Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Śliczne trolle ;:215 Też miałabym dylemat, które wybrać?
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Jak ciekawie u Ciebie. Teraz na szybko przeglądnęłam wątek, ale muszę dokładniej nadrobić. :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko widzę, że głowa pełna planów ;:215 Też nie przepadam za figurkami w ogrodzie, ale te trolle całkiem fajne :D Mam nadzieję na fotorelację z realizacji :wink:
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko trole zakupione ? :-)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Mrlenko, nadrobiłam wątek :) Bardzo miło się tu przebywa. Będę zaglądała regularnie :wit
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie czwartkowo ;:7

Weekend praktycznie przeleżałam, dopadły mnie jakieś wirusy, do tego dd wtorku praktycznie nie wychodzę z pracy, ciągle coś pilnego wyskakuje, raport goni raport, prezentacje. Jednym słowem "bleee" ;:222 Korci mnie strasznie, aby wziąć jutro dzień wolny i pogrzebać troszkę w ziemi ale prognozy nie są zbyt optymistycznie i chyba przełożę ten pomysł na bardziej odpowiedni ;:3 dzień.

Trolle zamówiłam trzy i nie powiem które ;:224 będzie niespodzianka ;:172 a że nie śpieszy mi się aż tak bardzo, bo za przemeblowanie na skalniakach zabiorę się pewnie w weekend majowy, to umówiłam się ze sprzedającym, że podrzuci mi je "przy okazji".

Gorzej z donicami. W dalszym ciągu nie podjęłam decyzji czy betonowe czy drewniane-ocieplone styropianem Koszt zakupu podobny, z tą różnicą, że drewniane może sama bym zrobiła ...

Zobaczcie sami....

Obrazek

Mariusz- gloff wymiękłam jak je zobaczyłam ;:306 poza tym podobają się mojej córce, która zgodziła się odstąpić od pomysłu wróżkowego zakątku na rzecz owych trolli ;:215

Ann_85 Zgadzam się, leniuszki z nich, naprawdę urocze.

buum zamówiłam ;:130 ale kiedy do mnie przyjadą tego nie wiem

Dorotko trolle wybrała Ola, a jaką miała przy tym frajdę ;:108

lemonka Miło mi. Moje ogrodowe zmagania to wzloty i upadki, najczęściej spowodowane pośpiechem lub niewiedzą. Ale staram się ;:215 Bardzo jestem ciekawa tego sezonu, jaki efekt da poszerzenie rabaty? Czy ciurkadełko wypełni się kwiatami? Zobaczymy ;:65

Małgosiu w planowaniu to ja jestem mistrzem :;230 gorzej z realizacją, bo wyobraźnia przestrzenna u mnie słabo działa. Na szczęście eMuś zawsze sprowadzi mnie na ziemię i nie pozwoli "przekombinować". Trolle zamówione, nie mogłam się im oprzeć.

Zostawiam Was z moją new dawn, miłego dnia :wit

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witam Cię Marleno!
Od pewnego czasu zaglądam do Twojego wątku, czas się ujawnić :D
Trolle urocze, bardzo jestem ciekawa jak będą wyglądały wśród roślin na skalniaku.
Donice - no faktycznie masz z nimi dylemat. Ja lubię drewno, ale do Twojego domku moim zdaniem lepiej pasują te zupełnie proste - betonowe.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlena mam nadzieję, że do weekendu mi przejdzie i będę mógł popracować w ogrodzie o ile pogoda dopisze ;:3
Hmm koncepcja całkiem fajna z tymi donicami myślę, że musisz wziąć pod uwagę kwestie tego, że drewniane w pewnym momencie zaczną ulegać degradacji z powodu warunków atmosferycznych, a betonowe jednak będą trwalsze i więcej lat wytrzymają :) No ale ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie :)
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

To czekamy aż przyjdą trole :) i oczywiście na fotki. Sam zastanawiam się nad nimi :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

U mnie też metoda prób i błędów ;) W końcu jakoś się nauczymy ;:108
Donice betonowe lub podobne też planuję, ale zastanawia mnie to, że wszystkie, które widzialam nie mają odpływu. Nie wiem czy tak można rośliny sadzić pod gołym niebem. Nie bardzo mi się to podoba. W domu przecież wszystkie doniczki mają odpływ i nie wyobrażam sobie żeby nie miały.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Właśnie szykuję się do pracy i wiecie jaka jest pogoda - słoneczna ;:oj a przecież miało padać i przez to że miało padać nie wzięłam na dziś urlopu ;:223 Z jednej strony cieszę się ;:3 a z drugiej krew mnie zalewa ;:124 I jak to żyć, pytam ;:224

Obrazek


Marysiu Witam Cię w moich skromnych progach, cieszę się, że porzuciłaś skrytoczytactwo ;:333 Sama jestem ciekawa jak to z tymi trollami wyjdzie, oczy niebanalnie ;:173
Jeśli chodzi o donice, to skłaniam się ku betonowym, jedynie czego obawiam się, to czy nie będą pękały gdy system korzeniowy rozrośnie się .... Nie podjęłam jeszcze decyzji. Prace zaplanowałam na maj, więc jest jeszcze chwila na zastanowienie się.....

maniolek Mam nadzieję, że już po chorobie ;:333 Ja jeszcze pociągam nosem ale jest już ok. Za to zezłoszczona chodzę od rana. Miało padać a świeci słońce a ja za chwilę zmykam do pracy, bo wolnego jednak nie wzięłam. Nad donicami dalej się głowię ale coraz bardziej skłaniam się ku betonowym ...

buum ;:
buum pisze:To czekamy aż przyjdą trole :) i oczywiście na fotki. Sam zastanawiam się nad nimi :D
Nie ty jeden :;230 może hurtem zamówimy ;:306

Iza Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Ja na początku nie miałam koncepcji, sadziliśmy co nam dali a potem nie wiadomo było co z tym dalej zrobić. Teraz planuję i długo zastanawiam się, czy moje planu mają sens i czy na pewno tego chcę. Kobieta zmienną jest i zdarzało mi się, że to co mnie zachwycało, po kilku dniach nie było już takie atrakcyjne.
Donice, bez względu na to jakie, muszą mieć odpływ ;:108 Te betonowe nie mają dnia, wiec gdyby postawić je na ziemi, problem rozwiązuje się sam. Ja mam nieco gorzej, bo postawię je na utwardzonym podłożu, przez co bez porządnej warstwy drenażu i wywierceniu otworów odpływowych nie obejdzie się. To samo z drewnianymi.

New dawn raz jeszcze

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Haha było by najlepiej hurtem, wtedy i cena była by jeszcze lepsza. Ale ja na razie muszą zakupić jeszcze parę innych rzeczy a później ozdoby :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenka teraz jest i u mnie słońce,ale o 13 ma padać ;:oj Także spokojna głowa:) A we wtorek ma być ciepło ;:3 Może wtedy wolne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”