Nasze 1500 m2 - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Dużo masz pięknego kwiecia.Wszystko chwalę bo piękne.
Iryskowe kępy cudne.Dużo masz odmian.
Powojnik dr ruppel śliczny . Nie mam go.
Ale wszystkiego nie da się mieć .
Śliczne kompozycje ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Zawsze Ci zazdroszczę różnorodności w ogrodzie, masę masz tych roślin :shock: I wszystko pieknie rośnie... Mi juz zaczyna kwitnąć mydlnica i wiesiołek od Ciebie, tawułka się dzielnie zbiera, wiec pewnie niedługo zobaczymy je także na Twoich zdjęciach :D
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ależ zrobiło się kolorowo :tan A właściwie nawet na chwilę nie przestało tak być. Dopiero co były tulipany, a teraz kwitnie cała masa innych roślin. Bertrama widzę pierwszy raz. Poczytałam sobie o nim, obejrzałam zdjęcia i muszę przyznać, że to piękna roślinka. Bardzo wcześnie u Ciebie zakwitł ;:63 U mnie właśnie brakuje roślin, które kwitłyby teraz. Piękne masz zakątki ;:63
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj :wit . Kolejne cudne iryski ;:138 . ten na tle kamienia ma piękny kolor ;:333 . Firletka smółka od Ciebie i u mnie kwitnie ;:138 . Jest urocza i niech tylko rozrośnie się bardziej ;:108 . Powojniki ;:173 ach a ja nadal czekam ;:65 . Pięknie u Ciebie i tak różnorodnie ;:108 . Świetne doniczkowce, mam nadzieję, że będą Ci pięknie i długo kwitły ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Iryski śliczne, szkoda, że tak krótko kwitną.
Ja jeszcze czekam na powojnikowe kwiaty ;:65 , a jeden mi się zmarnował ;:145 i to nowy..
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj Gosiu,cudowne iryski ,to moje następne ulubione ,wszystko lubię ;:306 kępiska już takie duże narosły ,pięknie to wygląda,no i Twoje rozbrajające tulipanki ,papuzi biało czerwony przepiękny,pozdrawiam ,i pięknej pogody życzę ,u mnie leje co moment ;:168
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu Dzięki :) U ciebie przysłowiowy kolorowy zawrót głowy i zapewne zapach bzu się unosi wokół ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu wpadam i podziwiam :wit a podziwiam wszystko, irysy w szczególności - wspaniała kolekcja, wiesz może ile w sumie masz odmian?
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
BOzENA1542
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1856
Od: 14 cze 2008, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie Ok/ Inowroclawia

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj Małgosiu
Wszyscy chwalą twoje kwiatki a ja pochwalę kreatywność :lol: Fajny kwietnik na pelargonię sobie wymyśliłaś .jak się rozrośnie ta pelargonia będzie super to wyglądało ;:138
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Zaczęłam zapisywać Twoje śliczne kwiatki, ale się poddałam gdy ilość nie zmieściła sie na karteczce :;230 Wszystko śliczne , kolorowe . Skończyły sie tulipany to zaczęły irysy,floksy, clematisy, orliki...pięknie , kolorowo ;:138 W końcu zauważyłam swoją piwonie drzewiastą , dzięki Feli, ale zanim ją doceniłam to przekwitła ;:306 chyba przez to ciepło i suchość :(
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ewuniu ewarm bertram u mnie na razie rośnie (odpukać :wink: ). Iryski kocham i chciałabym dużo więcej ;:224

Marlenko ja też je bardzo lubię, wciąż bym chciała więcej... A nie posadziłaś swoich zbyt głęboko? Ja kiedyś namiętnie upychałam im bulwy głębiej, a one strzelały focha i nie kwitły ;:306

Aniu anabuko no nie można mieć wszystkiego, a szkoda ;:306

Aniu Ann zawsze się śmieję sama z siebie, że większość osób ma kilka "bzików", a ja zachłanna chciałabym wszystko ;:306 A mój wiesiołek ani myśli póki co... Tawułka też jeszcze każe na siebie czekać. Cieszę się, że tak im się u ciebie podoba ;:108

Iwonko 1 ciągle uzupełniam rabaty, żeby nigdy nie brakowało na nich koloru, ale to żmudna praca... Bertram zachwycił mnie na zdjęciach, na żywo nic nie traci ze swojego uroku.

Ewelinko iryski jeszcze nie wszystkie kwitną, a powojniki powoli zaczynają :heja Firletka smółka gdy tylko ma odpowiednie stanowisko to ładnie przyrasta, więc mam nadzieję, że szybko się doczekasz dużej kępy. Z doniczkowymi to moja pierwsza przygoda... Mam nadzieję, że nie ukatrupię :oops: Rady odnośnie uprawy bardzo mile widziane ;:108

Kasiu iryski nie kwitną jakoś strasznie krótko... Zwłaszcza gdy jest większa kępa. Czemu ci się zmarnował powojnik? Może jeszcze odbije? One lubią robić takie niespodzianki. U mnie właśnie pokazał się kolejny i to w chwili, gdy podeszłam do niego z łopatką w jednej dłoni i innym powojnikiem na jego miejsce w drugiej ;:224

Martusiu mam dokładnie tak samo - wszystko to moje "ulubione" i dodatkowo chciałabym wszystkie odmiany z danego gatunku;:223
Tulipanki już przebrzmiały, na placu boju pozostały ostatnie Groenland :(

Ewuniu ewarost no nic nie poradzę na to, że kocham kolorki w ogrodzie ;:173 W domu niemal minimalizm, w ogrodzie busz ;:306 Bez pachnie z daleka, uwielbiam takie silnie pachnące rośliny.

Natalko nie liczyłam irysków, ale wiem, że mam ich zdecydowanie za mało :;230

Bożenko podziwiam twoje rękodzieła, więc taki komplement z twoich ust bardzo mnie cieszy ;:196

Karolinko ja uwielbiam piwonie za ich urodę, zapach, wielkość kwiatów, więc od razu ją u ciebie wypatrzyłam :D Staram się jak mogę, żeby na rabatach nie było "przestojów", wystarczy mi ten długi zimowy :evil:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Tymczasem w ogrodzie...

orliki
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Irysy bródkowe i syberyjskie
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Firletki smółki

Obrazek Obrazek

Astry alpejskie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziewanny
Obrazek Obrazek

Telima ze swoim przecudnym zapachem i bratek
Obrazek Obrazek

Tawuła
Obrazek

Asao
Obrazek Obrazek

Przetacznik goryczkowy i kocimiętka
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Kwiecia A kwiecia pięknego.
Ssak piękny. Ciekawe czy mój malutki zakwitnie.
Ciekawe te astry. Masz też bardzo ładne kolory orlików.
I te iryski. Dużo różnych I wszystkie piekne.Podziwiam bo ja tych nam nie dużo. :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”