Moje oczko w głowie cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16547
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu, już wiem, że nie było Ci dane ściskać Marysi. ;:108 Cóż, nieprzewidywalne są losy ludzkie. :oops: Nie zawsze jest tak, jak sobie zaplanujemy, ale co ma wisieć... ;:303 Wierzę, że do spotkania dojdzie w najbliższych dniach ;:108 , więc ponawiam życzenie i prośbę. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu Dalie pięknie się prezentują, ;:3 jeszcze bardziej je upiększy... niech tylko wyjdzie zza chmur... :) Do Marysi na pewno dojedziesz ;:168 zawsze trzeba myśleć pozytywnie ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

U mnie jest tak samo, wszystko dorwało się do wody to rośnie jak szalone :D Niestety chwasty też ;:222 Z czasem u mnie teraz krucho, a jak go już znajdę to pada, więc paskudy panoszą się na rabatach w najlepsze :twisted:
Pięknie ci wszystko kwitnie ;:215
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Marysiu ;:196 Michał zna się na pogodzie :)
Do zobaczenia wkrótce ;:168 ;:196
Lucynko przepraszam ale to siła wyższa przeszkodziła ;:196 następnym razem już nam się uda i się spotkamy :D
Dzięki ;:167 ;:196
Ewuniu dalie mają ładne pojedyncze kwiatki , większość leży po tych deszczach :)
Słoneczka na razie nie widać cały czas leje :D nadrabia zaległości z lata .
Do Marysi na pewno dojedziemy ;:108
Małgosiu u mnie chwasty też rosną ale niech tam jak wilgotno będzie to łatwiej je wyrwać :)
U mnie cały czas leje wczoraj i dzisiaj , nawet nie byłam na działce zobaczyć czy już nie pływa ;:306
Zdjęć nowych nie ma ,może jutro przestanie padać to wyruszę na działeczkę zobaczyć co słychać .
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42110
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witaj! Tereniu !
Wyobraź sobie że zebrane rok temu nasiona leycesterii wysiałam i miałam parę nowych roślin. Posadziłam, je i mają nawet maleńkie kwiatki. Musze tylko pamiętać żeby je też okryć :;230
Powojnik u mnie tez kwitnie! nie rośnie tak bujnie jak u Ciebie ale jest i ma kwiaty ;:215
Hortensje ogrodowe śliczne! u mnie wszystkie bez kwiatów bo startowały na wiosnę od zera.
Życzę ciepła po tych deszczach i niech też słońce zaświeci, a deszcz od czasu do czasu najlepiej nocą :D
Pozdrawiam i dobrego weekendu ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16547
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu, fantastycznie kwitnie Twoja Leycesteria! ;:138
Hortensje też nie leniuchują, piękne są. ;:215
Z nasion od Ciebie mam trzy Leycesterie, w tym jedna też zakwitła. ;:333 Już się zamartwiam, czy przeżyje zimę, bo wieszczą nawet trzydziestostopniowe mrozy. ;:202 Wszystkie jeszcze siedzą w doniczkach, to może je na balkonie przetrzymam... Dwie, bo trzecia już się w balkonowym foliaku nie zmieści. ;:185 Taka wielka wyrosła! ;:63 ;:63

Dobrego ;:3 i ciepłego weekendu życzę ;:196 i zdrowego. ;:167 ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu jak miało podlewać to nie podlewało, teraz natomiast jest deszczu nadmiar, jednak u mnie nie jest tragicznie, bo gleba przepuszczalna.Wszystko Ci pięknie kwitnie, a te daliowe słoneczka są piękne
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu śliczne dalie ,chyba zacznę na nie chorować,jedno co mnie powstrzymuje to to ,że trzeba wykopywać,dobrze ,że mam gdzie przechować,hortensje też ładniutkie,ja dostałam patyczki do ukorzenienia jak mi się uda to będę musiała szukac dla nich miejsca.Szkoda ,że deszcz nie padał albo nie padał jak był potrzebny ,ale cóż ;:223 .Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu pięknie ci kwitną Sadźce i Hortensje ... Cynie też ładny kolorowy akcent... miałam nasionka , ale nic mi z nich nie wyszło... w tym roku dostałam świeże od sąsiadki mam nadzieję, że w przyszłym roku się udadzą deszczu wystarczy teraz czas na ;:3
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witajcie kochane ;:4 pada , siąpi , leje i tak na zmianę z jednej strony dobrze bo jeszcze głębiej jest sucho a z drugiej chciałoby się coś zrobić i nie ma jak :wink:
Marysiu fajnie ze Leicestera wyrosła i kwitnie ;:333 ja wysiałam ale siewki mi padły .
Powojnik się zbirze i będzie ładnie rósł ;:108
Moje hortensje ogrodowe były okryte do maja a i tak podmarzły , teraz się zebrały ale tylko te reszta nie ma kwiatów ;:185 a mam ich sporo .
Nie ma jak bukietowe , choć przez tą suszę niektóre liście pogubiły i wyglądają dziwnie same kwiatki :)
Oby się ociepliło bo mam tyle roboty na działce a tu zimno i jeszcze ciągle pada .
Bardzo dziękuję za życzenia i odwzajemniam ;:196 ;:168
Lucynko moja Leycesteria podmarzła i odbijała od korzenia ale ze ma już kilka latek to przetrwała i kwitnie teraz , oby ja tylko nie zmroziło .
Cieszę się że wyszły i rosną Ci Leycesterie ;:333 Ta dużą wsadź do ziemi i dobrze okryj kilka warstw włókniny .
Dzięki bardzo i odwzajemniam ;:196 ;:168
Jadziu ;:196 no właśnie ale dobre i teraz podlewa bo trzeba by było podlewać a tak mam spokój , choć w ziemi głębiej jest jeszcze sucho .
Dalie mają pojedyncze kwiatuszki a powinny mieć dużo ale i to cieszy :D
Tereniu dziękuję w imieniu dalii ;:196 jak masz gdzie przechować to nawet się nie zastanawiaj one są warte aby je mieć .
Życzę więc powodzenia w ukorzenianiu hortensji - ja już dawno na nie zachorowałam . Miejsce na pewno znajdziesz .
Ja również pozdrawiam cieplutko :wit
Ewuniu dziękuję i cieszę się że Ci się podobają :D
Moje cynie były tak marne że myslałam że nie zakwitną ale jak dostały wody z nieba to ruszyły z kopyta i pięknie zakwitły , chociaż nie wszystkie .
Głębiej jeszcze jest sucho ale słoneczko się przyda ;:3

Zobaczcie jakiego ogórka wyhodowałam ;:306
Obrazek
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7816
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu witaj ;:196
ja znowu tego deszczu mam po dziurki w nosie :)
Śliczne są Twoje hortensje .Ogóras pokaźnych rozmiarów ;:306 czy zostawisz go na nasionka ?
Kiedyś kupiłam nasionka leyceterii ,ale nic mi z nich nie wyszło ,a podobno jakaś jej część jest jadalna ?
Zdrówka i odpoczywaj na pracować na działeczce jeszcze zdążysz ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam Alicja
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Pewnie zostawiłaś tego ogórasa na nasiona i taki pokaźny wyrósł? W tym roku tyle jest deszczu, ze niektóre warzywa zaskakują mnie dorodnością. Np. takie buraki czerwone, myślałam, ze jakieś pastewne posiałam :;230
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu dochowałaś się giganta... pestki na nasiona, a reszta na pikle :lol: będzie przyjemne z pożytecznym ;:168 Jeszcze ciepłego i ;:3 tygodnia... żeby ze wszystkim zdążyć ci życzę ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”