Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Musiałem sprawdzić co to za róża na Pashmina :) czym się każdy tak zachwyca ;:306
Kurczę faktycznie jest śliczna :D Czy ładnie rośnie w naszym klimacie ??? Jest jakoś bardziej wymagająca od innych ???
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko cudne tulipany i hiacynty ;:215 Bratki ślicznie zdobią, chyba też sobie muszę kupić ;:224
Sadzonki róż full wypas ;:333
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Halo, halo :wit
Zima dawno się skończyła :lol:
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Ktoś chyba bardzo zajęty pracą :D Albo się zapomniało hasła do forum ;:306
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie Kochani,
Dziękuję Wam za to, że do mnie zaglądacie ;:196

Przepraszam za to milczenie ale ostatnio nie mam czasu na działkę ani na cokolwiek innego. Z teściem coraz gorzej, więc w weekendy staramy się do niego jeździć, przez co wszystkie obowiązki domowe musimy ogarnąć w tygodniu.
Na działkę nie starcza mi czasu ani sił i jakoś ;:167 do prac ogrodowych nie mam. Wpadam tylko na chwilę, robię co muszę i pędzę dalej. Wszystkie roślinki dostały solidną porcję nawozu, rabaty obsypałam korą, po 10 dnia w końcu (!!!) posadziłam róże do donic i raz skosiłam trawę. I to tyle w temacie ...
Za to zaglądam do Was, tylko na wpisy nie mam czasu ....


Ann_85, buum, Annes 77, Ola2310/b] pozwólcie, że podziękuję za te ochy i achy nad sadzonkami ;:196 oby przetrzymanie w wodzie im nie zaszkodziło ...

Obrazek

dorotka350, Aneczko pashmina wypasiona, reszta widzę, że również ją goni. Wszystkie trzy panny siedzą w donicach a ja czekam na pąki

Obrazek

clem3 bratków na skalniaku przybywa, nie wiedziałam, że tak się wysieją. Hiacyntów na pewno dokupię i pozostałych cebulowych również ;:215

Obrazek

seba1999, buum dziękuję za wywołanie do tablicy ;:173 to był motywator aby iść wczoraj na działkę i zrobić kilka zdjęć. Musicie wybaczyć to milczenie, ale za dużo się u mnie teraz dzieje i na FO (i na wszystko inne) nie starcza mi czasu .....

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Mimo że mało czasu masz na działeczkę to i tak wszystko pięknie rośnie i widać dajesz radę pogodzić wszystko.Rabata z tulipanami i hiacyntami wygląda ;:oj :wink:
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko pięknie u Ciebie na działce...bukiet hiacyntowy rewelacyjny ;:333 Na pewno jest Ci ciężko,kiedyś często byłaś na forum,ale to zrozumiałe,że jeśli w rodzinie dzieją się różne rzeczy i nagle trzeba stawić czoła różnym problemom.
Róże na pewno sobie poradzą,moje dostały w kość,kiedy przymrozek w jedną noc sporządził wiele szkód ;:224
Za to w Twoim ogródku czysto i radośnie ;:215 Trzymaj się,życzę dużo zdrówka dla teścia ;:108
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko smutne wieści, no ale my nic na to nie poradzimy, ktoś inny układa plany życiowe dla nas. Mimo wszystko ogród wygląda bardzo ładnie :) czyściutko i pięknie kwitną kwiatki ;:63
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko ;:168 Działka kolorowa i czyściutka. ;:138 Hiacynty szczególnie dorodne. ;:oj
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko zdrowia dla teścia. ;:168
O nas się nie martw, cierpliwie poczekamy. I działka też. Trzymaj się cieplutko. ;:196
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko nic się nie dzieje. Są ważniejsze rzaczy niż fo.
Bardzo ładnie u Ciebie :D
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko, są ważniejsze sprawy niż forum i to, że nie masz na nic teraz czasu jest zrozumiałe. Trzymam kciuki, żeby teściowi się polepszyło ;:4 Ogród też nie ucieknie, a jeśli zrobiłaś najpilniejsze rzeczy, to tym bardziej.
Tak myślę jakby Ci przekazać te floksy, które urosły już całkiem pokaźne ;:224
Przeczytaj pw ;:196
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Dziękuję Wam bardzo za te wszystke miłe słowa ;:4
Niestety są takie rzeczy na które wpływu nie mamy. To już ostatnie stadium choroby.....
W ten weekend zostaję w domu, eM jedzie sam a ja nadgonię trochę wszelkie zaległości.

Wczoraj po pracy na chwilę wpadłam na działkę. Maliny, borówki, truskawki, poziomki - wszystko zaczyna kwitnąć tylko pszczół jakoś mało w tym roku :?: w ogóle ich nie widzę ....

Trawa rośnie jak szalona, znów trzeba ją ciąć ale nie ma co się dziwić skoro jest ciepło i ciągle pada

(zdjęcia słabej jakości)
Obrazek

Mariusz tuplipany wygladają ślicznie, warto sadzic cebulowe ;:333

Obrazek

Annes 77 brakuje mi czasu na to co lubię, FO zawsze było dla mnie przyjemną odskocznią, a działka azylem. W tym całym raku najgorsze jest to, że nie ma jak pomoć. Ja jestem osobą, która nie lubi stać w miejscu, chciałabym coś zrobić a nie stać bezczynnie ....
Taka choroba wykańcza nie tylko chorego ale i całą jego rodzinę, jeśli nie ma się takiego azylu jakim działka jest dla mnie łątwo pogrążyć się w rozpaczy .... ;:185 Na szczęście my jakoś sobie radzimy a każdy zielony listek cieszy

Obrazek

maniolek tak to bywa w życiu, że czasem wieści smutne ale trzeba umieć sobie z nimi jakoś radzić. Dla mnie działka jest ucieczką i lekarstwem, jak się porządnie napracuję, tak że bolą mnie wszystkie mięśnie to od razu ciężary z serca mi spadają. Wysypana kora przykrywała wszystkie chwasty wię rabaty wyglądają całkie nieźle ;:333

Obrazek

cyma2704 Hiacynty w tym roku pięknie zakwitły, dobrze im zrobiła solidna porcja nawozów. W zeszłym sezonie niczym ich nie podsypałam i kwitły tak sobie. Szczególnie te żółte bardzo mi się podobają

Obrazek

aneczka1979 dziękuję za miłe słowa ;:196 specjalnie dla Ciebie, fotka z wczoraj. Co prawda jeszcze nie uruchomiona ale i tak ładna

Obrazek

seba1999 dzięki za słowa otuchy. Jesienny wysiłek w sadzeniu opłacił się, dzięki tulipanom rabaty są kolorowe i pachnace

Obrazek

Dorotko masz rację, że ogród nie ucieknie ale trzeba o niego dbać. Dziś koniecznie muszę zrobić oprysk, bo widzę nadgryzione różane listki. Dzięki za pamięć, odp na PW ;:196

Obrazek


A teraz pochwalę się. Dziś skoro świt mój pies stwierdził, że nie ma spania i on chce wyjść (była 5 rano ;:14 ) W weekendy ja z nim wychodzę, więc wstałam i poszłam. Gdy wchodziłam do bloku zauważyłam, że coś jest w skrzynce na listy. Jaka była wielka moja radość, gdy zobaczyłąm przesyłkę od Austina :heja TA -DAM mam i ja, swój własny katalog ;:215

Obrazek

Ileż tam ślicznotek, nie przepadam za czerwonymi różamia ale Darcey Bussell skradł moje ;:167 i ta Desdemona, taka śliczna ;:224 Oj, chyba będzie trzeba zrobić nową rabatę na jesieni ;:306
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”