Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko teraz trwa pełnia kwitnienia ;:215 Novalis u mnie w tym roku biednie wygląda ;:222 Twój za to się prezentuje ;:333
Ostróżek jeszcze dokupię,uwielbiam każdy kolor i dużo więcej :D
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Poszukiwania trwają, tak łatwo się nie poddam, bo rabata pergolowa aż prosi się o kropkę nad i w postaci fontanny :lol:
Ostróżki i ja bardzo lubię, białą koniecznie muszę dokupić ;:224
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie,
Dzień, choć pochmurny, bardzo przyjemny. Od rana spędzam go na działce. Trawa skoszona, rabaty wypielone i teraz z czystym sumieniem siedzę na leżaku, popijam kawusię i napawam się widokiem kwitnących róż słuchając szumu wody z ciurkadełka. I to jest to, co tygryski lubią najbardziej ;:108

Róże kwitną na całego, jedne przekwitają, inne dopiero zaczynają, no po prostu coś pięknego. Ostatnimi dniami bardzo wiało i widzę, że new dawn połamała się troszkę. No ale nic to, odrośnie. Wiosenne nowości (boscobel, foxy i pashmiana) dalej trzymają mnie w napięciu i nie chcą pokazać kwiatów. Czekam więc cierpliwie ;:65

gloff trawa z każdym dniem coraz bardziej żółta, niestety słońce daje jej radę a ja nie mam kiedy podlewać, pewnie po upałach, które mają nadejść w przyszłym tygodniu z zielonego koloru nic nie zostanie. Ciurkadełko jest mega. Uwielbiam je ;:167

Obrazek

maniolek w tym sezonie rzeczywiście działka prezentuje się pięknie. Mogłabym spędzać na niej całe tygodnie. Pracy już nie ma tak dużo, jak na początku, więc tym bardziej chce się na nią wpadać ;:333

Obrazek

Annes 77 również będę chciała dokupić ostróżek, nadają rabatom wysokości i lekkości. Novalis bardzo ładnie kwitnie, również Aleksandra princes of luxemburg obsypała się kwieciem

Obrazek

clem3 ja ostróżek dokupię na pewno: białą i niebieską, a nawet kilka :;230

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko, obejrzałam sobie na spokojnie fotki z ostatnich kilku dni. Powiem jedno - jest cudnie u Ciebie ;:215 Będę miała dzisiaj kolorowe sny :D ;:19
Jasmina niesamowicie zapączkowana, pozostałe panny również. Ech, chciałoby się zatrzymać czas...
Będę zaglądała czy Boscobel już zakwitła, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opiniii.
Ta róża z nimułką, o którą pytałaś to oczywiście Reine des Violettes. Ta druga to LO ;:108
Miłej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko cudowny spektakl dają Twoje różyczki a te fotki z ciurkadełkiem śmiało mogłyby uchodzić za zrobione w rosarium na Wyspie Mainau - skąd wróciłam tydzień temu ;:oj :D
Miłej niedzieli , pozdrawiam ;:196 :wit
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Dorotko mam nadzieję, że sny miałaś różane ;:196 Rabaty wyglądają cudownie, róże w każdym calu zachwycają. Podziwiałam u Ciebie Stephanie Baronin zu Guttenberg, jak pięknie wygląda ;:224 Moja jeszcze w pąkach i jakoś bardziej biała niż Twoja ...

Obrazek

Anetko musiałam sobie wygooglować tą wyspę i wiem już, że wycieczkę miałaś wpaniałą. Już biedne do Twojego wątku sprawdzić, czy coś o niej napisałaś ;:65 Curkadełko uwielbiam ;:167

Obrazek

Clem Małgosiu, wrócę do Twojego pytania o działanie fonatanny przy pochmurnym niebie. Wczoraj słonka praktycznie nie było, wyłączyłam akumumator a fontanna dalej działała. Może nie wyrzucała wody z zawrotną siłą ale działała ;:333

https://youtu.be/lAdKkr38PNk

PS - moja pashmina wciąż każe na siebie czekać

Obrazek

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Moja pashmina też dalej się ociąga :evil: Ma już bardzo nabrzmiałe pączki, ale jeszcze nie rozkwitły się.
Jesienią planuję posadzić dużo szałwii omszonej na rabatach różanych, ostróżek też ;:138
Miałaś rację co do pastelli - nic ciekawego :roll:
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Seba pastella mnie rozczarowuje ale na zdjęciach wychodzi ślicznie ;:173

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko, sny miałam nie tylko różane ale i bardzo kolorowe :D
Stephanie z czasem bieleje albo jak kto woli jaśnieje. Moja też ;:108 Pierwsze kwiaty były mocniej wybarwione, bo i noce były dość chłodne. Teraz większość jest prawie białych.
Co do Pastelli mam dokładnie te same odczucia. Ona na zdjęciach wychodzi rewelacyjnie. Trochę gorzej jest w realu. Kwiaty ma małe i pokrój trochę dziwny. Jakaś taka rozlazła jest... :roll:
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Piękne kwitnienia ;:173 Dodam, ze moja Pashmina też nie należy do tych, którym by się spieszyło :wink:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

No muszę, muszę mieć taki dźwięk u siebie ;:173 I ławeczkę w bliskiej odległości ;:108 Bo róże już w tym miejscu rosną :D
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie,
Nie wiem jak Wy ale ja ciężko znoszę taką pogodę, jaką mamy obecnie. Upał, deszcz, duchota, duża wilgotność to nie jest mój klimat.
Na szczęście w pracy klima działa bez zarzutów ;:333

Róże kwitną w najlepsze. Co zaglądam na rabatę, to widzę jakieś nowe kwiaty. Uwielbiam czerwiec... mógłby trwać dłużej ;:108

New Down widać, że jest zadowolona z cięcia odmładzającego, które zafundowałam jej tej wiosny, bo wypuściłam sporo nowych pędów.

Obrazek

Piękne ma kwiaty

Obrazek

A tu w towarzystwie Falstaff, którą muszę przesadzić, bo słabo rośnie w obecnej miejscówce.

Obrazek

Bonita, którą musiałam ciąć do ziemi ładnie odbudowuje krzaczek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pashmina w końcu pokazuje co kryje w środku - boska jest, chyba dokupię kolejną ;:224

Obrazek

Obrazek

a będzie więcej

Obrazek


I moje ciurkadełko ;:167 ;:167 ;:167

Widok z tarasu

Obrazek

I z bliska, w towarzystwie Novalis i Pastelli

Obrazek

a tu tyły i MariaTeresa

Obrazek

A tu moja różanka, szkoda, że zdjęcia nie są w stanie oddać tego, jak pięknie wygląda w rzeczywistości

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Różanka na tle Foxy Flower Circus

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko, coś małe foty, daj się poprzyglądać z bliska :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”