Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Aniu cudne te kryształkowe pajęczyny ;:215 U mnie też biało, choć ja akurat za tym nie tęskniłam ;:185
Domowe hibiscusy przepiękne ;:oj Czy one są trudne w uprawie? Długo kwitną?
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Małgosiu Margo, postanowiłam się nie spinać, ale traktuje mój ogólny projekt za obowiązujący i docelowy - zobaczymy, bo jak piszesz, temat łatwy nie jest. Chociaz lepiej mi ze świadomością, że nie tylko ja walczę z dotrzymywaniem słowa samemu sobie ;:306

Małgosiu Clem, o białym już zapomniałam, nie zdążyliśmy nawet sanek wyciągnąć z poddasza, a już chlapa wróciła ;:222 beznadzieja...

A jeżeli chodzi o hibiscusy, to skoro ja je mam, to muszą być łatwe w obsłudze :lol: Pisałam Ci kiedyś, że ze storczykami mi nie idzie. A hibiscusy same dają radę :wink: Mam 3 i każdy kwitnie kiedy i jak długo chce, ciężko to nawet określic ;:306 Ale te 2 ze zdjęc kwitna teraz i kwiaty maja jeden po drugim od dwóch tygodni ;:108
Awatar użytkownika
obita
500p
500p
Posty: 509
Od: 4 lip 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekoszów

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Ale fajny wątek! Powojniki mistrzostwo!! ;:167
Ciekawe jest dla mnie to,że stworzyłaś takie cudeńko na takim małym skrawku ziemi ;:63 Jak ja sie pytam?!
Miałam 3 lata temu areał. Dokładnie 699 ;) Zrobiłam warzywniak i ...wolne miejsce zniknęło 8-) A u ciebie normalnie raj!
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Aniu liliowce młode, a już ładnie zakwitły. ;:215 Lilie zawsze podziwiam, tylko potem, te sterczące badyle. ;:131 Domowe hibiskusy cudne, dodają energii. Zapraszam na sanki do mnie, od nocy spadło 10 cm śniegu. :) Wianek piękny, ;:138 miałam w tych kolorach w ubiegłym roku. Zielenina szybko się sypie, więc też nie dodaję.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Aniu..u mnie także bez śniegu a tak naprawdę dłużej go nie było niż kilka godzin. ;:oj . Do świąt to przeleci, przygotowania przedświąteczne itp a od nowego roku zacznę planowanie. Na pewno dokupię liliowce. ;:128 resztę się zobaczy, może zonk i koniec. ;:306 Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Aniu z tym planem ogrodowy jest tak, że co sezon to nowy plan :;230 przynajmniej ze mną tak jest ;:224
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

To w takim razie muszę spróbować z tymi hibiscusami, bo bardzo mi się podobają ;:108 U nas też niby spadł śnieg, ale zanim zdążyłam ponarzekać, że ślisko i muszę bardzo uważać przy chodzeniu, znowu zrobiła się ciapa :wink: Od tak dawna jest buro, że gdy dzisiaj na kilka minut wyszło słońce, to myślałam, że mam halucynacje :;230
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Witajcie :wit

U mnie wciąż plucha, nawet jak coś popada, to zaraz sie roztapia. Dziś było wręcz słonecznie ;:3 Żeby znowu Boże Narodzenie nie było na plusie, a Wielkanoc w śniegu :wink:

Patrycjo, dziękuję, bardzo mi miło :) Witaj u mnie ;:168

Soniu, własnie te sterczące badyle odstraszają nie tylko od lilii i liliowców, ale też od czosnków i wszystkich cebulowych... :? Zanim te resztki można ściąć trzeba trochę odczekać, a nie wygląda to zbyt ładnie i tez mnie trochę zniechęca...

Zuzia, ja już żyję Świętami ;:108 To jest fana część zimy, chociaż od stycznia rzeczywiście zacznie się już baaardzo niecierpliwe wyczekiwanie wiosny ;:65

Marlenko, ja będę ćwiczyć silną wolę - zobaczymy :wink:

Małgosiu, hibiskusy domowe polecam, koją oczy i serce w tym biednym ogrodowym czasie ;:333

To co? Może dzwoneczki? :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Dzwoneczki urocze ;:173 Swojego czasu miałam do nich taki sentyment, że kupowałam wszystkie jakie tylko wpadły mi w ręce :lol:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Witaj :wit .Wszystkie dzwonki są urocze ;:138 . Kwiaty w kształcie dzwonków także, zwłaszcza powojniki ;:224 . U mnie dzisiaj też na plusie i strasznie wieje do tego ;:222 . Ja też mam nadzieję, że Boże Narodzenie będzie białe a w Wielkanoc nawet nie chcę słyszeć o śniegu ! Udanego dnia, pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Bardzo lubię wszelkiego rodzaju dzwonki
Tylko te rozłażące się nie wchodzą w grę
Te Twoje są bardzo ładne i chyba niekłopotliwe
Awatar użytkownika
MoniaK
200p
200p
Posty: 383
Od: 25 cze 2013, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

;:7
Też planuję rozpocząć przygodę z powojnikami bo jak do tej pory jakoś nie miałam do nich szczęścia. I nawet spisałam sobie odmiany polecane przez Ciebie, które kwitną długo i obficie. :) Ale upchnąć tyle kwiatów na tak niewielkim skrawku ziemi - szacun! ;:180
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mało miejsc, dużo chciejstw - kwintesencja mojego ogrodu ;)

Post »

Aniu, wszystkie dzwoneczki są urocze. Na dodatek te wyższe są fajnym wypełniaczem na różanych rabatach ;:333
Uwielbiam dzwonki ogrodowe. Tylko szkoda, że one po dwóch latach znikają i trzeba je wysiewać od nowa :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”