Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Zdjęcia naszych ogrodów.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Dziwczyny też się do Was dołączę i pomarudzę na to pokazywanie paluchem ;:223
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witaj Marysiu,no to zabrałaś się do pracy widzę ,nie umiemy bez niej żyć ,chyba byłybyśmy nieszczęśliwe bez niej ;:306 roboty mi nie ubywa ,chociaż na wejściu postarałam się posprzątać tak dla ogólnego spojrzenia,żeby wydawało się ,że jest dobrze ;:306 u mnie ciągle zimno i tak niefajnie się robi,dobrze ,że chociaż tak wczas zaczęłam ,zaraz zaczną przyjeżdżać kwiaty ,a ja do nowej rabaty nie przewiozłam kompostu i nie wiem czy za jeden dzień zdążę :uszy ,dobrze,że można sobie tutaj troszkę ponarzekać ,pozdrawiam i dobrej nocki ;:196
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Ale my silne babki jesteśmy, i same też dajemy radę :wink: Ale fajna pogoda się zapowiada na koniec tygodnia :D I chmurki z piany biją, no nie wierzę aż w to co widzę. Żałuję, że często tak chodzę zgarbiona po ogrodzie, patrzę pod nogi czy gdzieś na chwasty i omijają mnie takie widoki.
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Dzień dobry!


Iwonko udało się chociaż znowu trzeba zegarek przestać ;:oj Ja odwrotnie bo dom jest nasz a ogród mój, tak to zostało ustawione odkąd straciłam parę roślin przez bezmyślność męską. Co wyczyściła kawałek ziemi w mig go zagospodarował, np. na posadzonych daliach posiał mocno krzewiącą się trawę ;:oj

Krysiu ale jakoś są panowie którzy tworzą własny ogród, co prawda inny niż damski...ale jednak! a możed w takich związkach ktoś inny nosi spodnie a inny bspódniczkę :D

Martusiu działam bo muszem, czas biegnie i wiem że zawsze mam go za mało, zawsze czegoś nie zdążę. Ja tez czekam na hasło...rośliny wysłane a tu miejsca nie gotowe, modrzewie nie wycięte i sprzątanie po nich. Poprzednie gałęzie rozdrobnione ale po tych trzech będzie drugie tyle. Panowie pewnie dostali inne zlecenia i na zapłacie im nie zależy ;:223 Oj Kochana ponarzekamy ale żeby tak od tego się zrobiło to mogłabym cały dzień narzekać ;:306 Pozdrawiam i mocno całuję ;:196
p.s. oddzwoniłam, ale nie odbierałaś :wink:

Agnieszko Ty piszesz o fajnej pogodzie a inni piszą o przymrozkach ;:202 W prognozie miał być deszcz a ja widzę słoneczny poranek ... i tak wolę ;:224 Agnieszko mam takie miejsce gdzie są same chwasty i tam podnoszę głowę do góry i dzięki temu są takie zdjęcia ;:306

Słoneczkiem co prawda rozmytym witam i dobrego dnia życzę!


Obrazek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu mnie dzisiaj zachęciło ;:3 z rana , ale teraz sobie poszło odpocząć :D . Liczę na to, że jeszcze się pokaże... Ja z ogrodem i rekami mam podobnie ... wiem, że trzeba by w rękawiczkach, ale kto by po nie wracał, żeby wyrwać kilka chwaścików ;:306 ...
Kiedyś miałam taką ciocię... zapaloną ogrodniczkę, słynęła z tego, że jak wychodziła do ogródka po pietruszkę do zupy to wujek po jej wyjściu od razu wyłączał gaz pod garnkiem... Na pytanie... dlaczego? - odpowiadał ... Wcześniej niż za 2 godziny to ona nie wróci :;230
Mam podobnie jak ona ;:173 ,tyle że nic na gazie nie zostawiam tak na wszelki wypadek ;:306
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Witaj Marysiu
Ogród Twój ,,a ja wlasnie chyba straciłam swój bo M całkiem zawładnął wolnymi miejscami ,a jest ich sporo i nawet mnie nie słucha co gdzie posadzić tylko robi po swojemu. Zostanie mi podziwianie i pielenie chyba ;:306
Oby dał radę bo jak wiesz ze zdrowiem krucho u mnie go ,a jeszcze nerwy mamy dodatkowe z jego braćmi .
Ja też mam delikaną skórę rąk .Księżniczki już tak mają ;:306
Zdrówka Ci życzę nie choruj ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu poproszę koleżankę o przepis to Ci podeślę, wiem że jest podobny do przepisu na ciasto leśny mech tylko dużo mniej oleju.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

A ja chętnie pracuję w rękawiczkach , tylko teraz Bąbel bez przerwy mi kradnie ;:306 Wystarczy ,że na sekundę odłożę i już nie ma :wink: Ale nic to , kupiłam całą paczke zimą , tanio w Castoramie to mam :wink: Mój M też mi wykosił kilka roślin, teraz jak jest mała to wbijam patyk, chociaż zdaża sie ,ze patyk leży a roślinki nie ma . Ale nie biorę ogrodu dla siebie, szybko by sie do tego przyzwyczaił a ja bym sama harowała , już wolę stracić jakieś roślinki. Jesienią zmieniłam miejscówki dla hortensji, bo się rozkrzewiły a najczęsciej przemarzają. Powiedziałam żeby posadził z tyłu domu pod siatką. ja patrzę a one posadzone z tyłu, nie tylko domu , ale ogrodu warzywnego , owszem pod siatką ;:306 Zupełnie bez sensu. Na końcu ogrodu ich nie widać , tam tylko chwasty i to czego sie nie chce --no i tak to jest :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Malvy
500p
500p
Posty: 680
Od: 10 lut 2015, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Dlatego, że ja też zawsze zapominam o rękawiczkach to tych gumowych zawsze mam po kilka w kieszeniach i jak tylko się złapie na pieleniu to zakładam, zawsze trochę ręce ratuje :D

Czy ja widzę na fotce ze słoneczkiem po prawej pączki na drzewie tudzież drzewie? ;:oj
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16581
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Marysiu, witaj po zachodzie słońca. :wit
Rozmyte też ładne ;:3 . Najważniejsze, że świeciło i choć trochę ogrzewało ziemię. Ciebie również. ;:138
U mnie też świeciło, ale i tak większą część dnia zmuszona byłam spędzić w domu. ;:222
Kiedy ja doprowadzę do ładu moją działkę? ;:202 Ciężkie czasy dla mnie nastały. ;:108 Jak nie urok to przemarsz wojsk. ;:145

Miłego wieczoru, Maryś. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski ogród przed sezonem cz. 34

Post »

Kochani odpowiem Wam już w nowej części, do której serdecznie zapraszam :arrow: tutaj
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”