Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

A moje ciemierniki to zakwitły pod śniegiem. Takie terminatory , a co!
Teraz dopiero jak wszystko stopniało to je widać...Ale wody i błota do wszędzie dookoła pełno. ;:222
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Łoo matko, ale się zagapiłam :oops: Zgłaszam się przy ciurkadełku i ja :wink: Lepiej późno niż jeszcze później ;:306 Swoją drogą słowo "ciurkadełko" mnie powaliło :;230
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie :wit
Pogoda straszna, wieje i pada, tak, jakby głowy chciało pourywać.

Na szczęście we Wrocławiu było bardzo przyjemnie. Miasto okazało się być bardzo atrakcyjne. :wit Z braku czasu zwiedzanie ograniczyłyśmy do starówki, która opanowana została przez krasnale

Obrazek

Są dosłownie wszędzie i każdy jest inny, niepowtarzalny. Krasnalowy pomysł uważam za bardzo trafiony. Dzieciaki szukając tych malutkich postaci, chcąc nie chcąc, zwiedzają miasto bez marudzenia ;:215

Mnie najbardziej rozbawiły te dwa jegomoście

Obrazek

W planie wycieczki punkt najważniejszy zajmowało afrykarium mieszczące się na terenie zoo. Miejsce niesamowite, jedyne w swoim rodzaju, polecam każdemu, nie tylko dzieciom ;:108

Obrazek

Dla bardziej zainteresowanych krótki filmik poglądowy

https://youtu.be/AsRxDbzlGfs

https://youtu.be/ClF3oT5L5KI

https://youtu.be/024Q9jXswws


Dziś odpoczywam po wycieczce. Z tej okazji kupiłam sobie małe co nieco ;:209

Obrazek


Seba u mnie wielkość parapetów to problem nie do przeskoczenia ale i tak wysiewając zawsze mam nadwyżki, które rozdaję gdzie popadnie.

Aniu, aness wiosnę czuć w powietrzu, ptaki wracają z ciepłych krajów a więc tylko patrzeć i będzie ;:65 Tulipany kupuję w b, u mnie jest ich całkiem spory wybór. Bardzo je lubię, zwłaszcza o tej porze roku. Mam nadzieję, że i Tobie udało się je kupić.

ewka36jj dziękuję za podpowiedź. Jeszcze waham się z zakupem ale pewnie skuszę się

dorotka350 Wrocław to był strzał w 10 Bardzo jestem zadowolona, choć tempo zwiedzania zawrotne i zmęczenie fizyczne deje mi się we znaki, od tego chodzenia mam zakwasy :;230 Za to psychicznie odpoczęłam i to jest najważniejsze. Twoje nowe hobby jest super ;:215 Z niecierpliwością czekam na kolejne dzieła

Blueberry witaj skrytoczytaczu ;:306 Miło wiedzieć, że ktoś śledzi moje wątki - mam nadzieję, że teraz będziesz częściej zaznaczała swoją obecność.

Gosiu wiosnę czuję już każdą komórką ciała. Odpoczynek dobrze mi zrobił, nastrój mój poprawił się a wizyty w sklepie ogrodniczym napędziły do działania ;:333

Mariusz takie promocje ma Rai....r Sama jestem w szoku, teraz będę polowała na kolejne okazje ;:173

nifredil Pewnie i u Ciebie rabaty płyną, u mnie na działce wody co nie miara ;:oj wejść nie można było, bo alejki pozalewane. We środę byłam sprawdzić co z moimi pannami, niestety kilka wygląda na mocno zmarznięte. Mam jednak nadzieję, że odbiją bez problemu, tak jak w zeszłym roku.
Cebulowe nie wystawiają u mnie nosków, siedzą pod ziemią i udają, że ich tam nie ma ;:306

Olu a to ci ciemierniki :D u mnie błota jeszcze nie ma, cały ogród w wodzie, wejść nie było można. Na szczęście moja działka nie jest zalana, woda nigdzie nie stoi, ufff.....

Aniu, ann spoko, zdążyłaś z wizytą pod wiosną :;230 miło, że jesteś ;:196 "ciurkadełko"od "ciurkania" ;:306

Miłego weekendu Kochani !!! ;:215
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenka my od kilku lat się wybieramy do zoo we Wrocławiu,właśnie afrykarium nas ciekawi ;:108
Zakupy przednie,floksy w ładnym kolorze ;:215 Ja dziś kupiłam doniczkę z narcyzami i już mi lepiej,żółty kolor rozwesela i to bardzo ;:333
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Aniu, koniecznie wybierzcie się do arykarium, ja jestem pod wielkim wrażeniem. Nie miałyśmy czasu aby zwiedzić całe zoo, więc trzeba będzie wrócić ;:224
Też szukałam dziś narcyzów ale to co znalazłam było już tak przekwitnięte, że szkoda było brać za to pocieszyłam się floksami, mam nadzieję, że wyrosną na ładnie roślinki ;:333

............................................................................................................................

Pisałam Wam wcześniej, że u nas wieje i pada, a teraz mamy śnieżycę ;:oj gdzie ta wiosna którą tak mocno czułam ;:130

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko wycieczka wyjątkowo udana. ;:215 Kapersy niedługo znajdą swoje miejsce, niech słońce na nie świeci, a nie śnieg przysypuje. ;:108
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko fajna wycieczka ;:333
A te zakupy są super, szczególnie lubię floksy i łubin. Kojarzą mi się z ogródkiem mojej babci :D
Ale nasypało śniegu ;:oj
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Obudziłaś moje wspomnienia z pięknego Wrocławia.
Floksy też uwielbiam, za to łubin wolę podziwiać z daleka. Całe dzieciństwo wygrzebywałam jego siewki z całej działki, syzyfowa robota.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko widzę wycieczka udana :) Ja też planuję zobaczyć afrykarium, ale jakoś mi nie po drodze ;) Zakupy po wycieczce też się udały, więc można zaliczyć wyjazd do bardzo udanych :) :tan
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Krasnale zajefajne,fajnie by w ogrodzie wyglądały :D Wycieczki do afrykarium zazdroszczę :wink: Śnieżyca szok,dziwnie ta wiosna w tym roku nadchodzi :(
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Krasnale urocze. Takich i innych trzeba mi w ogrodzie ( niekoniecznie tych na eksport do Niemiec, co to przy szosie można nabyć, ale własnie takich jak we Wrocławiu). Super, że wkleiłaś z nimi zdjęcia. Niech nam wszystkim sprzyjają!
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Powiem ci kochana , że i ja napaliłam się na wycieczkę do afrykarium...
Obejrzałam filmiki na Yotube i już bym jechała.To wycieczkę już mam zaplanowaną. Druga do Morskiego Oka... ;:173
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Dobre mi małe co nieco ;:306 Wycieczka super, mnie we Wrocławiu urzekła jeszcze fontanna multimedialna, ale teraz to pewnie jeszcze nie działa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”