Kropelka zaprasza cz.4.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Dopisuję się do wątku w oczekiwaniu na właścicielkę :wit
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Witam Wszystkich :)
Oto moja wiosna... Daty na zdjęciach aktualne...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Mariolko nie tylko u Ciebie taka biała wiosna .U mnie niestety to samo ;:222 .Fajnie ,że wreszcie sie pokazałaś. Jak tam przebiega reorganizacja skalniaka
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Witaj Mariolu. Właśnie wczoraj o Tobie myślałam. U mnie też wczoraj było biało,potem deszcz ze śniegiem. Do tego przymrozki i pierwsze straty kwiatów. Mam nadzieję,że w końcu wrócą ciepłe i słoneczne dni. :wit
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Jadziu, o przeorganizowaniu skalniaka nawet teraz nie myślę... Wiosna ogólnie mamy bardzo dużo pracy zw. z działalnością, trudno znaleźć czas na cokolwiek...
Alu u nas jako tako temperatury w okolicach zera. Gruba i ciężka pokrywa mokrego śniegu, połamane gałęzie... Kwiaty przyciśnięte pod ciężarem śniegu. Krzewy rozcapirzone..
Pobiegłam dziś z kijem strzepywać śnieg z tuji, żywopłotu... Dostrzegłam przełamaną na pół wierzbę :( Musiałam wracać bo miałam pełne gumowce topniejącego, lodowatego śniegu i stopy mi odpadały...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Witajcie Kochani!
Ciężko mi w tym roku cokolwiek zrobić w ogrodzie, choć wydawało mi się, że zaczynam nad wszystkim panować! Oczywiście złudne to było! Wzięłam się za porządkowanie podwórka za domem, ale coś mi się wydaje, że to mega syzyfowa praca. Pocieszam się tylko, że 12 lat temu sad wyglądał podobnie a dziś zdecydowana większość roślin mnie przerosła. Podwórka, rzecz jasna, nie mogę zamienić w ogród, ale muszę bardzo mocno wszystko uporządkować. Póki co wzięłam się za teren zapomniany na granicy z sąsiadem, między budynkami. I jak na razie jest mega wielka praca, a efektów właściwie żadnych! Nawożenie ziemi na zaniżony, w dodatku mocno mokry teren ;:oj no ale każdego dnia po troszku i kiedyś skończę ;:134


W miniony wekand skradziono naszym dzieciom trampolinę z ogrodu... brak słów! Córa dostała na komunię, wczoraj miała rocznicę i w prezencie jakiś dobroczynek dmuchnął jej trampolinę! Przeraża mnie, że można przywłaszczyć sobie czyjąś własność, zwłaszcza, ze wiadomo, że okrada się dzieci!

Znikam do równania ziemi za domem ;:224
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Mariolu przykre to co piszesz. Poszukaj złodzieja w wśród bliskich,bo to jest najgorsza zaraza. Znają Twoje ruchy, gdzie jesteś,kiedy wracasz i tp. No cóż Polska kraj niby katolików a nie znają 10 przykazań. Trzymaj się ciepło i spraw,by córcia nie przeżyła rozgoryczenia . To nie demontowałaś trampoliny na zimę.Może to skusiło złodzieja to kradzieży. Nawet gdyby to nie miał prawa. ;:108 :wit
Awatar użytkownika
maryla-56_56
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3382
Od: 16 kwie 2009, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Witaj Mariolko, dawno się nie wpisywałam u Ciebie. :oops:
Zaglądałam często. Pięknie urządziłaś swój ogród, a zaczynałaś przy maleńkich dzieciach.
Teraz też dasz radę, nie wszystko naraz. Powinnaś dawkować sobie po trochu, żeby się nie przepracować.
Ja zawsze Cię podziwiałam.
Wielka strata dla dziecka i złość ogarnia, że na złodzieja nic nie działa.
Pozdrawiam Cię. Trzymaj się. ;:196
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Alu, no niestety tak to jest w naszym pięknym kraju. Trampolina była schowana na zimę, wynieśliśmy ją pod koniec marca, gdy zaczęło się robić ciepło... To zdjęcie zimowe jest z końca kwietnia, pewnie to Cię zmyliło. Wszystko wskazuje na to, że to było zaplanowane, złodzieje byli przygotowani, mięli specjalny kluczyk konieczny do rozkręcenia... zresztą trampolina duża i w miarę porządna. Na całej wsi w praktycznie każdym domu gdzie są dzieci stoi trampolina, a tylko u nas zniknęła. Niestety nie mam możliwości postawić trampoliny na podwórku, bo po prostu nie ma gdzie! Za dużo ruchu maszynami rolniczymi żeby mogła sobie stać bez przeszkód...

Marylu, dziękuję :) Ja też jakoś nie za często przebywam na forum... W sumie z maleńkimi dziećmi jakoś łatwiej mi było to wszystko ogarnąć! Praca nigdy nie przerobiona i zawsze coś jest do zrobienia! Siłą rzeczy robota jest rozłożona na etapy ...
Na złodzieja rady nie ma ;:222
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Mariola gdyby policja się przykładała solidnie do swoich obowiązków,to by wykrywalność była większa. ;:108 A tak to mała znikoma szkodliwość czynu i lepiej śledztwo umorzyć. Pomimo wszystko zgłoś.Może przy okazji wpadną i ją odzyskasz. Niech im ręka uschnie.
Nie raz wracałam do domu i wchodząc na podwórko widziałam obcych chodzących po nim. Kobieta sobie rwała winogronko a na mój widok ani me ani kukuryku. Teraz bramę zamykam i jeszcze mam ochronę. Nawet miotła mi zginęła z spod domu. :;230 Wszystko się przyda złodziejom, by tylko nic nie kupić.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Masz rację Alu, mam wrażenie, że zbytniego zaangażowania policji nie ma :( Kradzież oczywiście została zgłoszona zaraz rano w niedzielę, ale trudno mi wierzyć w jakiekolwiek zajęcie się tą sprawą...

Teraz pracuję nad tym terenem:

Obrazek

Obrazek
A to już bardziej optymistyczne widoki:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Witaj Mariolko,ścieżki z białego kamyka świetnie kontrastują z zielonym, zrobiła sie piękna wstęga -rzeka dająca ogrodowi tyle uroku,dobrze,że mamy różne zakątki do zrobienia ,bo mamy cel i pracę zagwarantowaną ;:306 ,ja też tak mam ,ogród pięknie wygląda ,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kropelka zaprasza cz.4.

Post »

Mariolu Piękne te ukwiecone rabaty.I te smagliczki i ten klonik. ;:333
Przykre to jest ,że coś dzieciom kradną. Bez sumień ci ludzie.
I mnie kiedyś synowi z klatki z 2 piętra taki suuper rower ukradli. :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”