Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko..wspaniałą zabawkę sprawiłaś Miśce, na pewno tak szybko jej się nie znudzi. ;:128 Kto wie czy jadąc latem na działkę nie będziesz musiała brać nie tylko Miśki ale i zabawki. ;:oj . Piękna Ismena, moje na pięć jedna zakwita :wink: . Pozdrwiam. ;:167
Awatar użytkownika
Malvy
500p
500p
Posty: 680
Od: 10 lut 2015, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko, Misi zabawka to rasowe M2 :D powinna zacząć płacić czynsz Tobie :wink: tylko nie wiem w jakiej walucie... może karnet na mruczenie?
Zestaw żurawek oszałamiający, a jak słyszę, że już planujesz z dziewczynami paczki i wymiany, a spojrzę za okno i widzę zimę i moje dwie żurawki wyglądające jak omdlałe panny to mnie oszałamia jeszcze bardziej ;:219
Twoje piwonie (reszta kwiatów też ale piwonię lubię najbardziej... no i może powojniki...i róże... i naparstnicę... no dobra lubię wszystkie szczególnie :;230 ) zachwycają, ciekawe czy któraś z moich w tym roku zechce się pokazać :?
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16498
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Witam serdecznie miłych gości, ;:180 a szczególnie gorąco wszystkie Babcie, :wit którym życzę dużo radości i miłości ze strony wnucząt oraz zdrowia i sił w opiece nad nimi. ;:97 ;:97


Ewelinko - dzisiaj już nieco lepiej na ulicach, ale i śniegu dużo ubyło, niestety.
Powiem tak: za żadne skarby świata do Brico nie polezę. ;:185 Boję się o portfel, w którym już prawie dno widać. ;:223
Miśka też głównie spała, a teraz szaleje. Zastanawiam się, kiedy sen ją zmorzy. ;:306
Kartony też kiedyś przerabiałam na domki z dziurami, ale kota gryzła tekturę i śmieciła niesamowicie.

Aguniu - paznokieć odrośnie, najważniejsze że nic złego Ci się nie stało.
Ani jedna sadzonka fuksji nie raczyła się ukorzenić. ;:222 Jednak ciągle jeszcze jest nadzieja, bo roślina mateczna żyje i wypuściła młodziutkie odrosty. Chucham na nią i dmucham, to może odpłaci pięknym za nadobne. ;:303

Marysiu [Maska] - załatwione. Poczekajmy do wiosny.
Któregoś dnia wstawię zdjęcia wszystkich moich żurawek, to coś sobie wybierzesz. ;:108
"Goła leć" w zasadzie odpłynęła i oby nie wróciła już. Sprawdziłam w drodze do trochę dalej usytuowanej biedry, a to wszystko przez Ciebie, musiałam! No musiałam!

Obrazek

Iwonko1 - postaw kuwetę z heliotropem w najcieplejszym miejscu, to szybciej wykiełkuje.
Później już może mieć trochę chłodniej.
Lampa doświetlająca bardzo się przyda. Sieweczki się nie powyciągają. ;:333

Danusiu - oj, szaleje jak pijany zając w kapuście! ;:306
A działka tylko jeden dzień była taka bielutka.

Zuziu111 - na działce to kota ma mnóstwo innych atrakcji i nie chciała korzystać nawet ze zrobionego przez M specjalnego domku z licznymi oknami. ;:7
Ja wysadziłam trzy ismeny, kwitły dwie. Tak więc norma wyrobiona. :;230

Malwinko - ;:306 ;:306 m-2 ;:306 ;:306
Moje żurawki teraz też prawie niewidoczne. Odżyją wiosną, rozrosną się latem. Jesienią może znowu będzie co dzielić, to sobie zapisz i się przypomnij. ;:108
Wszystkie kwiaty lubimy, ale są takie, które lubimy bardziej bądź najbardziej.
Tymczasem czekajmy wiosny. Już coraz bliżej. :tan

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko trzy prumulki piękne, fioletowa niespotykana. ;:oj A mówisz, że nie lubisz zakupów. ;:306 Ja też nie, idę z kartką po domowe, ale ogrodowe du...relki i bez listy dojrzę. ;:173 Mój pierwszy, różowy pierwiosnek z B już pięć lat rośnie w ogrodzie, inne jakoś nie przetrwały. Wyprawa na działkę udana, widoki piękne, warzywnik szczególnie ładnie pokazałaś. ;:215 Ismena śliczna, kupujesz co roku, czy udaje się przechować cebulki? Misia ma świetną zabawkę, nie będzie się wysiewami interesować. :wink: Zdrowia dla synowej i dobrych dni na kolejny tydzień. ;:196
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko piękne kwiatuszki a szczególnie orliki i gazania ;:333
Heliotrop już powschodził a ja jeszcze nie posiałam , ale lada dzień posieję .
Powiedz mi jak wyglądają Twoje chryzantemy które ukorzeniałaś ?? moje marne , część padło ;:223
Żurawki masz śliczne ;:63 ;:63
Serdecznie pozdrawiam ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Śliczna jest Twoja prymulka! moja ma troszkę inny pokrój, ale pączków sporo ;:215
Dobrze będziesz wstawiać i obserwować chociaż mnie się czasem wydaje że one podobne i mam takie ;:306
Trochę chcę zmienić nasadzenia i będzie fragment zacieniony z hostami, które rozsadzę żeby ich było więcej i z żurawkami. Na razie rodzą mi się wielkie zmiany, a będzie jak będzie :D tzn na ile siły pozwolą ;:333 Gazanie muszę je mieć, chociaż ubiegłej wiosny były i padły, ale to wszystko chyba była wina larw ziemiórek ;:223
Dobrej nocy Lucynko ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

A ja nadal się trzymam i nic nie kupuję :roll:
Chociaż coraz częściej myślę o ogrodzie, czyli o pracy w nim
Jka tylko temperatura się ustabilizuje na plusie zaczynam walkę z żywopłotem.
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko, pędzisz z forum, że nie nadążam :;230
Kochana, ale zbiór nasionek masz, a raczej słoiczków z nasionkami ! O, matulu ! ;:oj
A patent ze szczypiorkiem rewelacja, ciekawa jestem jak już puszci szczypior jak to będzie się prezentować ?
Na pewno super !
Pierwiosnek kubkowaty ;:333 , koniecznie muszę iść do biedr...
Jestem pod wielkim wrażeniem wszystkich zdjęć ogrodowych, koniecznie musisz powiększyć działeczkę :;230
Po prostu masz wszystkiego mnóstwo ! zazdroszczę ;:131
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16498
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Soniu - ja nie lubię zakupów typu buty, ciuszki tudzież inne odzieżowe itp. ;:306
Natomiast ogrodowe uwielbiam. ;:303
Ismenę miałam po raz pierwszy. Próbuję przechować cebulki, ale czy mi się ta sztuka uda, trudno zgadnąć. Trochę ciepło w całym bloku, łącznie z piwnicą. ;:124 Obawiam się, że zaliczę niepowodzenie.
Dziękuję ;:196 i Tobie również najlepszego. ;:167

Obrazek

Tereniu [TerDob] - moje chryzantemy jeszcze żyją, ale jakieś marne w tym roku. ;:174
Chucham na nie i dmucham, a one wcale się nie odwdzięczają , ;:185 tkwią w miejscu. Wydaje mi się, że mają zbyt ciepło. Strasznie mocno grzeją, a na balkonie mrozi, więc boję się je tam wystawić. Ubiegłą zimę całą mieszkały na balkonie.
Heliotrop siałam 9. stycznia, nic więc dziwnego że już wzeszedł, ale coś słabo rośnie. Brakuje mu słońca, które tak bardzo kocha.

Obrazek

Marysiu [Maska] - masz albo nie masz. Się okaże.
O! To widzę, planujesz zmiany! ;:333 Dobrze, dobrze, wszak nie może być nudno!
Będziesz siać czy kupować gotowe sadzonki gazanii? Bo mogę Ci podesłać nasiona ;:108
Dziękuję ;:196 i Tobie również spokojnego ;:41

Obrazek

Gosiu [Margo2] - twarda jesteś. ;:63
Ja taka bardziej miętka. Nie umiem sobie odmówić i jedyne co mnie od czasu do czasu stopuje, to chudnący portfel. ;:306
Ogród masz przed domem, to uporasz się ze swoim żywopłotem, ;:108 choć wiem, że nie będzie łatwo.
Dasz radę! ;:303

Obrazek

Asiu [iwwa] - to forum tak pędzi, sama ledwie nadążam. :;230
Bardzo lubię zbierać nasionka, suszyć je i pakować do pojemniczków. Teraz rozdaję chętnym i ogromnie mnie to cieszy. :tan
A może też chciałabyś jakieś nasiona?
Szczypiorek już się pokazuje, ale jest jeszcze malutki. Gdy urośnie, zrobię zdjęcie. ;:108
Działkę powiększyłabym z radością, ale na razie musi mi wystarczyć to, co mam. ;:303

Obrazek

Spokojnej nocy i wspaniałej niedzieli, kochani! ;:4

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko dziękuję, muszę ismeny poszukać wiosną. Misia kontempluje widoki, pewnie gryzonia albo ptaszka wypatrzy. :) Ja ubrania i buty kupuję w dwie godziny, stale w tych samych sklepach, żeby nie tracić czasu. :;230 Szkółek mogę objechać pięć, wtedy czas się nie liczy. ;:306
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Cudna Misia ;:167 ;:167 ;:167
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Lucynko witam w niedzielny poranek!
Kiedy siejesz gazanię, bo ja posiałam rok temu chyba w lutym a to było za wcześnie, kiedyś siałam w kwietniu w tunelu i miałam ładne kwiaty. Jak mawiała kiedyś moja szefowa pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł, to pani w wieku mojej mamy to wiedziała co to pchła, bo teraz???? chyba nikt nie wie :;230
Jak masz nadmiar nasion to poproszę :D ;:180
Spokojnej niedzieli ;:196
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Jesień życia wśród kwiatów,zwierząt i ptaków cz. 6

Post »

Witaj Lucynko,kotek widać, że szczęśliwy ,kwiatki od samego patrzenia poprawiają humor.Heliotropa z przyzwyczajenia znowu przykryłam ziemią,a miałam spróbować Twojego sposobu ;:223 ,czy te nasionka na wierzchu to nie przesychają,musisz je jakoś częściej zraszać?
Pozdrawiam Teresa :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”