy :D

Irenko i to nas raduje!

Malvy dzięki ;:4 ja u siebie widzę przybywający dzień i rano i wieczorem. Jaśniejsze niebo budzi mnie przed budzikową pobudką. Za chwilę zacznę cofać wskazówki i wstawać coraz wcześniej :wink:

Martusiu bardzo dokucza Ci mróz tej zimy. Czytam że różyczki dostały swoje/Twoje stroje i nie drżą na mrozie :;230 Kurki w dużym kurniku mają lepsze warunki i siedzą w nim całymi dniami jedynie młodsze wychodzą, a mniejszy kurnik z kochinami też jak na razie spełnia swoją rolę kiedyś był tylko on. Oprócz pary kochinów są tam cztery młode kurki wysiedziane z jajek więc jest im ciepło w grupie. Problem jedyny który mam to zamarzająca woda, ale i temu staram się zaradzić. Wygrzeb się z zimowych pieleszy i bywaj na FO częściej wstawiaj zgromadzone zdjęcia, żeby ożywić swój wątek. Pozdrawiam i buziaki posyłam ;:196

Na dobry początek dnia!


Obrazek

Dobrego dnia!
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Słońce wyjrzało, wiatr trochę smogu przepędził,ale dalej nie widzę bloków oddalonych o 5 km.
Jak to dobrze ,że można kwitnące,kolorowe kwiatki oglądać.
Mróz dalej trzyma,jakoś nie wierzę w te plus 2 stopnie.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu, podpisuję się pod Twoją petycją w sprawie wiosny ;:63
Koniec lutego, koniec zimy!
A póki co niech będzie tak jak jest... zawsze to mniej wszelkich robactw, grzybów i innych takich "patogenów", które uprzykrzają nam ogródkowanie.

Piękne słoneczko! ;:3
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witaj Marysiu :wit . Cudne słoneczko a ja w nocy miałam - 21 :shock: . Teraz jest słonecznie i jest -11 ;:108 . Jestem tego samego zdania co Ty żeby wiosna przyszła w marcu ;:108. Mam trochę przeróbek zanim przyjadą mi róże i chciałabym zdążyć ;:224 . Dobrego dnia :wit .
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witaj Marysiu kochana ;:196 , początek dnia piękny, taki i u nas był, a teraz taka zawierucha, że świata nie widać ;:202 Marysiu wielka ;:cm za nasionka
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16580
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu, bardzo ładnie to Twoje słoneczko wschodzi. ;:63 Coraz to ładniej, bo coraz to wcześniej.

Rozpuściłaś te swoje kury jak dziadowskie bicze, skoro musisz do nich na dźwięk budzika wstawać. ;:7
Wychowana na wsi nigdy nie widziałam, ;:185 ;:185 żeby ktoś skoro świt kury karmił. ;:131 A rosły, jaja niosły i były zdrowe. ;:215

U Iwonki zamieć śnieżna. Niech ona [ta zamieć] do mnie przypłynie. ;:108 Czekam i czekam, a mróz i słońce jak były, tak są. ;:204 Śniegu jak było malusieńko, tak malusieńko jest. ;:222

Spokojnego wieczoru, Marysiu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Takie cudne niebo to chyba tylko u Ciebie bywa ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu...u ciebie to słoneczko nadzwyczaj ładne. ;:128 U mnie dziś piękny księżyc, duży i taki czyściutki...czyżby na większy mróz się miało. ;:224 Wystarczy tego co jest. :wink: Co do kurek szkoda że ich nie mam, ja dospać nie mogę..wstawała bym przed kurkami. ;:306 . Nie, nie....wcale z kurami nie chodzę spać, taka moja natura. ;:173 . Pozdrawiam. ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Beatko a ja zaczynam wierzyć w plusową temperaturę, bo odczuwam zmianę ciśnienia :wink: Jednak widzę że na krótko ocieplenie zagości. Mam nadzieję że u mnie śnieg zostanie, a jedynie topiąc się będzie trochę sopli!
Na 5 km nie widać? bo pewnie mgła jest ;:306

Basiu o tak niech wymarzną wszystkie nasze uprzykszacze. Łatwiej będzie na wiosnę wyczekiwać jak nam zaczną kiełkować nasiona. Słoneczko to miód na zimowe serce ;:168

Ewelinko zimno u Ciebie! u mnie rano jedynie -12 a teraz nawet -8. Oj ja też chodzę po tym białym ogrodzie i planuję gdzie i co przeniosę ;:306 Tylko żeby wszystko zdążyć, bo potem znowu trzeba będzie czekać do jesieni i plany zmieniać ;:306 Dobrej nocy a jutro słoneczka ;:168

Iwonko nie ma za co! niech coś wykiełkuje to najważniejsze! i ciekawa jestem jak ta kłokoczka się spisze?
Buziaczki i sił do machania znowu łopatą ;:196

Lucynko zachodziło też ładnie! i niech jak najdłużej nam towarzyszy, bo człowiek ma humor lepszy :D
Ja nie karmię kur o świcie tylko otwieram właz żeby mogły wyjść, a ciepłą wodę leję bo po nocy jest beton! Kury maja zbiornik z ziarnem i jedzą kiedy chcą, a gotowane dostają koło południa. Otwierać i zamykać muszę bo wokoło mam lasy a w nich LISY! Śnieg może Ci popadał, co?
Dobrej nocy i jutro niech wreszcie będzie jak trzeba ;:196

Karolino wstań o 7.30 i sprawdź jakie niebo jest u Ciebie ;:168

Zuziu bo pełnia jest, a mróz zdecydowanie mniejszy :wink: jakoś tak odwrotnie się porobiło ;:306 Oj to szkoda, że nie mieszkasz przez płot mogłabyś swoje i moje otwierać ;:196 Ja lubię spać i właściwie muszę, bo jak nie wyśpię swoich przynajmniej 8 godzin to głowa jak globus ;:202 Dobrej nocy ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”