Mój ogród wśród łąk część 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Piękne zdjęcia ;:138 . O sezonie kocykowo- kominkowym jeszcze nie myśl, przyjdą jeszcze fajne i ciepłe dni ;:108 . Ptaszki w przetaczniku przepiękne ;:333 a ceglaną ścianką wciąż się zachwycam ;:167 . Jest cudna ;:138 . Zwierzaki masz bardzo fajne ale Twój kot bije na głowę wszystkich swoją miną - czyżby jakiś foch :lol: ?? Pozdrawiam i słoneczka Ci życzę :wit .
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Zwierzaczki fantastyczne :)
Twój żywopłot coś mi się kojarzy... tez kiedyś mój tak wyglądał, a teraz wielki...
W ogrodzie pięknie, wspaniałe kwitnienia...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Małgosiu, a winka nie ruszają osy i pszczoły? W tamtym roku moje wszystkie naruszyły, latały kolo nich non stop.
Pozdrawiam - Justyna
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Witajcie kochani :wit

Jesiennie u mnie przez ostatnie dni i takiż mój humor. Kocyk i herbatka umilają mój czas popołudniowy, oprócz oczywiście ułamków i zaimków :wink:

Soniu - U mnie ładnie było jedynie w sobotę i ciut ciut we wtorek. Pozostałe dni deszczowe, wietrzne i dość chłodne. Kominek odpalam i zaszywam się w domku.
Przetaczniki odpukać rosną u mnie dość dobrze. Też obserwowałam kiedyś, że zdarza im się mieć łyse nóżki, ale nie wpływa to bardzo na ich urodę. Obcinam przekwitnięte i kwitną potem jeszcze raz. Tak jak ostróżki i floksy.

Basiu - Wino zrobi mój M. To jego działka. Ja wolę degustować. ;:108
Małe tujki znalazłam pod dużymi okazami i przesadziłam na nowe miejsce. Od wiosny planowałam posadzić tam szpaler z zimozielonych, a tu proszę okazja znalazła się sama....pod samym nosem. Poczekam kilka lat, ale za to z większą radością będę spoglądała na ten zielony szpaler.

Miłeczko - Cieszę się, że Ci się podoba ;:196

Marysiu - Oj napity on i to bardzo. Na tą okoliczność i ja się napiję ;:131 Musiałam wykopać marchew, bo zaczynała gnić. Pory też nieciekawie wyglądają, a fasola na ziarno chyba nie da rady dojrzeć ;:185

Ola - Jak już wiesz, u mnie deszcze ;:223 A basen straszy z daleka i wywołuje dziwne uczucie bo mało używany w sezonie, a też już czas go schować. M zaplanował na weekend ;:145

Florian - Cieszę się, że moje zdjęcia poprawiły Ci humor ;:333

Aniu - Słonko u mnie rzadki gość, ale jak tylko się wyłania to wykorzystuję ten czas na robienie zdjęć. Tak fajnie potem wspominać zimową porą...ale ten sezon niekoniecznie ;:185

Dorotko - O dziwo moje róże pomimo deszczy dają jakoś radę. Nie ukrywam, że dużo używałam czosnku i trochę chemii też w prewencji. Dzięki tym zabiegom mogę jeszcze moje panienki podziwiać. W przyszłym sezonie muszę się bardziej skupić na zabezpieczeniu przed chorobami. Tyle czasu udawało mi się chronić w miarę ekologicznie, ale na dłuższą metę to nie wystarczy. ;:185

Ewelinko - Kot Lulcia to najbardziej przytulaśny kot. Muszę chronić kolana gości, bo wystarczy, że ktoś spojrzy na nią a ona bardzo chętnie wskakuje na kolanka w celu pomruczenia i przytulania. Obecnie leży koło mnie i chrapie. To dostojna dama, prawie 10 - cio letnia. I ma swoje fochy, ale jest przemądra i przekochana. Oba moje psy schodzą jej z drogi, bo Lulcia rządzi całą okolicą. To taki kotopies.

Mariolka - Też swój żywopłot sadziłaś z takich maleństw? Ile lat już Twój ma?

Justynko - Taka pogoda, że ani osy ani pszczoły nie wychodzą na zewnątrz, czyli mam szansę na winko :uszy



Wykorzystałam wtorkowe w miarę ciepłe i słoneczne popołudnie i cyknęłam fotki moim daliom.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I taka gwiazda mi przeszkadzała, bo uważała, że ona jest najważniejsza, a nie jakieś tam kwiatki.

Obrazek

:wit
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Małgosiu wszystkie śliczne, ale ta wyjątkowa. ;:oj

Obrazek

Też hoduję kilkanaście samosiejek cisów, pewnie dla syna na nowy ogród za kilka lat będą. ;:306 Ty wykopałaś marchew, bo mokro, a ja bo gryzonie się do niej dobrały. ;:223 Pepsi świadoma swej urody, więc musisz ją fotografować, bo Ci nie odpuści. :) Ciepła i słońca. ;:3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Małgosiu dla gwiazdeczki głaskanko ;:215 a dalie i tak masz śliczne czy się to Pepsi podoba czy nie ;:306
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

To tuje same Ci się wysiały?! ;:oj Super!
Dalie masz zachwycające!!!!!!! ;:167 ;:167 ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2319
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Piękne dalie! Czy wśród nich jest 'Caribean Fantasy'?
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

:wit
Piąteczek kochany zaskoczył mnie mile, bo przytargał ze sobą....słóneczko,bardzo deficytowy towar w moich rejonach. Niestety, zaraz po pracy wsiąkłam w kuchni, bo dostarczono mi kilka ton grzybów :wink: i musiałam się nimi zająć. Ale wieczorny obchód ogrodu odbył się w promieniach zachodzącego słońca. Zimno u mnie za to jakoś bardziej ;:131

Soniu - Dalie są piękne, bardzo je lubię. Zbieram w ogrodzie różne samosiejki i przenoszę do mojego żłobka jak nazywam miejsce za domkiem ogrodnika, gdzie czekają roślinki na swój czas. Szkoda mi wyrzucać jakiejkolwiek roślinki. Jak u mnie nie znajdę jej miejsca, to zawsze ktoś chętny się odnajdzie.

Marysiu - Dalie mam w tym roku wyjątkowej urody, bo darowane od serca. ;:333

Basiu - Tujki znalazłam w pobliżu dorosłych krzewów. W zeszłym roku było ich sporo, ale wydałam koleżance a w tym znalazłam dla nich miejsce u siebie. Przyjrzyj się w okolice tujowych żywopłotów, tam powinny rosnąć. Przecież nasienniki brabantów strzelają na odległość. ;:172

Florian - A być może, być może. Znaczniki są, owszem tak schowane w nogach roślin, że odnajdę przy wykopkach. Taki chyba był plan...tak myślę ;:224

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Wczoraj dalie, dzisiaj róże. Nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa, a nawet nieźle pyskują :uszy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego weekendu :wit
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Jak ja bym chciała, żeby mi tak moje róże napyskowały :wink: a tymczasem tylko domowemu dziewiętnastolatkowi się zdarza :wink: .
Dalie urody przecudnej!
Życzę słoneczka na weekend ;:3
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Też bym chciała takie pyskate dostać, bo moje to ani me, ani be ;:306 Zimno, mokro, okropnie. Aż Ci zazdroszczę tej tony :;230 grzybów. Chociaż ja wolałabym tyle zebrać sama, a nie dostać. Ale przyjąć też bym nie odmówiła. Teraz musi u Ciebie niebiańsko pachnieć.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Strasznie pyskate masz te róże, ale mówią same miłe słowa! ;:162
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 6

Post »

Małgoś dalie śliczne ,ale róże fantastyczne. ;:63
Tony grzybów nie zazdroszczę. Ja mogę zbierać ale przerabianie to już nie do mnie... Pozdrawiam i więcej tego ;:3 ci życzę. U mnie właśnie pada. ;:222
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”