Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko współczuję. :oops: Trzymajcie się cieplutko. ;:168
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Kochami, bardzo Wam dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, Ann_85; klarag; clem3; seba1999; Annes 77; lemonka; Ola2310; gloff; aneczka1979
Czy byśmy chcieli, czy też nie, życie pędzie dalej, nie oglądając się za siebie. A my razem z nim. W tygodniu praca, dom, w weekendy jeździmy do Teściowej. Do tego jeszcze zbliżający się koniec roku szkolnego a co z tym związane, klasówki, że o próbach do komunii rocznicowej nie wspomnę. Mam jednak nadzieję, że za chwilę nasze życie wróci na normalne tory. Na działkę wpadam na krótkie chwile. Po tulipanach zostało tylko wspomnienie. za to kwitną już czosnki, panny różane pokazują pączki, na widok których od razu szybciej bije mi ;:167 Trawa rośnie jak szalona i co tydzień muszę ją kosić. Zdążyłam też już zrobić oprysk, bo mszyce i inne robactwo zaczyna panoszyć się na rabatach. W sobotę będę chciała podjechać na giełdę kwiatową i kupić jakieś jednoroczne, bo jeszcze nic nie mam.

Życzę Wam udanego dnia!!!

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko, dobrze że jesteś! I dobrze, że macie tyle spraw na głowie... My już jesteśmy po rocznicowej mszy. Też ciągle lataliśmy na próby, spowiedź, zupełnie jak rok temu:) A teraz w końcu można odetchnąć i zająć się troszkę działką. Udanych sobotnich zakupów i słonka! ;:3
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Moi Drodzy wczoraj przeglądałam Wasze wątki i widząc ten roślinny wybuch, czytając, że u niektórych z Was 3/4 róż w pączkach nie wytrzymałam ;:oj Męża wysłałam na próbę do kościoła a sama pognała co sił w nogach na działkę ;:306 Otóż, chciałam oznajmić, że już są i u mnie różane pączusie ;:138 Co prawda nie 3/4 ale 1/2 róż w pąkach ;:167

Obrazek

Obrazek

Żeby nie było tak różowo, mszyce i skoczni też są :evil: wczoraj chciałam zrobić więcej zdjęć ale zamiast aparatu w dłoń chwyciłam opryskiwacz ;:163

Obrazek

wrigley Dzięki za miłe słowa ;:196 Z sobotnich zakupów nici, zapomniałam, że rocznicowa w ten weekend :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Przezimowana fuksja, jedna z dwóch

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Gratuluję pączusiów - cieszą nas wszystkich jak małe dzieci, do którego ogrodu nie zajrzeć :lol: I to jest świetne ;:333

Na pocieszenie powiem, że ja już też latałam z opryskiwaczem - mszyce... :evil:
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

No patrz jak wszystko ładnie ruszyło. ;:3 Ja już też latałam z opryskiwaczem, wszystko wariuje i wcina co się da, łącznie z komarami ;:145 Mnie w sobotę gryzły te paskudy nawet w pełnym słońcu.

A zakupy w takim razie zrobisz w następny weekend ;), jeszcze chwila i tez odsapniesz.
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

To super że róże już mają pączusie.... Moje jeszcze nawet o tym nie myślą.....
A mszyca to chyba u każdego się już pojawiła :) i trzeba z nią walczyć.....
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko gratuluję pączków różanych ;:215 U mnie też się mnożą,a ja czuję radość :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

A moje pannice się ociągają ;:224 Ale może to nic dziwnego po tak drastycznym cięciu wiosną...
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie,
Mówi się, że nieszczęście chodzą parami. I niestety to prawda. W sobotą, gdy pędziłam co sił w nogach na działkę, na ulicę wybiegło małe dziecko. Ostro zahamowałam, a że rower nowy i hamulce tarczowe bardzo mocne, to wylądowałam obok roweru. Efekt: uszkodzenia prawego nadgarstka, posiniaczone nogi i rozcięty łuk brwiowy. Dziś mam wielkie limo pog okiem i wyglądam jak ofiara przemocy domowej ;:oj Dostałam zwolnienie na tydzień z opcją przedłużenia na następny. Z pogody niewiele korzystam, bo ludzie dziwnie na mnie patrzą ;:124 Ale na działkę troszkę zaglądam ;:224
Wczoraj z eMem podjechaliśmy na giełdę kwiatową. Kupiłam pelargonie angielskie oraz 3 białe surfinie, niestety fuksji nie wypatrzyłam ładnych.

Obrazek

Obrazek


Ann_85 Różane pączki cieszą bardzo a teraz oprócz radości jest jeszcze to napięcie związane z oczekiwaniem na kwiat ;:65 Mszyce przeniosły się na maliny, jak tylko ustaną wiatry też je opryskam.

Obrazek

wrigley zakupy zrobione :lol: ja komarów nie mam aż tak dużo, czeremcha skutecznie je odstrasza. Słonka troszkę za dużo, trawa zaczyna mi przysychać i bez podlewania nie da rady ...

Obrazek

buum Nie na wszystkich różach widać pąki, mam jednak nadzieje, że niebawem to się zmieni, bo inaczej będę zła, tyle przecież gnoju nawiozłam ;:215 Na szczęście mam też takie panny, które zaskakują ilością pąków

Obrazek

Annes 77 Moje ;:167 też bije szybciej na widok każdego nowego pączusia. A z każdym dniem jest ich więcej :tan

Obrazek

clem3 też tak mam, róża cięte do gruntu jeszcze pączków nie mają, ale w ich przypadku cieszy mnie sam fakt, że udało im się odbić i nie będę narzekać ;:173

Obrazek

Życzę miłego dnia i zostawiam Was z dzisiejszymi zdjęciami z działki :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Uu... niedobrze. No szczęście w nieszczęściu, że nic gorszego się nie stało ;:185 Też kiedyś zaliczyłam rozcięcie łuku brwiowego, nie jest bardzo widoczna, ale bliznę mam do dziś ;:204

Oj cudnie wyglądają te wszystkie pączuchy Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

No to ładnie pokiereszowana jesteś.... Ty uważaj na radary kochana... ;:306 Dobrze , że nic nikomu się nie stało.
Pączusie różane wszystkich nas cieszą. Mszyce i ja mam. Nawet na powojniku. Wieczorem muszę go opryskać. Wkurzam się bo kupiłam preparat na mszyce i tarczniki wczoraj w B. Nie poczytałam etykiety a tam napisane jest żeby nie pryskać pąków i delikatnych roślin. No to na róże znów coś muszę kupić, no bo jak prysnąć jak panienki mają pączki....?Cholewcia ;:223
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko bardzo lubię jeździć na rowerze,to fakt,trzeba uważać,bo z każdej strony może wybiec dziecko lub zwierzę ;:224
Kask miałaś? Ja koniecznie muszę kupić,ale jakoś mi nie po drodze.
Działka i kwitnące róże to radość,masz mocno zapączkowane,będzie pokaz.
My dziś na grilla chyba pojedziemy,bo w maju nie było okazji ;:224

Buziaki i miłego week ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”