Moje oczko w głowie cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

No napatrzeć się nie mogę na twoje krokusiki ;:108
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witaj Tereniu :wit
Już sobie wyobrażam sądząc po opakowaniach jakie w tym roku będą w Twoim ogródku piękne lilie,kalie i róże ale czy mogą być piękniejsze od tych które już masz,chodzi chyba o jakąś nową odmianę :?:
Tym czasem po zimie przybywa u Ciebie coraz więcej pięknych kolorków-krokusy przepiękne ;:215
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu, a ja myślałam, że problem z wodą został rozwiązany. ;:174
Rozmawiałam na ten temat z M i on też twierdzi, że na pewno Was naciągają na koszty na zasadzie: "kowal zawinił, cygana powiesili". ;:108
Działeczka w pełnym wiosennym rozkwicie! ;:63 ;:63
Miodunka kwitnie, ;:215 a moje jakieś takie rachityczne w tym roku. ;:222 Serduszka im nadgniły, ale widzę, że bardzo pragną żyć. ;:131 Z parę kwiatuszków pokażą, ale tylko parę. :(
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Współczuję Ci tej afery z wodą na działce. To bardzo niesprawiedliwe, że spotkała Cię taka krzywda. W tej sytuacji pocieszacze bardzo wskazane. Lilie przepiękne, oby tylko zakwitły tak jak pokazano na zdjęciach.
Na Twoich rabatkach rozgościła się wiosna. Krokusy robią wrażenie, a miodunka taka wyrywna. Moje odmianowe miodunki jeszcze śpią, albo już ich nie ma. Na razie zakwitła tylko miodunka ćma.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu u mnie już też kwiatki się budzą! wystarczyło dwa ciepłe dni i ogród wygląda zupełnie inaczej :D
Pracy dużo, dzień nam się wydłużył za to wieczór na FO coraz krótszy!
Życzę sił i pokaz proszę jak wygląda nowy ogródek bez lipy ;:196
Awatar użytkownika
wsiania
500p
500p
Posty: 692
Od: 27 sty 2012, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Brzegu

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Oj, Tereniu, nie dziwię się, że z takim zapałem chcesz się ze starej działki wynosić. Jestem pewna, że gdyby trafiło na prawnika albo urzędnika, to by zupełnie inaczej grali. Ale to nie tylko u Was - rozmawiałam ostatnio z babcią i poskarżyła się, że w rozpisce opłaty za działkę ma wywóz śmieci (niestety śmieci nosi do domu, bo ani koszy nie ma, ani wyznaczonego miejsca na składanie, ani nie wiadomo jakich śmieci) i za utrzymanie terenu wspólnego (przy czym efektów tego utrzymania ze świecą szukać, bo gdyby poboczy alejek działkowicze nie sprzątali, to by zarosło po pas albo i wyżej). Babci działka jest pierwsza od głównej alejki przy czymś, co kiedyś było małym rowem i tam dopiero jest masakra, przy każdej wizycie masa śmieci. Aż mam ochotę pójść i zadymę zrobić, bo babcia dla spokoju posprząta, ale to chyba nie o to chodzi, żeby komuś płacić za ciepły stołek :evil: Gorąco kibicuję i życzę szybkiej i bezbolesnej przeprowadzki ;:196
Moje wsiowe poczynania - c.j.d. :)
gdzie diabeł nie może... tam mnie wołają :)
pozdrawiam, Ania
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

No patrz Tereniu jak wszyscy trzymają kciuki za nowa działkę , ja też ;:215 może będziesz miała święty spokój , nie ma to jak swoje :) bo to chyba już Twoja działka ta nowa ?
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu jak tak czytam o Twoich kłopotach z wodą ,to ja chyba miałam dużo szczęścia ,bo nie dość ,że na wiosnę pekł mi zawór i woda się lała z pół godz. niczym przyjechał gospodarz to jeszcze pan mi założył wodomierz odwrotnie i choć lałam wodę nic na liczniku nie było.Widocznie mój gospodarz jest bardziej ludzki,ale teraz już u Ciebie będzie dobrze ;:108 .U mnie dzisiaj pada ,więc nici z działki.
Pozdrawiam Teresa :wit
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witam kochani i przepraszam że Was zaniedbuję ;:4
Ociepliło się troszkę , dzisiaj już było naprawdę ładnie a ja codziennie jeżdżę na zabiegi , schodzi mi do południa a potem na działkę ,jak wracam to już padam i nawet nie mam siły pisać , czasami coś poczytam .
Okazuje się że przez ta budowę muszę zlikwidować trzy rabatki ;:223 wsadzam wszystko do doniczek a potem będę się zastanawiać gdzie ich posadzić .
Jadziu ;:196 trudno , jeszcze jedna rata i będzie spokój - chcę o tym jak najszybciej zapomnieć - kasy dużo a nawet bardzo dużo .
Roślinki nareszcie ruszają :D dzisiaj naprawdę ciepło było .
Wiesiu byłam i widziałam Twoje królestwo - cudne !!!!
dziękuję ;:196
Ewuniu pogoda już dzisiaj naprawdę ładna i roślinki od razu ruszyły :D
Dziękuję i również pozdrawiam ;:196
Małgosiu dzięki ;:196
Witaj Arku :wit
Lili i kalii mam bardzo dużo , myślę że latem ładnie zakwitną - zapraszam na podziwianie :D
Dziękuję i też pozdrawiam .
Lucynko ;:196 tak wiem ze nas naciągnęli ale mówi się trudno - nie miałam siły z nimi walczyć .
Kwiatuszki teraz zakwitną bo cieplutko zapowiadają .
Moich też część podgniła bo woda stała na rabatce prawie do dzisiaj .
Lidziu dziękuję bardzo ;:196 niesprawiedliwe ale co teraz jest sprawiedliwe w tym świecie ??
Miodunki już mi ładnie zakwitły i Twoje tez zakwitną - muszę iść zobaczyć co u Ciebie .
Marysiu do tej pory było zimno i się nie wychylały ale do dzisiaj ma być cieplutko to pocieszą nasze oczy .
Ja wieczorami padam ,jak nigdy , chyba po tych zabiegach jestem taka słaba .
Marysiu nie ma lipy - to znaczy części lipy i nie ma ogródka po lewej stronie i jeszcze po prawej muszę usunąć bo nie będzie gdzie składać materiałów budowlanych .
Dziękuję Ci bardzo i wzajemnie ;:196
Witaj Aniu ;:196
Bardzo Ci dziękuję - tak bardzo bym chciała już mieć spokój z tą starą działkę i z całym zarządem .
Może w tym roku mi się uda przenieść co najważniejsze .
Karolinko bardzo Ci dziękuję ;:196
Oj chciałabym mieć święty spokój , może mi się uda przenieść co nie co do jesieni .
Tereniu nasz prezes był w porządku dopóki nie trzeba było stanąć w naszej obronie .
U nas miało padać ale nic nie popadało a szkoda bo by zmyło wszystkie kurze i roślinki szybciej by rosły .
Dzisiaj była piękna cieplutka pogoda i na jutro też taką zapowiadają :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

U Ciebie coraz więcej wiosennych kwiatuszków się pokazuje. Duże kępy krokusów, śliczne pierwiosnki i nawet narcyzy już paki otwierają, a spod żółtego pierwiosnka, złoć żółtym oczkiem błyska.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

U mnie też Złoć zrobiła mi niespodziankę i cudnie zakwitła ;:167 To takie małe żółte gwiazdeczki. Teraz czekam na kwiaty serduszki Valentine pokazały sie już bodziszki, a nawet języczki i tojady nawet chryzantemy fajnie przezimowały .Jednak tulipany mi wygniły ;:222 pozostały tylko te najstarsze których nie wykopuję
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu ;:3 świeci jak w maju, aż się boję pomyśleć jak się będzie przyzwyczaić gdy temperatura spadnie o polowe :oops: ( tak zapowiadają) Do dobrego zawsze łatwiej się przyzwyczaić. Fotki optymistyczne, ale ta miodunka niby skromna, ale za to jaka wdzięczna ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu, wspaniale wszystkie roślinki zakwitły! ;:63 ;:63
Śliczne miodunki, krokusiki, puszkinie i cebulice, a szczególnie pięknie prezentują się pierwiosnki! ;:138 ;:138 ;:138
Miłej niedzieli, Tereniu! ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”