Moje oczko w głowie cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witam przemiłych gości ;:4 i bardzo przepraszam ale do domu wpadam tylko na chwilkę naładować baterie i wracam na działkę - jak jest ciepło to tam jest cudownie :D ale tęsknię za wami - co prawda podczytuję co u Was słychać ale nie zawsze wszystko nadarzam i internet trochę za słaby chyba mam . Na pisanie brakuje sił czasu , weny i zazwyczaj to bateria siada .
Jeszcze mi mysza siadła a na laptopie nie za bardzo mi idzie .
Jolu tak mogłaś czytać bo kiedyś o tym pisałam - na krzaczek trzy , cztery tabletki i uwiąd odpada .
Zakop i podlej porządnie i tyle .
Jolu może i ja tak będę mieć ogródek przy domu - na starość ;:306
U mnie też susza - te świeżo posadzone trzeba podlewać .
Fajnie że życie Ci się tak ułożyło .
Pozdrawiam serdecznie ;:168
Lucynko nie do konca szczęściara bo ja tak jeszcze nie w domku ale juz się da przespać :D
Wszystko prowizorka .
Bardzo Ci dziękuję za życzenia ;:196 I dla Was też dużo zdrówka i żeby się wszystko potoczyło tak żebyś mogła zamieszkać na działce .
Jadziu na działce jest cudownie a szczególnie rano i przed zachodem słońca . Śpiew ptaków , zapach kwiatów , cykanie swierszczy i przepiękny księżyc w pełni tylko szkoda że noce zimne są .
Ja czasami sama sypiam jak M. w pracy :D
Bożenko tak - bardzo Ci dziękuję za nazwę ;:196 znam go i mi nazwa uciekła .
To jest to - tego mi potrzeba , przebywanie wśród kwiatów i te cudowne wschody i zachody słonca ;:333
Witaj Arku ;:168
Bardzo dziękuję za pozdrowienia , życzenia i te piękne budujące słowa .
Również pozdrawiam :wit
Witaj Marysiu kochana ;:196
Internet mam tylko trochę słaby moja bateria w laptopie juz za długo nie trzyma , także wpadam , poczytam szybciutko i nawet nie piszę a czasami wracam z działki i padam .
Bardzo Ci dziękuję za piękne życzenia ;:168
Karolinko sporo krzewów ruszyło i potem spadł śnieg i potem mróz i po prostu zmarzło - co nie co odbija od korzenia ale nie wszystko .
Na patyczki zylistka jestem chętna ;:108
Po prostu się przejęzyczyłam ale wysłałam dobrze
Dzięki bardzo .
Witaj Tereniu :wit
ja też nocuje we wiacie ale i to sobie chwalę oby tylko ciepło było - przebywanie wśród kwiatów cały czas mi wszystko wynagrodzi :D
Ja to już od wiosny choruję na tą chorobę - chroniczny brak czasu ,nie wiem czemu ??ale to chyba to starość tak mnie spowalnia .
Współczuję upadku ;:196 ale dobrze ze wszystko dobrze się skończyło .
Ha ha - powiedz jak to zrobic ?? ja też sobie odejmę troszeczkę .
Dzięki i również pozdrawiam :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witaj Tereniu,fajnie ,że możesz już być na działce z kwiatuszkami i ptaszkami ,że masz warunki do nocowania ,to i robota inaczej ubywa,chociaż ja się chyba przepracowałam i mnie nie ubywa :uszy ,dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień ,pogoda była przytłaczająca,robiłam,ale zeszłam z ogrodu ,bo się nie dało już dłużej pracować ,pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu oby jak najdłużej trwała pogoda na działkowanie... nie ma jak pobyt wśród zieleni, to rekompensuje wszystkie niedostatki ;:173 Życzę szybkiego spełnienia marzeń ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Aaa,to kalla na uwiąd.Myślałam,że na jakieś wzmocnienie,czy co.Dziękuję.Warto zapamiętać.
Kąpałam dzieci w kalli ,na ospę i mi zostało pastylek :wink:

Teresko,proszę ;:180 zrób zdjęcie z wejścia na ogród.Kiedyś pokazałaś takie zdjęcie z alei -w dal.Tak pięknie to wyglądało.Ciągla mam w pamięci.
I z tych wschodów i zachodów słońca,o których piszesz :D
Na forum brakuje mi takich ujęć z oddali.Widzę dużo ''detalicznych'' fotek.Sama ostatnio staram się cykać,by było widać coś jeszcze,a nie tylko kilka kwiatków ;:224 ;:131 .Jak ogród się zmienia.Ale coś nie mogę się zmobilizować i czasu brak,by wstawić na swoim wątku...
Baw się dobrze ;:224 ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu zapracowana jesteś, ale jak będziesz już mogła usiąść to pokaż nam to swoje królestwo :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu melduje ,ze Hortensjowe patyczki ukorzenione i już nawet pokazał sie kwiatek :heja ;:196 Kurcze jestem ciekawa w realu jak wygląda ;:167 .Mam dla Ciebie odłożone parę cebulek Ipheiona i śniedka zwisłego jednak czekam na Pamelkę ,żeby wystartowała.Dla pewności koleżanka ma ukorzenioną Pamelkę młodą sadzonkę .Jednak muszę do niej po nią podjechać wtedy wszystko razem zapakuje .Zastanów się Tereniu co byś jeszcze chciała ;:196 Odpoczywaj i relaksuj się wśród kwiatów i śpiewu ptaszków ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
gardener1987
500p
500p
Posty: 847
Od: 10 lip 2010, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Skarżysko Kościelne (świętokrzyskie)

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu jak tam plany budowy domu?? będzie na przyszłą wiosnę??
"Młodość uśmiecha się bez powodu"
Pozdrawiam Ania
Ogród Ani :)
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

No dzisiaj mam całkiem specjalną okazję, żeby się tu wpisać :)
Tereniu - dziękuję!!! ;:167
A wyjaśniając innym - bo ja dzisiaj byłam u Tereski po roślinki :) I powiem Wam, że naprawdę nigdy jeszcze nie widziałam takiej obfitości i różnorodności roślin w jednym miejscu! A do ogrodu wchodzi się tak sobie...prosto z ulicy...przez bramę...niczego nie widać...a potem nagle: Zaczarowany Ogród! To było niesamowite ;:oj
I ja Ci dziękuję oczywiście za rośliny też...ale przede wszystkim za ten niesamowity widok ;:180
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Podpisuję się pod wpisem Ewy gajowej rękami i nogami :D Wszystko pięknie i obficie kwitnie i jest tak fajnie schowane przed światem. Tereniu czy chcesz siewki moszenek i chyba mydleńca? Moszenki mam na pewno bo siałem a mydleniec - sporo się przed garażem nasiało takich roślinek co jeszcze ich nie miałem więc myślę, że to on. Paulownia od Ciebie cała żyje, wypuściła od ziemi jeden pęd, który już urósł metr ;:oj
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Ja co prawda znam ogród Tereni bardzo młody sprzed dwóch lat, ale już wtedy było na czym oko zawiesić. Miejsce jest świetne, bo niby w środku miasta a ogród jakby poza miastem.
Tereniu, a nie masz prądu na działce? no chyba że nie podłączony jeszcze?
Jak już wszystko sobie ułożysz i domek zacznie powstawać to nie będziesz musiała biegać a i czasu będzie więcej miała. Mam nadzieję że zdjęcia robisz i jak będzie więcej czasu to wkleisz :D
Pozdrawiam Cię serdecznie i deszczu życzę, bo Michał pisze że u niego ani kropli to pewnie i u Ciebie ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witam Kochani ;:4 mżawka i zimno mnie pogoniło do domu i jestem .
Martusiu noce i ranki zimne ale ja jestem uparta i chciałam się troszkę pocieszyć kwiatuszkami więc zostałam na działce ale dzisiaj tak zimno ze uciekłam :)
Warunki nie warunki - taka prowizorka ale dla chcącego da się . Pogoda w tym roku od wiosny jest do bani , można palcach policzyć jakieś ładniejsze dni . Robota tez mi nie idzie jak należy .
Dzięki za pozdrowienia i odwzajemniam i dużo sił i zdrówka życzę ;:196
Ewuniu ja bym chciała tam do zimy mieszkać ale pogoda nie pozwala i czasami trzeba się porządnie wykąpać i naładować wszystkie baterie .
Bardzo Ci dziękuję ;:196
Jolu tak kalla na uwiąd .
Zdjęć trochę mam ale ja nie umiem ładnych robić . Postaram się - obiecuję .
Mnie tez czasu ciągle brakuje - mam tyle jeszcze do zrobienia i nie wiem co pierw .
Dzięki i wzajemnie ;:196
Iwonko dzisiaj usiadłam i zaraz coś wstawię ;:196
Jadziu jak się cieszę ;:138 jest piękna tylko się pokłada , musisz ją czymś podpierać - ja mam taką obręcz zespawaną na trzech nogach z drutu i na tym się przewiesza . Jesteś kochana ze pamiętasz o mnie ;:196 cieszę się bardzo .
Jadziu masz tyle cudnych kwiatków a ja jestem zachłanna :oops: lepiej nie pytaj lepiej napisz co Ty byś chciała ode mnie .
Bardzo Ci dziękuję i wzajemnie ;:168
Aniu miał być w tym roku ale chyba już nie zdążymy . 10 lipca mamy odebrać potwierdzenie projektu ze starostwa .
Witaj Ewuniu po raz drugi dzisiaj
Ewuniu to ja dziękuję za wszystko i za miłe słowa ;:196
Pozdrawiam i zapraszam przy ładniejszej pogodzie - nie wszystkie roślinki wziełaś .
Witaj Michał :wit
Wiesz ze ja wszystko chcę - nie żartuję ale jak masz sieweczki to chętnie szczególnie mydleńca bo siałam ale nie wzeszedł
Super że paulownia żyje , moja tez odbija od korzenia .
Może w czwartek będziemy w Jędrzejowie to może wpadniemy - będziesz w domu czy masz jakieś plany ??
Marysiu witam !!!
Prąd jest odłączony ale na pewno będzie tylko trzeba poczekać . Teraz mam właśnie problem bo mi się nie chce pędzić do domu żeby telefon czy laptopa naładować , co prawda mamy agregat ale ja sie na tym nie znam i jak nie ma M to ja nic nie zrobię .
Zdjęcia robię choć tez czasami baterie się rozładują .
Dziękuję bardzo , deszczyk by się jeszcze przydał , choć troszkę dzisiaj porosiło ;:196 ;:196
troszkę zdjęć a mojej działeczki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witaj Teresko!
W końcu nadrobiłem zaległości w twoim ogrodzie :) są więc plusy brzydkiej pogody :wink:
Plany zaraz będą odebrane, to i nowa robota przybędzie, ale już wśród kolorowego ogrodu ;:138
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu jakie masz piękne te kwiatuchy aż się oczy radują,domek w takim otoczeniu to czysta rozkosz,czego Ci z całego serca życzę,ja dzisiaj podgoniłam swoje działkowe prace z pomocą córki i jestem zadowolona a ,że na kłopoty najlepsza praca wróciłam zmęczona ale odstresowana ;:108 .Pozdrawiam serdecznie :wit i cieplutkich nocy co byś się nie rozchorowała .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”